• Advertisement

Дата и час: 25 Август 2019, 09:12:33

Последно от форума Последно от Общ форум

Преглед на Общ форум » Форум : Общ форум

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

На лафче

Здрасти на всички от няколко дни съм в ротердам,засега 4кам да ми излязат документите 4ак след две седмици ще е ама няма как.Какви са ви впечатленията от холандия,лесно ли си намерих те работа и къде я търсихте?
Още : На лафче | Преглеждания : 9971 | Отговори : 5

Местни избори Холандия 2014

На 19. март 2014 в Холандия ще се проведат местни избори, т.е. избори за общински съветници. Гражданите на ЕС, които към 3. февруари са били адресно регистрирани в някоя холандска община, имат право да гласуват на местните избори. Ако имате право на глас, би трябвало най-късно 14 дни преди датата на изборите да получите удостоверение за гласуване (stempas, voting pass) на домашния адрес. С него и с валиден документ за самоличност можете да гласувате в ...
Още : Местни избори Холандия 2014 | Преглеждания : 9243 | Отговори : 0

Търся работа в Nijmegen

Търся някаква работа в Nijmegen. По професия съм фотограф. Знам английски. Благодаря на всеки, който може да помогне.
Може да пишете на имейла- ninet_2@yahoo.com
Още : Търся работа в Nijmegen | Преглеждания : 9224 | Отговори : 0

Информация за Енсхеде (Enschede)

В отговор на въпрос от niki_k отварям тема за града Енсхеде :). На мен лично ми харесва, спокоен е, но е достатъчно голям, за да не е скучен. И наистина се произнася Енсхеде, а не Еншеде ;).

За по-конкретна информация - питайте.
Още : Информация за Енсхеде (Enschede) | Преглеждания : 14856 | Отговори : 14

Gratis geld uit Holland

Още : Gratis geld uit Holland | Преглеждания : 9499 | Отговори : 1

Промени 2013

Доколкото разбрах, от 01.01.2013 в Холандия се увеличават цените на бензин и алкохол.
По-точна информация?
Още : Промени 2013 | Преглеждания : 9492 | Отговори : 2

Автокъщи

Здравейте,може ли някой да публикува сайтове на автокъщи в Холандия?

Поздрави
Още : Автокъщи | Преглеждания : 10046 | Отговори : 1

Новa група на българите в Амстердам във фасебоок

Имаме си група във фейсбоок: Bulgarians in Amsterdam (Holland). Понякога се организираме да излезем на по кафе или бира в центара и да споделим общи проблеми, идеи или предстоящи партита. В сайта коментираме актуални политически и икономически новини, които пряко или не ни засягат. Ще се радвам ако групата ни се увеличи и стане по-активна. :flower:

Поздрави
Bulgarians in Amsterdam
Още : Новa група на българите в Амстердам във фасебоок | Преглеждания : 10646 | Отговори : 7

Пътуване с автомобил: България - Холандия

Здравейте,
Мисля да пътувам от България до Холандия с лек автомобил и се опитвам да събера актуална информация през кои държави
е най-добре да се мине. Търсих в интернет, както и в този форум, но не можах да намеря нищо прясно.
Виждам, че в този форум има хора, които пътуват регуларно по този маршрут, та се надявам да дадат ценен съвет.

Благодаря предварително!
Още : Пътуване с автомобил: България - Холандия | Преглеждания : 23098 | Отговори : 10

Имуществени въпроси след смърт

Здравейте!
Омъжена сам от няколко месеца за холандец. Той планира от самото начало да дойде да живее в БГ. Аз имам апартамент в БГ, а той - каща на изплащане в Холандия.
Преди няколко дни ме попита какво ще стане с него и евентуалните ни деца един ден, ако с мен се случи инцидент, дали ще може да остане в апартамента ми. Смятате ли, че това е нормален въпрос?

red: vel...
Още : Имуществени въпроси след смърт | Преглеждания : 29341 | Отговори : 45

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188430 • Общо теми 18481 • Общо членове 39390

• Advertisement