• Advertisement

Дата и час: 25 Октомври 2020, 13:45:08

Последно от форума Последно от Берлин

Преглед на Берлин » Форум : Берлин

"Geheimtipps" в Берлин. Опознай града, за да го обикнеш.

Смятам, че една тема, където берлинчани могат да обменят опит, къде има интересни неща за виждане и преживяване в Берлин (а те клонят към безкрайност според мен) ще е полезна не само за нас, но и за хора, които мислят да посещават града само за малко.

Няма нужда да са само супер потайни работи, но все пак да не е от типа "Бранденбургската врата и купола на Райхстага"

Почвам аз, давайте после и вие.

Mudd ...
Още : "Geheimtipps" в Берлин. Опознай града, за да го обикнеш. | Преглеждания : 3025 | Отговори : 4

Българки живеещи около Берлин

Здравейте!
В Германия съм от 3 месеца......и живея на 50 км до Берлин .Омъжих се...мъжът ми говори Бг , но аз не зная немски и сега уча.Бременна съм в 5-я месец....и не зная къде да родя.Малко се притеснявам и ако има българки , които могат да ми помогнат с съвет ...ще им бъда благодарна!
Още : Българки живеещи около Берлин | Преглеждания : 3161 | Отговори : 1

Какво да видя в Берлин?

Ще скокна за няколко дена към Берлин съвсем скоро и ако някой даде ценни съвети няма да му се разсърдя.
:wink:
Още : Какво да видя в Берлин? | Преглеждания : 14793 | Отговори : 29

трябва ми евтин хотел в Берлин

Началото на юни за 3 дена смятам да съм на хотел и трябва от сега да се планира. Някакви предложения. Дотук са ми предложили нощувка за 54 евро.
Още : трябва ми евтин хотел в Берлин | Преглеждания : 12832 | Отговори : 25

Бг партита?

Здравейте, абе гледам, че тук се споменават раzни бг партита, но не видях нито едно в берлин? Освен всичко друго ми е интересно как се органиzират подобни партита и какво раzбирате под "парти" иzоб6то :?: :)
Още : Бг партита? | Преглеждания : 3096 | Отговори : 2

търся съвет за общежития - Берлин

здравейте
някой има ли идея как стоят нещата с общежитията в Берлин, какво има в тях и какво трябва да си занесеш, всмисъл, спално белъо, одеяла, тенджери, посуда, има ли някакви общи кухни с еевентуално хладилник и микровълнова.
Още : търся съвет за общежития - Берлин | Преглеждания : 2932 | Отговори : 1

Студент съм в Берлин. Предлагам помоща си.

Здравейте на всички!
Бих желал да се представя- аз съм студент по Информатика в Берлин. От много години съм тук и ще се радвам да помогна на българи с каквото и както мога. Моля изпратете ми съобщение тук - какво ви тревожи и какво мога да направя за Вас- ако е по силите ми - с удоволствие. Дори и да не е, пак че Ви отговоря и опитам да Ви свържа с хора, които могат ...
Още : Студент съм в Берлин. Предлагам помоща си. | Преглеждания : 5422 | Отговори : 8

Търсим резервни части за parna turbina

Насочиха ни към български инженер, работещ в Германия, който е имал делови контакти с Електроцентралите Boxberg и Tirbah.
Моля свържете се с нас, ако имате някаква информация за този българин.

Klapan Ltd - BULGARIA ; http://www.klapan.hit.bg

Георги Георгиев
Mobile Phone:+ 359 898 599625 (0898 599625 от България)
Phone / Fax: +359 52 334422 (052 334422 от България)
e-mail: varna_bg2000@yahoo.co.uk
klapan1@abv.bg
9000 Varna, BULGARIA, НИМКХ - ...
Още : Търсим резервни части за parna turbina | Преглеждания : 2615 | Отговори : 0

prodavam samoletni bileti Berlin-Burgas-Berlin

Koi iska da leti do BG sa 86 Euro?

Sa sushalenie ne moshem da si letim pres Juni i satova prodavame dva samoletni bileta ot Berlin do Burgas, Hinflug na 09.06.2005, Rückflug na 23.06.2005 sa 86 Euro na bilet.

Sa poveche informazia pishete na draka@gmx.net i ostavate e-mail ili telefonen nomer.
Още : prodavam samoletni bileti Berlin-Burgas-Berlin | Преглеждания : 3301 | Отговори : 0

БГ общество в Берлин

Zdravei
Ako jelaesh da komunikirash v realno vreme s hora koito uchat ili
rabotqt v berlin ili takiva koito sa se zavurnali, smqtat da zaminat ili
prosto se interesuvat ot grada -> Moje6 da go napravi6 v IRC, mreja UniBG
(irc.unibg.org, irc.spnet.net), kanal #Berlin

Mojesh da prepratish tozi mail na vsichki tvoi blizki i poznati ot
Berlin ili Bulgaria s koito iskash da obshtuvash.

Priqten den i Uspeh!
Още : БГ общество в Берлин | Преглеждания : 18369 | Отговори : 74

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189345 • Общо теми 18545 • Общо членове 39555

• Advertisement