• Advertisement

Дата и час: 25 Август 2019, 09:12:01

Последно от форума Последно от Търся/Предлагам

Преглед на Търся/Предлагам » Форум : Търся/Предлагам

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся квартира в Хага

Здравейте ,

Тук съм първа година студентка бакалавърска програма.
Намерих една стая под наем , но ми е много далече от университета и ми е неизгодна и като пари.
Има ли някой ,който търси съквартирантка или има /знае стая бллизо до Hague University of Applied Sciences-аз съм студентка там.
Надявам се с много питане и писане да ми се усмихне щастието :)
Още : Търся квартира в Хага | Преглеждания : 10335 | Отговори : 4

Търся работа?

Здравейте на 27 година от около месец съм в ротердам,след няколко дни ще вземам документите и мога да да по4вам работаискам да попитам дали някой от вас мможе да предложи някаква работа ще съм много благодарен,няма някакви претенций каквото и да е имам 6офиорска книжка
Още : Търся работа? | Преглеждания : 10295 | Отговори : 5

Къде да учим холандски в Ротердам?

Здравейте Искам да попитам хората които са по дълго в холандия къде мога да нау4а холандския,има ли някой който знае къде може да се у4и и колко струва?
Още : Къде да учим холандски в Ротердам? | Преглеждания : 9681 | Отговори : 4

Търся детегледачка за Холандия

Здравейте. Спешно търсим детегледачка за 8 месечно бебе момченце от 01.05.2013. Осигурена квартира,храна и месечна заплата 400 евро. Тел.за връзка +31657454462. Поздрави Ели и Денис.
Още : Търся детегледачка за Холандия | Преглеждания : 9718 | Отговори : 0

търся транспорт от Холандия

Здравейте,
Искам да транспортирам мотоциклет /нето тегло 220 кг./ от Хееренвеен /Холандия/ до София /България/.
Моля за оферти за цена и срок на доставка.
Благодаря,
М. Методиев
Още : търся транспорт от Холандия | Преглеждания : 9974 | Отговори : 1

работа

Търся си работа като шофьор на тежкотоварен камион.Имам опит в чужбина.Предпочитам заплащане на твърдо 1500 ев. на месец.С уважение-Юджел.тел.за връзка-0894991439
Още : работа | Преглеждания : 9647 | Отговори : 0

Търся квартира.

Tърся квартира около,или в Амстердам.Мъж на 32 год.
Още : Търся квартира. | Преглеждания : 21104 | Отговори : 15

търся сънародници в холандия

живея отдавна в холандия и търся сънародници.
Още : търся сънародници в холандия | Преглеждания : 11567 | Отговори : 7

Пътуване Холандия - България

Здравейте, на 29.08 планирам пътуване до София от Делфт (близо до Ротердам). Ако има мераклий да се присъединят към групата пътуващи.... нека да кажат или да ми пишат на b_donchev yahoo.com!

Смятам да мина през Румъния, тъй като зелената ми карта не важи за Сърбия. Някой може ли да даде препоръки, по кои румънсите пътища е по-добре да се мине? В началото на Април, 80 км от асвалтовата настилка (близо до Турносеверин) липсваше ...
Още : Пътуване Холандия - България | Преглеждания : 12517 | Отговори : 13

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188430 • Общо теми 18481 • Общо членове 39390

• Advertisement