• Advertisement

Дата и час: 1 Ноември 2020, 04:04:17

Последно от форума Последно от Предлагам квартира

Преглед на Предлагам квартира » Форум : Предлагам квартира

Мястото за Вашите безплатни обяви

Предлагам квартира в Берлин

Спешно търся желаещи,които да наемат квартирата ни възможно най-скоро.Отвори ни се работа в друг град и за да не плащаме двоен наем тук и там,тази искаме да я освободим до 10 дена.Апартаментът е от 2 стаи,намира се в кв."Лищенберг " и е с топъл наем от 600€.По-подробна информация бихме ви дали на тел: 01608449717.
Още : Предлагам квартира в Берлин | Преглеждания : 934 | Отговори : 1

предлагам квартира-Wuppertal

Здравейте, предлагам квартира в центъра на Wuppertal (NRW, на 20мин от Düsseldorf). Ако някой проявява интерес може да ми пише на noa@abv.bg за за подробна информация. Ще се радвам на запитванията Ви! Поздрави Н.
Още : предлагам квартира-Wuppertal | Преглеждания : 742 | Отговори : 0

Самостоятелен обзаведен 1-стаен апартамент в Берлин

Отдава се от средата на март 2013 до август 2013 само на жена.
локално парно, топъл наем заедно с тока 350 евро.

Близост до У-бан Ратхаус Шонеберг.
Още : Самостоятелен обзаведен 1-стаен апартамент в Берлин | Преглеждания : 1479 | Отговори : 3

Давам 2 стаи под наем в Берлин \хелерздорф\

Давам 2 стаи под наем в Берлин \ хелерздорф \ за повече информация тел.015212882033 ,015213646865
Още : Давам 2 стаи под наем в Берлин \хелерздорф\ | Преглеждания : 1357 | Отговори : 2

търся съквартирантка

Търся неангажирана жена от български произход, м/у 32-42год. с мн.добър немски, за съквартирантка, и съвместен бизнес в Берлин. 015784227241
Още : търся съквартирантка | Преглеждания : 1076 | Отговори : 2

Дава се стая под наем в Мюнхен от 1.10.2012

Дава се необзаведена стая под наем в Мюнхен от 1.10.2012, в тристаен апартамент на българка (държим да е момиче/жена). Стаята е c южно разположение, 20,57 кв.м.,, в което е включена и тераса, наемът е 374 евро warm, с допълнителен годишен разход от около 30 евро общо, с общо ползване на баня, тоалетна, кухня (+пералня) и килер. Изискваме парична гаранция от 900 евро.

Местоположение на жилището- близо до спирката на трамвай номер 16, Fritz-Meyer-Weg, която пък ...
Още : Дава се стая под наем в Мюнхен от 1.10.2012 | Преглеждания : 1097 | Отговори : 2

Жилище в Нюрнберг

Дават се стаи под наем в централната част на Нюрнберг от 01.08.2012 г. - тел. 0152 104 638 44 (на немски или турски), а в случай, че не владеете някой от двата езика, можете да ми пишете на мен.
Още : Жилище в Нюрнберг | Преглеждания : 4220 | Отговори : 2

Жилище в Мюнхен!

Здравейте! :)
СПЕШНО ТЪРСЯ някой, с когото за лятото да деля двойна стая в Мюнхен, Giesing. Желателно е да е момиче! Целият Наем е 700 еu, в близост има метро! При интерес ми пишете!!!
Още : Жилище в Мюнхен! | Преглеждания : 810 | Отговори : 0

Свободна стая за август и септември

Здравейте :)
Давам си квартирата под наем за месеците август и септември. Общежитието ми си има собствена баня и кухня и се намира в центъра на Берлин. Цената е 250 евро на месец. Може да се свържете с мен на kristinchen@mail.bg

:)
Още : Свободна стая за август и септември | Преглеждания : 916 | Отговори : 1

Свободна стая за Август-Септември

Здравейте, предлагам стаята си в студентско общежитие за летните месеци, тъй като през това време ще съм в България.
Общежитието е тип WG, 155€ на месец, Berlin-Lichterfelde.
За контакти и повече информация, incognito.bg(кльомба)gmail.com
Още : Свободна стая за Август-Септември | Преглеждания : 780 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189348 • Общо теми 18546 • Общо членове 39555

• Advertisement