• Advertisement

Дата и час: 25 Август 2019, 09:16:19

Последно от форума Последно от Общ форум

Преглед на Общ форум » Форум : Общ форум

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Търсим спешно квартира в Амстердам

selina13 написа:Здравейте! Търсим спешно да наемем стая/студио в Амстердам за периода 25 август(2009)-юли (2010). Студенти сме и ни трябва квартира за двама на сносна цена, обзаведена и не много отдалечена от централната част на града, където са и сградите на университета.

В момента ровим в kamernet.nl, но с тези онлайн преводачи от холаднки на английски става голяма обърквация...:) Ако някой може да помогне с инфо (сайтове на английски; ...
Още : Търсим спешно квартира в Амстердам | Преглеждания : 11357 | Отговори : 1

Корабостроителници в Холандия Корабостроителници в Холандия

Здравейте на всички!

Издирвам някой, който може да ми помогне с инфо относно холандските корабостроителници. Питането ми е специфично и с разни условности, ще се опитам да обясня малко: Търся хора, работещи в корабостроителници (като Amels например) където се строят ГОЛЕМИ И ЛУКСОЗНИ ЯХТИ, а не военни, търговски или пасажерски кораби. Не търся работа в самите корабостроителници, а информация за строящите се яхти, моряк съм все пак, а не корабостроител. Моля да ми отговарят наистина ...
Още : Корабостроителници в Холандия | Преглеждания : 10434 | Отговори : 0

стипендия в Грьонинген

Може ли някой да каже как стоят нещата с стипендиите. Какви са, как се кандидатства и тн.
Още : стипендия в Грьонинген | Преглеждания : 10042 | Отговори : 0

Амстердам-кое е по беезопасно за деца,-хотел или АП.

тази година 6те смецял месец вав ЕВРОПА.разпределено по 10 дена Париж,Бруксел,Амстердам.даите савет кое е по добре за сигурност, говоря заради децата,хотел или апартамент под наем.икакво можем да видим вав Амстердам.
Още : Амстердам-кое е по беезопасно за деца,-хотел или АП. | Преглеждания : 10999 | Отговори : 0

Квартира в Groningen

Търся студентска квартира в Groningen за сина си, завършил Лисабонския
държавен университет. Ще остане 2 години, research master, cognitieve
neurosciences. От 1 септември. Спортист, алпинист.

Поздрави,
Стан :?:
Още : Квартира в Groningen | Преглеждания : 17660 | Отговори : 9

Посолства Холандия / Хага - София

Посолство на Република България

Address:

Посолство на Република България в Хага
Телефон:
+31 70 350 30 51
+31 70 354 08 76
Факс: +31 70 358 46 88
Дежурни телефони в извънработно време: + 31657448073
Работно време:
По - Пт, 9.00 - 17.00 ч.
E-mail: Embassy.Hague@mfa.bg

boyko123: това са актуалните адрес и уеб-страницата на посолството ни в Хага - 2014 г.

Посолство на ...
Още : Посолства Холандия / Хага - София | Преглеждания : 17924 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 188430 • Общо теми 18481 • Общо членове 39390

• Advertisement