• Advertisement

Дата и час: 25 Януари 2020, 21:36:30

Последно от форума Последно от Общ форум

Преглед на Общ форум » Форум : Общ форум

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Покана за участие в гласуването за "Човек на годината 2015"

До края на месец ноември имате възможност да даде своя глас за един или няколко номинирани участника на следния адрес: Човек на годината 2015 - Гласуване на публиката

Референдум

За да ни има и след нас

Изображение

http://www.slavishow.com/category/%D1%8 ... %83%D0%BC/
Още : Референдум | Преглеждания : 36380 | Отговори : 59

Продавам книги от домашна библиотека

Продавам книги от домашната си библиотека поради преместването ми на ново място.Книгите са около 360 на брой, на български, руски,английски език.
Всичките са добре съхранявани, намират се в София.
Моля, да ми пишете на konchalov@abv.bg, ако имате интерес.Ще ви изпратя списък в таблица Excel с посочени цени и година на издаване. Тук няма техническа възможност за това.
Още : Продавам книги от домашна библиотека | Преглеждания : 10455 | Отговори : 1

Зов за помощ - заплахи със сидия-изпълнител и фирми за събиране на кредити

Здравейте ! Казвам се Илиян Войнов и имам нужда от финансова помощ. Аз и майка ми сме заплашени от посещение на съдия-изпълнител вкъщи и от описване на, и без това, малкото имущество, което имаме и за което сме спестявали дълги години и което сега предстои да бъде описано и разпродадено. Има и голяма вероятност в следващия месец да ни спрат и тока, нямаме пари и за закупуване на дърва и въглища за огрев. До това ...

Срещи на немскоговорящи в България?

Здравейте,
покрай една хубава инициатива, която ще се проведе, а именно среща на хора (с всякакви езици), при която разбира се ще има и такива, при които чуждият за нас език, е техен майчин, се сещам да попитам - имате ли представа, дали се правят някакви специални срещи за немскоговорящи?В случая, имам предвид в Пловдив.
Още : Срещи на немскоговорящи в България? | Преглеждания : 10608 | Отговори : 0

Защо сме такива расисти?

Под всяка една статия относно бежанската криза, преобладаващите коментари са пропити с омраза... На 30 коментара може би един е с НЕУТРАЛЕН тон. Не мога да разбера, от къде тази омраза идва? Факт е, че България не може да поеме няколкостотин хиляди бежанци, това няма и да се случи обаче, понеже крайната цел на бежанците е Западна Европа. Защо обаче населението излъчва такава омраза към тези хора, бягащи от война.

Всъщност, с цялата си мизерия, ...
Още : Защо сме такива расисти? | Преглеждания : 66877 | Отговори : 308

Как мога да отворя сайт за обяви? Как мога да отворя сайт за обяви?

Здравейте,

От дълго време обмислям идеята за сайт за безплатни и платени обяви.
Искам да попитам как мога да го осъществя законно? За да може всичко да си е по реда...

Благодаря Ви предварително :)
Още : Как мога да отворя сайт за обяви? | Преглеждания : 9649 | Отговори : 0

Защо българите са толкова нещастни?

От известно време ме занимава този въпрос и все не мога да намеря адекватно обяснение. Има сумати класации, дето българите по щастие, удовлетвореност от живота и прочие са на доста задни места в класацията. Пред нас се явяват страни като Габон, Сиера Леоне, Нигерия, Либерия итн. Все страни, където бедността е ПОСЛОВИЧНА, много хора нямат достъп до елементарни ежеднецни потребности като питейна вода, а средства да си позволиш адекватно изхранване рядко се намират.

Та как ...
Още : Защо българите са толкова нещастни? | Преглеждания : 10646 | Отговори : 9

Знаете ли, че ...

Е, някои съфорумци може и да знаят, че днес е Европейски „Ден без асансьори“

Аз поне не знаех до сега, че съществува такова "международно мероприятие" !
Още : Знаете ли, че ... | Преглеждания : 12135 | Отговори : 10

Помощ за компютъра

Имам лаптоп Notebook с Windows 7 Ultimate и диск с 120 GB за съхранение. Искам да попитам всеки, който е ползвал 2Tware Virtual Disk 2011 за създаване на виртуални дискове - има ли опастност за компютъра ми? Microsot не е съгласен н отхвърля всичко, което не е негово или предупреждава за голяма опастност за личните данни или за компютъра. За да съм сигурен - затова питам тия, които са наясно с тия работи. Ще съм ...
Още : Помощ за компютъра | Преглеждания : 9701 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188569 • Общо теми 18517 • Общо членове 39452

• Advertisement