• Advertisement

Дата и час: 25 Октомври 2020, 13:12:08

Последно от форума Последно от Берлин

Преглед на Берлин » Форум : Берлин

Уроци по немски?

Здравейте на всички,имам нужда от малко помощ и се надявам някои да ми помогне!От скоро съм в Берлин и подчти не говоря немски.Тарся някой да ми дава частни уроци,имам нужда някой да ми обеснява от български на немски.Ако някой от вас познава българки които са учителки тук от отдавна,или просто някой,които говори езика и иска да да сподели знанията си с мен–моля ви пише те ми!Благодаря,предварително! ](*,) ...
Още : Уроци по немски? | Преглеждания : 1142 | Отговори : 0

Поредният пишман емигрант...

Здравейте,
Много хора ще се усмихнат пренебрежително на моето писмо, но истината е,че не знам към кого да се обърна.Най -вече за съвет.
Бих искал след 3-4 месеца да се преместя в Берлин за постоянно. Студент съм в България,но не това ме тревожи, защото се прехвърлям дистанционно обучение и мога да уча от там.
Интересува ме как мога да намеря работа в Берлин, при положение....че говоря само английски. Сега записах курсове по немски, но сами ...
Още : Поредният пишман емигрант... | Преглеждания : 2645 | Отговори : 4

Studienwechsel in Berlin

Здравейте хора.
Отдавна не съм влизала в сайта и е голям пропуск. Пиша точно тук, защото исках да се обърна към опитните български белинчани :) Аз в момента уча в Нюрнберг, но имам да пиша един смешен изпит за трети път и си търся застраховка. Изпитвам страх от местения и смяна на обстановка и за мен Берлин си е все едно друга държава ...
Още : Studienwechsel in Berlin | Преглеждания : 1111 | Отговори : 1

Мулти-култи семейства

Здравейте !

Ние (аз-бг и тои де) живеем в Берлин ,имаме дете на две годинки.Бихме се радвали да се запознаем с други такива мулти-култи семейства.Който има желаие,нека пи6е и остави координати.
Благодаря предварително.
И до скоро! :wink:
Още : Мулти-култи семейства | Преглеждания : 2255 | Отговори : 0

Купуване на автомобил

Здравейте .Понеделник ще ходя до Берлин да си купя кола 2 употреба,накой може ли да ми даде адреси или сайтове на автокъщи,понеже си нямам ни наъ малка представа как стоят нещата,а и какви документи са ми необходими при правенето на сделката.Благодаря предварително////
Още : Купуване на автомобил | Преглеждания : 1685 | Отговори : 0

БГ майки с деца в БЕРЛИН

В Германия живея от 2год.Тук съм омъжена,имам син на 1,8мес.
Непознавам никого и търся контакт с българки,живеещи в Берлин.
Ще се радвам на запознанства с бг майки и тяхните семейства.
Пишете ми! 4ао и Доскоро :wink:
Още : БГ майки с деца в БЕРЛИН | Преглеждания : 2069 | Отговори : 1

Актуално в Берлин

Wochenende der offene Tür - Akademie House of Shaman - Schule für energetische Lehren

Lahnstraße 10, Berlin
Datum der Veranstaltung: 14.03.08 bis 16.03.08
Uhrzeit der Veranstaltung: 11:00 bis 21:00

Schamanisches und energetisches Wissen und Heilmethoden aus den unterschiedlichsten Regionen, Kulturen und Traditionen unserer Erde.

Der Frühling öffnet die Blüten und wir öffnen wieder unsere Türen für Vorträge, Workshops, Gespräche und Begegnungen. Du bist herzlich eingeladen, Lösungen und Erkenntnisse in einem Geistheilungsritual zu finden, zu meditieren, ...
Още : Актуално в Берлин | Преглеждания : 27151 | Отговори : 23

Българо-немско сдружение "Хъшове" - Берлин

Форумът на „Хъшове“ вече е достъпен през нашата интернет страница за всички без допълнителна регистрация.

След дълга пауза нашият форум е на Ваше разположение. Той е достъпен за всички без допълнителна регистрация през „Forum“ в менюто на www.hashove.de. Не се колебайте да създавате нови теми, да изразявате мнение по стари, да контатувате с нас или по между си. Ако имате въпроси по отношение на форума, обръщайте се ...
Още : Българо-немско сдружение "Хъшове" - Берлин | Преглеждания : 2536 | Отговори : 1

Bulgarische Filmwochenden im Rahmen des Filmkunstpreises ...

Liebe Freunde der bulgarischen Filmkunst,
es ist wieder soweit – die Bulgarisch-deutsche Studentenvereinigung Hashove und das Bulgarische Kulturinstitut bringen die neusten bulgarischen Filme nach Berlin!
Wir möchten Sie vergnügen. Wir möchten Sie mit dem Aktuellsten aus der bulgarischen Filmszene bekannt machen. Wir möchten Sie von den Geschichten, Visionen und Qualitäten des bulgarischen Films überzeugen. Wir möchten Sie begeistern!

Unter dem Motto „Bulgarischen Filmwochenenden“ starten wir unser Film-Marathon ausnahmsweise an einem Wochentag, dem 04.12.07. (Di), mit ...
Още : Bulgarische Filmwochenden im Rahmen des Filmkunstpreises ... | Преглеждания : 2256 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189345 • Общо теми 18545 • Общо членове 39555

• Advertisement