• Advertisement

Дата и час: 1 Ноември 2020, 04:16:56

Последно от форума Последно от Предлагам квартира

Преглед на Предлагам квартира » Форум : Предлагам квартира

Мястото за Вашите безплатни обяви

давам стая под наем в Мюнхен

Давам стая от двустаен апартамент.2ри ринг.30 квадрата обзаведена.интернет баня тоалетна кухня пералня общи.Стаята се дава само на момиче.500 евро наем +калцион.от веднага се дава стаята.017657444614
Още : давам стая под наем в Мюнхен | Преглеждания : 1088 | Отговори : 1

Квартира в Берлин за два месеца:)

Здравейте !! :)
Аз съм студентка в Берлин,но през лятото ще освобождавам стаята си,тъй като ще се прибирам към България.
Ще бъде свободна август и септември,а наемът е 230 евро на месец,като в цената са включени и разходите за вода и ток :)
Намира се близо до центъра на града,разполага със собствена баня и кухня ...
Още : Квартира в Берлин за два месеца:) | Преглеждания : 1090 | Отговори : 3

Предлагам квартира в Берлин

Предлагам обзаведена квартира в Берлин,стая с кухня 017649233047 обаждайте се след 18.00 часа
Още : Предлагам квартира в Берлин | Преглеждания : 7209 | Отговори : 15

Стая под наем в Мюнхен

Дава се самостоятелна, обзаведена стая под наем в центъра на Мюнхен. U1, U2, Frauenhoferstrasse, Tram.27, пешком до Мarienplatz сa 15мин. Стаята се дава дългосрочно от 01.02.201- 01.11.201, и то само на сериозно момиче. 300еu warm+ kaution 300eu. За контакт ето тук: dessita55@yahoo.com
Още : Стая под наем в Мюнхен | Преглеждания : 907 | Отговори : 0

Свободна стая в Карлсхоф

Здравейте,

В моето общежитие има свободна стая.Собствена баня и тоалетна,цена около 275 евро.Стаята се дава само на студенти в Дармщат.Повече информация на
http://www.wg-gesucht.de/wg-zimmer-in-D ... 73181.html
или на лични от мен.
Още : Свободна стая в Карлсхоф | Преглеждания : 996 | Отговори : 0

Давам стая в Мюнхен 25.08 - 24.09

Здравейте,
давам си стаята под наем за този период, 20 кв. м, ADSL, 2 мин. до спирката на метрото, от там 7 минути до центъра и 10 минути до Гарата. Стаята е част от тристаен апартамент, съседите са готини и тихички, жилището има кухня, баня и тоалетна, в мазето има пералня и сушилня, паркинг...Стаята е мебелирана...
Цената е 325 Евро, 200 евро кауцион.

Снимки и пълно описание може да намерите тук:
...
Още : Давам стая в Мюнхен 25.08 - 24.09 | Преглеждания : 1203 | Отговори : 0

Предлагам стая в Хамбург

Предлагам една стая ( баня с вана, ползване на обща кухня) в Хамбург - Вилхемсбург, наема е 250 Еуро + 250 Еуро Каотион.

При интерес: пишете ми на ЛС и си оставете домашния номер за обратна връзка.
dream_eli@abv.bg
Още : Предлагам стая в Хамбург | Преглеждания : 1283 | Отговори : 0

предлагам стая в Хамбург за август и септември

Давам си стаята в общежитието под наем за Август и Септември, понеже аз няма да съм тук тогава, наемът е 207 Евро на месец, обшежитието е в Харбург, стаята е обзаведена, с кабелна и интернет. За контакти - ЛС или на catzila2@yahoo.com
Още : предлагам стая в Хамбург за август и септември | Преглеждания : 1204 | Отговори : 0

предлагам стая в Ерланген за периода 1.08-1.10

обзаведена стая с кухненски бокс и баня за 180евро за месец(с включен ток и вода). Телефони за връзка: 00491733656399;
004991316239700
михаил
Още : предлагам стая в Ерланген за периода 1.08-1.10 | Преглеждания : 2251 | Отговори : 0

Търся 2 души за съквартиранти в Берлин - в безизходица съм

Търся двама души съквартиранти по възможност българи.За жилище намиращо се в ********************************* .
Старите ми наематели се изнасят до 3 месеца (Обявиха от следващия месец Кундигунгсфрист).Наема е 180 евро на човек.Обща кухня,баня (с вана) и мазе.Условията са добри-в жилището има печка,хладилник и пералня.Търся хора от 18 до 26 god възраст.Ако имате интерес обаждайте се на тел ***************** или на ******************(търсете Криси) или пишете на *************************** .Също така ще се радвам ако някои ми предложи друга ...

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189348 • Общо теми 18546 • Общо членове 39555

• Advertisement