• Advertisement

Дата и час: 7 Юни 2020, 10:16:23

Последно от форума Последно от Работа, данъци и осигуровки

Преглед на Работа, данъци и осигуровки » Форум : Работа, данъци и осигуровки

Форумът, който касае всеки!

Фирми посредници

Здравейте на всички! Пиша ви, защото имам нужда от информация за фирмите посредници, които предлагат работа в Холандия. Ако се сещате това са онези работодатели, които предлагат работа, осигурена квартира, транспорт, т.н. и т.н. Има не малко хора, които са се опарили и са останали измамени, но това не означа, че всички такива агенции са един дол дренки. Въпросът е, че аз доста търсих в нета, намерих някакви имена, но това, което би ми било ...
Още : Фирми посредници | Преглеждания : 9679 | Отговори : 1

Leeuwarden

Здравейте получих оферта за работа в гр. Леуварден, аз съм семеен с две деца. Доста инфо изчетох, но ми се иска да попитам някой, който е бил там или има инфо от първа ръка. Как е обстановката, добре ли е за живеене въобще, какъв е животът в северните провинции?
Още : Leeuwarden | Преглеждания : 13137 | Отговори : 2

намаляване на застраховката на кола в Холандия

Като сключвах застраховка на колата ми(по интернет разбира се),по тела ми бе обясниха,че понеже досега съм нямала кола тук и нямам "досие" от застрахователна компания могат да ми предложат застраховка ,но за повече пари .....Приех разбира се...При питане от мен "С какъв документ от България мога да я намаля,защото винаги съм била изряден шофьор", ми обясниха,че може да поискам намаляване на вноската,ако представя документ от Застрахователно дружество в България на английски и напечатено върху хартия ...
Още : намаляване на застраховката на кола в Холандия | Преглеждания : 10721 | Отговори : 4

VCA сертификат

Пак да попитам какво значи: Geldig basisveiligheid VCA certificaat . Toва някакъв сертификат за безопасност, който всеки работник трябва да има ли? Как и къде се издава?
Още : VCA сертификат | Преглеждания : 10780 | Отговори : 5

Работник в оранжерия Холандия (NL)

Здравейте на всички. Видях обява в сайта на ало.Бг, че търсят мъже и жени за работа в оранжерии за Холандия. Става въпрос за Efficient at Work, Холандска сертифицирана компания във “Вестланд”, част от област в Холандия, търси дългсрочно работна ръка за големи оранжерии, около град Хага. "Всичко е организирано и се заплаща от работодателя, така, че 910 евро са парите които получавате всеки месец, при 40 часа работна седмица. Има възможност за допълнителна работа, която ...
Още : Работник в оранжерия Холандия (NL) | Преглеждания : 41803 | Отговори : 15

Отваряне на таттоо студио в Амстердам

Kristiyan.A написа:искам документи и за отварянето на таттоо студио.Идеята ми е да намеря човек който си има представа от документи, и да знае директно къде да отидем(учреждения)

Отворих тази тема за студиото за татуировки, тъй като може да е интересна тема и за други хора, а и се нарежда тук до други няколко теми за започване на малък бизнес в Холандия.

Kristiyan.A написа:Необходими документи от който се нуждая
Адресна регистрация
Фирма предполагам
и разрешително според изискванията ...
Още : Отваряне на таттоо студио в Амстердам | Преглеждания : 10124 | Отговори : 2

Полезно за предлагащите услуги, търговия, малък бизнес Полезно за предлагащите услуги, търговия, малък бизнес

Пускам тази тема с идеята да се публикува информация и връзки към сайтове, които могат да бъдат полезни на хората с желание да стартират (или са започнали, но не им върви добре) свой бизнес в сферата на услугите и търговията.

Започвам с въпросите, които мен ме вълнуват във връзка със стартирането на малък бизнес в Холандия (градът към който съм се насочила е Ден Хелдер)

1. Има ли в Холандия изложения или събития за представяне ...
Още : Полезно за предлагащите услуги, търговия, малък бизнес | Преглеждания : 11673 | Отговори : 6

Закупуване на имот и стартиране на малък бизнес в Ден Хелдер

Здравейте,
от известно време имам идея да се преместим в Холандия, била съм няколко пъти в страната и имам местни познати, а също ми допада стилът на живот и вместо да купувам имот в БГ на същите цени, си мисля да купим жилище в Ден Хелдер и да започнем малък бизнес. Моля за коментар и съвети по следните въпроси:

1. Има ли изисквания при купуването на имот от чужденци и какъв е годишният данък имот ...

Собствен бизнес - мираж или реалност?

Привет на ВСИЧКИ,
много се радвам се, че открих този форум и добре обходих по темите. Изчетох всичко и се запознах с много детаили и искам да благодаря на всички които са отделили от времето си да пишат тук, за да се помагаме взаимно.
Въпросът ми е към наши съграждани в Холандия, ако могат да ме ориентират в нещата. В БГ имам малка предприемаческа фирма /с богат опит/ за цялостни строителни ремонти/всички дейностти до боя/, ...
Още : Собствен бизнес - мираж или реалност? | Преглеждания : 21094 | Отговори : 17

Български лекар-специализант в Холандия

здравей,
позволявам си да отворя тема, защото не намерих подобна във форума.
ако има - моля споделете линк и може да админ да изтрие тази.

интересувам се от следното - има ли в холандия възможност за ЛЕКАРСКА СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ?
т.е. търсят ли си туко що завършили лекари без опит и има и някои информация за условия на работа/основно предпоставки за наемане - език, практика и т.н...

питам директно, защото аз намирам малко информация и то само ...
Още : Български лекар-специализант в Холандия | Преглеждания : 12167 | Отговори : 6

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189172 • Общо теми 18529 • Общо членове 39515

• Advertisement