• Advertisement

Дата и час: 10 Август 2020, 10:07:52

Последно от форума Последно от Общ форум

Преглед на Общ форум » Форум : Общ форум

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Помощ за компютъра

Имам лаптоп Notebook с Windows 7 Ultimate и диск с 120 GB за съхранение. Искам да попитам всеки, който е ползвал 2Tware Virtual Disk 2011 за създаване на виртуални дискове - има ли опастност за компютъра ми? Microsot не е съгласен н отхвърля всичко, което не е негово или предупреждава за голяма опастност за личните данни или за компютъра. За да съм сигурен - затова питам тия, които са наясно с тия работи. Ще съм ...
Още : Помощ за компютъра | Преглеждания : 9734 | Отговори : 0

Има дъно

..
Големият удар на "Телерик"

Историята на четиримата основатели и компанията им - от нулата до продажба за 262 млн. долара

Понякога най-големите събития в живота са плод на низ от случайности. Никой не може да каже дали най-голямата българска софтуерна компания - "Телерик", щеше изобщо да съществува, ако не беше един мейл. Когато четирима млади приятели решават да дадат обратна връзка на работодателя си, той за наказание уволнява човека, пратил мейла. В знак на ...
Още : Има дъно | Преглеждания : 10169 | Отговори : 2

Re: ТИМ - отборът, който превзе България.

Попвил, разбирам те много добре...време е вече е нещо да стане...аз това "чакам и се надявам" и май ще си го дочакам ако не се организираме сами по някакъв начин. На повечето им е добре в или търпят собствената си реалност и нищо не правят за общото благо, от страх да него застигне някакво "бедствие" ли, що ли? Патриоти и бунтари сме си българите по форуми и паланки и маси. Като идивидуалности сме далече по-добре ...
Още : Re: ТИМ - отборът, който превзе България. | Преглеждания : 12676 | Отговори : 11

Конкурс за председател на ДАБч

Днес е последната възможност да зададете своите въпроси, които да бъдат взети под внимание от комисията за избор на председател на държавната агенция за българите в чужбина:
http://www.aba.government.bg/?show=38&nid=1624

Всеки от деветимата кандидат е написал по 5 стр. концепция.

За съжаление обещанията за публичност се свеждат до възможността да пратите мейл до комисията, но с кака Кунева толкова.
Още : Конкурс за председател на ДАБч | Преглеждания : 9693 | Отговори : 0

Конкурс „Прованс” за млади български поети 2015

Асоциация „Прованс-България” в Екс ан Прованс, региона на гр.Марсилия, организира за 13ти пореден път конкурс за млади български поети, пишещи на френски език.

Същност:
В конкурса могат да се включат само ученици в българските гимназии. Всеки от тях може да изпрати една негова поема, написана на френски език с дължина от не повече от една страница.

Темата на настоящия конкурс е « МАСКА ».

Участниците в конкурса изпращат тяхното творение на следния електронен адрес ...
Още : Конкурс „Прованс” за млади български поети 2015 | Преглеждания : 9851 | Отговори : 0

Фабрики на маркови дрехи в България

Здравейте, някой може ли да сподели в кои градове има фабрики за маркови дрехи и какво може да очаква като цени, модели ако ги посети. Предполагам дори във фабриката им в България Уго Бос няма да е на безценица, и вероятно не предлагат всички вид дрехи.
Още : Фабрики на маркови дрехи в България | Преглеждания : 9931 | Отговори : 0

Детска Евровизия - Малта 2014 / Junior Eurovision - Malta 2014

Да подкрепим Крисия при участието й в "Детска Евровизия" 2014 в Малта

БНТ и bTV обединиха усилията си и изпращат талантливата Крисия Тодорова и близнаците-пианисти Хасан и Ибрахим Игнатови на музикалния конкурс "Детска Евровизия" 2014 в Малта.
...
Заедно с Крисия за Малта ще пътуват и близнаците-пианисти Хасан и Ибрахим Игнатови от Шумен.

Малките изпълнители ще участват на престижния конкурс с авторска песен на Крисия, в подготовката и реализацията на която участват Слави Трифонов, Евгени ...
Още : Детска Евровизия - Малта 2014 / Junior Eurovision - Malta 2014 | Преглеждания : 10892 | Отговори : 3

Забавни образователни игри

Здравейте,
аз ако мага така, между всички други по-важни неща, да си дам линк към сайтчето където правя забавни малки игрички, като гледам да има нещо любопитно и познавателно в тях. Преди няколко дни ходих да бера ябълки на село. Страхотни ябълки, но се улових че даже не им знам сорта и ми хрумна играта ми за ноември да е нещо със основните сортове ябълки. Мислех си колко ще е забавно, вместо виц, някой да ...
Още : Забавни образователни игри | Преглеждания : 9800 | Отговори : 0

1 милиард и 209 милиона евро еврофондове

Ето, а нямало работа..

http://business.actualno.com/Imame-po-m ... 52484.html
1 милиард и 209 милиона евро трябва да усвои България за по-малко от 100 дни от еврофондовете, за да не бъдат загубени.

Това дали е вярно - или е само медиен балон? И колко работни места могат да се създадат с тия пари?
Още : 1 милиард и 209 милиона евро еврофондове | Преглеждания : 9932 | Отговори : 2

"В името на народа"?

Поредната нелепа смърт край пътя: Полицай е блъснал с колата си бебешка количка, детето е загинало

Какво следва? Може би административно наказание или евентуално уволнение на виновника. Ще има дело, то ще си се влачи няколко години и ако изобщо бъде осъден, най-вероятно ще е условно - "В името на народа!".

Не съм злопаметен, нито имам право да бъда съдник. Просто ме е срам. Срам ме е, че допускаме подобни неща да бъдат забравени (колко ...
Още : "В името на народа"? | Преглеждания : 10556 | Отговори : 3

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189298 • Общо теми 18542 • Общо членове 39545

• Advertisement