• Advertisement

Дата и час: 1 Декември 2020, 04:57:21

Последно от форума Последно от Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио

Преглед на Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио » Форум : Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио

Изгодни тарифи и много съвети

DSL по най-бърzия начин

Другари и другарки,

светнете ме, моля, кой Anbieter предлага скоростно включване на DSL.
Ценово ме въzбуждат сиамските блиzнаци 1&1 и GMX,
ама не съм наясно колко трябва да ги чакам да ме огреят.
Чувала съм страховити отzиви zа Аркор,
моя приятелка я свърzаха след 6 месеца.
Трябва ми бърzо, zнам, че сте отворени и тутакси ще откликнете с инфос.
Мерси боку.
Още : DSL по най-бърzия начин | Преглеждания : 3058 | Отговори : 14

Водафон-нахалници!

Последните два месеца си получих сметките за хендито няколко дена след датата, на която бе обявено, че Д2 ще теглят парите от сметката ми. Оказа се, че нашият пощальон го хванало мързела и вместо да паха писмата в моята пощенска кутия, той ги е пускал в кутията на нашия домакин, който пак се появява при нас в общежитието един ден в седмицата и затова сметките ми са пристигали със закъснение. Това ми го обясни самият ...
Още : Водафон-нахалници! | Преглеждания : 2111 | Отговори : 4

С помоща на тъзи програма можете да говорите безплатно със други компютри и на много ниски цени със телефони. skype
Още : Skype | Преглеждания : 12505 | Отговори : 48

Отказ от О2 и E-Plus

Здравейте! Някои може ли да ми помогне, може би някъде греша! И от о2 и от Е-плюс ми отказаха договор за ДЖИ-ес-ем, също и на моя приятелка! Нося си всичко Студентска книжка, банкова сметка (която е пълна) и паспорта (специлано си направих 2 годишна виза) и все ми отказват! Пробвах в няколко офиса но все сущата работа! Не ми отказват служителите, а компа, явно е нешо централно направено! Някои ако има идея какво да правя ...
Още : Отказ от О2 и E-Plus | Преглеждания : 35971 | Отговори : 155

платихте ли си GEZ (Rundfunkbeitrag)?

Искам да ви питам плаща ли някой от вас GEZ? Преди няколо дни получих писмо,че трябва да се регистрирам и да плащам 17,90 на месец за това,че имама телевизор. 8O Според мен това е много тъпо!Мислех да не се регистрирам,но ако ме хванат глобите са много високи.Има ли начин да се измъкна от тази такса? Ходих до шпаркасето и там ми казаха,че нямат представа точно как и дали изобщо мога да се освободя от таксата.
Още : платихте ли си GEZ (Rundfunkbeitrag)? | Преглеждания : 81615 | Отговори : 186

Филми

Е и аz съм нова и искам да питам от къде мога да си свалям беzплатно филми? преди в бг няма6е проблем, zа6тото има беzплатни сървъри....
Още : Филми | Преглеждания : 7912 | Отговори : 14

Интернет доставчици в Германия

Имам интернет Arcor-DSL 1000 с Volume 1000 MB т.е. 1000 MB Freivolumen. Та искам да питам какво означава това 1000 MB Freivolumen, че мога да свалям само 1000 МВ на месец безплатно или ... Моля помогнете!
Още : Интернет доставчици в Германия | Преглеждания : 76842 | Отговори : 98

Безплатни SMSи до немски оператор

До сега никой не каза как да пращаме безплатни SMS до немски оператори или поне аз не видях във форума.Докато с ICQ все още ставаше нямаше проблеми,но вече не.От познати разбрах за един сайт може да е полезен на някого,могат да се пращат безплатни SMS.Не изисква регистрация(предимство)само човека на когото искате да пращате трябва да се "регистрира"-да изпрати еднократен SMS(може и без съдържание) на номер+79138977777.Има ограничение до 3 SMS на ден до един номер,но все ...
Още : Безплатни SMSи до немски оператор | Преглеждания : 8663 | Отговори : 9

Handy - най-добрият оператор за студ

Здравейте,

кой според Вас е най-добрия за студенти от четирите мобилни оператора в Германия? На каква тарифа сте Вие и смятате ли, че като студент в Германия може да се живее и без GSM?

Мерси
Още : Handy - най-добрият оператор за студ | Преглеждания : 13757 | Отговори : 49

От БГ към Германия с voiceXpress.

http://www.voip.bg/prices/prices.phtml

Разговорът от България за Германия струва ~21 стотинки(с карта от 40лв.). Аз не съм срещал по-евтино, но проблемът е, че нямам никакви впечатления от тая карта. Ако нечии родители или познати ползват voiceXpress, пишете какво е качеството моля.

поздрави
ринсуинд
Още : От БГ към Германия с voiceXpress. | Преглеждания : 1294 | Отговори : 0

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189374 • Общо теми 18547 • Общо членове 39562

• Advertisement