• Advertisement

Дата и час: 25 Октомври 2020, 13:28:02

Последно от форума Последно от Берлин

Преглед на Берлин » Форум : Берлин

Party в Берлин: Обединяване на 3 Ноември (събота)

Скъпи приятели на Българо-немското сдружение „Хъшове”,

Сърдечно Ви каним на нашето обединение на 3 Ноември (събота) от 20 часа в парти залата на студентското общежитие в Меднелсон-Бартолди парк. През тази приятна вечер искаме да открием заедно новия семестър. Очаква ви страхотна музика, вино, бира и неща за хапване на студентски цени, билярд, джаги и други водещи до добро настроение забавления.

За членове на „Хъшове” първата напитка е безплатна.

Сред всички останали разиграваме на лотария едногодишно ...
Още : Party в Берлин: Обединяване на 3 Ноември (събота) | Преглеждания : 1627 | Отговори : 0

Български ресторант в Берлин?

Здравейте,

През ноември ще бъда 5 дена в Берлин. Може ли някой да ми препоръча български ресторант там? Казаха ми, че "Бай Ганьо" вече го нямало. Ще ми е полезно, ако някой ми каже от къде може да се купи и ракия.

Благодаря ви!
Още : Български ресторант в Берлин? | Преглеждания : 4048 | Отговори : 3

Freiberufliche Übersetzer (m/w) gesucht

Попаднах на това:
Freiberufliche Übersetzer (m/w) ins ENGLISCHE, sowie ins BULGARISCHE, RUMÄNISCHE und TÜRKISCHE gesucht. Nur Muttersprachler mit Studium im Fach Übersetzen/Deutsch oder 1 Jahr Erfahrung im Bereich Technik oder Software. Umgang mit Microsoft Office und CAT-Anwendungen erwünscht. Bewerbungen an jobs@textform.com
Antworten
http://www.textform.com
Още : Freiberufliche Übersetzer (m/w) gesucht | Преглеждания : 1916 | Отговори : 0

как може да изглежда Берлин

понякога действително обичам този град:

Изображение

Изображение
Още : как може да изглежда Берлин | Преглеждания : 2661 | Отговори : 10

EM 2008- Quali, Weißrussland - Bulgarien, am 02.Juni

Im Restaurant "Bulgaria" wird das Fussballspiel Weissrussland- Bulgarien am 02. Juni 2007, ab 20:00 Uhr Live übertragen.

Adresse:
Restaurant "Bulgaria"
Storkower Str. 162
10407 Berlin

Forum Landsberger Allee
direkt am S-Bahnhof Landsberger Allee,
neben dem Park Plaza Hotel

Alle Fussball-Fans sind herzlich willkommen!
Още : EM 2008- Quali, Weißrussland - Bulgarien, am 02.Juni | Преглеждания : 1810 | Отговори : 0

Психология

Може ли някой да ми помогни с информация, относно специалност "Психология" в унита в Берлин? Или ако има някой със същата специалност да ми пише!!! Благодаря!!!!!!
Още : Психология | Преглеждания : 11995 | Отговори : 4

104.6 RTL - RADIOSTAR, подкрепете Елена!

"Die in Berlin lebende Bulgarin Elena Boyadjyeva singt im Finale des Gesangwettbewerbs von Radio 104.6rt!
Elena (Finalist 1) würde sich über Eure Unterstützung sehr freuen!
Eure Stimme für Elena könnt Ihr per Anruf unter (030) 0137 888 1046 1. bis Montag, den 21. Mai abgeben.

Unten gibt es die Finalistensongs zum Anhören.

http://104.6rtl.com/cms/index.cfm?uuid= ... how_long=1

Bulgarische Gemeinschaft - Berlin e.V. drückt Elena die Daumen! "

Quelle: ...
Още : 104.6 RTL - RADIOSTAR, подкрепете Елена! | Преглеждания : 1856 | Отговори : 0

Известни личности, родеин в Берлин

Моля кажете ми известн личности които са родени в Белрин.
Още : Известни личности, родеин в Берлин | Преглеждания : 3713 | Отговори : 5

Клубове в Беерлин!

Здравейте,
бих желал да ми помогнете с малко информация за клубовете в Берлин. Ще се радвам да ми дадете и техните сайтове.

Поздрави!
Още : Клубове в Беерлин! | Преглеждания : 4094 | Отговори : 8

Ефтин пансион в Берлин

Ако някои си търси ефтин пансион в Берлин мога да му помогна ,спането е на вечер 10еуро ,на месец 150 еуро .Пансиона се намира на зигфрид щрасе 63 в лихтемберг

превел (но не съвсем) :wink: : vel...
Още : Ефтин пансион в Берлин | Преглеждания : 5123 | Отговори : 2

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189345 • Общо теми 18545 • Общо членове 39555

• Advertisement