• Advertisement

Дата и час: 19 Януари 2020, 21:06:18

Последно от форума Последно от Общ форум

Преглед на Общ форум » Форум : Общ форум

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: След КТБ сега и ПИБ

Чудно ми е, защо журналисти и хора които нямат понятие от банково дело коментират. Цялата паника е толкова излишна, че чак е престъпна. Всеки депозит е обезпечен до 100 000 еу по закон. БНБ има достатъчно инструменти да спаси и двете банки. Ние сме член на ЕУ- фискален пакт. Времената са други, но някои функционери пак опитват стари номера.
Още : Re: След КТБ сега и ПИБ | Преглеждания : 13066 | Отговори : 13

Варна

Първа езикова гимназия във Варна раздаде 238 дипломи на Випуск 2014

238 абитуриенти от Първа езикова гимназия получиха дипломи за завършено средно образование в зала „Пленарна“ на община Варна. В началото на церемонията с едноминутно мълчание бяха почетени жертвите на водното бедствие в квартал „Аспарухово“, след което всички присъстващи изпратиха дарителски sms в подкрепа на кампанията за подпомагане на пострадалите. Средният успех на Випуск 2014 е отличен 5.57, съобщиха от учебното заведение за Moreto.net. За ...
Още : Варна | Преглеждания : 9721 | Отговори : 6

Re: Варна- Потоп

Десет загинали след стихията във Варна /Две са жертвите в Добрич

„Заедно в бедствието” – дарителска кампания за пострадалите във Варна

Можете да помогнете, като изпратите SMS с текст DMS Varna на номер 17 777 за всички оператори на цена от 1 лев (Само за България)

Българският Червен кръст открива и специална банкова сметка:

УНИКРЕДИТ БУЛБАНК АД
BG64UNCR76301078660913
UNCRBGSF

Желаещите могат да подкрепят кампанията и чрез on-line дарения на сайта на организацията:
през Epay ПОСТРАДАЛИ ...
Още : Re: Варна- Потоп | Преглеждания : 16045 | Отговори : 32

Спортни успехи

Ансамбълът по художествена гимнастика със злато и бронз от европейското

Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели златния медал на финала на бухалки на 30-ото Европейско първенство, което започна вчера в Баку, Азербайджан. Момичетата на Ина Ананиева грабнаха и бронзов медал на три топки и две ленти във финалите на отделните уреди.

Ансамбълът ни в състав Ренета Камберова, Цветелина Стоянова, Цветелина Найденова, Михаела Маевска-Величкова и Христиана Тодорова изигра страхотно съчетанието си на бухалки и получи оценка ...
Още : Спортни успехи | Преглеждания : 39510 | Отговори : 52

Нещо позитивно - Българите, успели в чужбина - някой чувал ли е за...

Случайно я намерих от фейсбук, интересно е. Аз не бях чувал за хората от статията, да си призная...

На 30 ноември едно българско момиче стъпи за пръв път на наша сцена – за малко, като гост изпълнител на Васко Василев. Направи го заради приятел. Тя се казва Светла Василева, родена е в Добрич, работи на сцените на оперните театри в Италия, Франция, Германия, Кралската Опера в Лондон, Операта в Сидни, Австралия и Япония. Пее с ...

Евровизия 2014

Още : Евровизия 2014 | Преглеждания : 16534 | Отговори : 47

Re: Българите сме най-гостоприемни...

Виж по принцип си прав. Проблемът обаче не е в хората, системата на чугунените червени кратуни и крадци направи населението оскотяло и душевно болно.

П.С. Контролът на границите ни беше изключително занижен. Между истинските бежанци са се промъкнали и много други. Не конкретно в този случай, но страхът от нахлуване на "спящи клетки" исламисти е оправдан.
Още : Re: Българите сме най-гостоприемни... | Преглеждания : 4190 | Отговори : 1

Ден на отворените врати

https://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/ ... _04_2014_g

Уважаеми колеги, поканвам ви най-сърдечно утре на това мероприятие. Кажете на колеги, приятели, роднини. Показват интересни опити от физиката, изнасят научно-популярни лекции. За по-големите деца ще бъде интересно.
Предполагам, че и физическите факултети в Пловдив и Шумен също имат такъв ден.

Предложението ми е тази тема да бъде обща за всякакви мероприятия на отворените врати. Пишете каквото научите занапред!
Още : Ден на отворените врати | Преглеждания : 10294 | Отговори : 4

Рециклиране на текстилни отпадъци

Здравейте, открих този форум и съм убедена, че обединени, ЗАЕДНО можем да рабогтим за промяната и развитието на родината ни!
Ние, останалите в България/работещи на местна почва/ и вие - наблюдателните и трупащи знания и личен опит в различни системи по света, можем да се обединим. От вас знанието и "ноу хау" за решаване на даден проблем, а от нас/живеещите в България/ труда и промяната, вътре в сраната!/И това не съм го измислила аз - ...
Още : Рециклиране на текстилни отпадъци | Преглеждания : 8110 | Отговори : 5

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188554 • Общо теми 18513 • Общо членове 39449

• Advertisement