• Advertisement

Дата и час: 1 Декември 2020, 04:39:58

Последно от форума Последно от Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио

Преглед на Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио » Форум : Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио

Изгодни тарифи и много съвети

Schlag gegen eDonkey

http://www.gamestar.de/news/vermischtes/31676/

Freunde des "Esels", wie eDonkey auch liebevoll genannt wird, bemerken seit gestern vielleicht eine drastische Reduzierung des Traffics und der User. Das hat auch seinen Grund. Mit Razorback2 wurde gestern, durch einen gemeinsamen Einsatz der belgischen und schweizerischen Polizei, der weltgrößte Index-Server des Netzwerks stillgelegt.

In einer Pressemeldung verkündet die Motion Picture Association of America (MPAA) stolz, dass sie den Usern in Europa mit diesem Schlag die Suchgrundlage für rund 170 Millionen, meist ...
Още : Schlag gegen eDonkey | Преглеждания : 1777 | Отговори : 4

Оферта за безплатни разговори

С програмата VoIP Buster може да се разговаря от Интернет към нормален телефон. Функционира на принципа на Skype. Досега разговорите до БГ бяха по 6 цента на мин. От днес има оферта за безплатни разговори към Festnetz в БГ.
http://www.voipbuster.com/de/index.html
Недостатъка е, че трябва да имаш положителен credit на accounta за да ползваш програмката. Trial версията е само 1 мин.
Още : Оферта за безплатни разговори | Преглеждания : 1955 | Отговори : 1

Синхронизиране

Мъча се да си вържа телефона на компа за да му кача картинки и такива работи. Всичко си е наред драйвера работи като ги свържа отчита това. За да почна да качвам и да свалям от тел-а трябва да ги синхронизирам. Та като почне да синхронизира и нателефона излиза че в момента се извършва синхронизация, т.е. работи си всичко. Да ама след малко чакане ми излиза това:
PC Sync was unable to access a valid ...
Още : Синхронизиране | Преглеждания : 1830 | Отговори : 2

1€ = 10€ Промоция на simyo само до 23.01.2006

На линка по-долу, получавате срещу 1€, карта на simyo заредена с 10€. Напред народе. :lol:

simyo
Още : 1€ = 10€ Промоция на simyo само до 23.01.2006 | Преглеждания : 1236 | Отговори : 0

ИМА ЛИ ЕВТИНИ РАЗГОВОРИ ДО BG OT УЛИЧЕН ТЕЛЕФОН?

ВЕЧЕ ОПИТАХ С ВСЕКИ VORWAHL ЗАПОЧВАЩ С 010 НО НЕ СТАВА,МОЖЕ БИ НЯКОЙ ЗНАЕ ДРУГИ .
Още : ИМА ЛИ ЕВТИНИ РАЗГОВОРИ ДО BG OT УЛИЧЕН ТЕЛЕФОН? | Преглеждания : 1630 | Отговори : 1

Измама с безплатни смс от немски сайтове

Здравейте.Случи ми се нещо ужасно.Регистрирах се на един немски сайт,където пишеше с огромни букви 50 безплатни смс при регистрациа.Ок,но пускам смс и нищо не става.Забравих за този сайт,но след 15 дена получих сметка от 84 евро,която трябва да платя на тая фирма,защото ако не се откажа от абонамента до 14 дена,ставам автоматично член и трябва да платя тия пари за една година и нямам право да се откажа преди да е изтекла тая една година.Направо ...
Още : Измама с безплатни смс от немски сайтове | Преглеждания : 9580 | Отговори : 32

Proxyeinstellungen problem

Code: Избери целия код
Beim Versuch, den von Ihnen angegeben Proxyserver zu kontaktieren, wurde die Verbindung zurueckgesetzt. Bitte Ueberpuefen Sie Ihre Proxyeinstellungen und wiederholen Sie den Vorgang

Това ми се появява днес за около 5948602 път и нещо взема да ми писва. Някой случайно да знае какъв е проблема и как да ги оправя тези прокси опции?
Още : Proxyeinstellungen problem | Преглеждания : 2430 | Отговори : 12

Директни номера в България

Здравейте,
В момента текат тестове на новата ни платформа с поддръжка на SIP/H323.

Всеки е добре дошъл с произволно хардуерно устройство или със софтуерния дайлър който предоставяме естествено безплатно.

По време на тестовете даваме безплатни директни номера от София. Няма никакво ограничение на броя минути/разговори проведени към номера ви или във вътрешната мрежа.

По обесними причини разговорите към останалите дестинации са лимитирани на 3 БГ лева.

Теста ще приключи на 14.12 (сряда). Всички участници, от ...
Още : Директни номера в България | Преглеждания : 2754 | Отговори : 5

Каква Auslandsreise-Krankenversicherung Tarif имате?

Намерих няколко предложения за едногодишна фамилна здравна застраховка за ЧУЖБИНА. До преди 2 г. плащах по 9еуро за година към Шпаркасето,но не съм ги ползвал, не ми се е налагало. Разбрах, че има доста проблеми,ако трябва нещо да ти се изплати,а ние сме с 2 малки деца и може би ще отскочим за празниците до Чехия,което също било проблем. Наши познати ми казаха, че имало към АОК някакъв безлпатен формуляр,к. важал за всички ЕУ страни, ...
Още : Каква Auslandsreise-Krankenversicherung Tarif имате? | Преглеждания : 2560 | Отговори : 8

DSL

Хало,

искам да си пусна ДСЛ интернет, но нямам дома6ен телефон. На сайта на GMX съм си иzбрал следната конфигурация -

http://www45.gmx.net/de/cgi/g.fcgi/acce ... yyjl0kz.73

Там ми предлагат: "Bis zu 6.016 kBit/s! Den GMX DSL-Netzanschluss gibt's als Erweiterung zu Ihrem normalen Telekom-Telefonanschluss."

Та въпросът ми е, zнае ли някой колко трябва да пла6там на Телекома като месечна такса, zа да мога да полzвам тоzи пакет ?
Още : DSL | Преглеждания : 6001 | Отговори : 17

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189374 • Общо теми 18547 • Общо членове 39562

• Advertisement