• Advertisement

Дата и час: 15 Август 2020, 01:33:44

Последно от форума Последно от Документи

Преглед на Документи » Форум : Документи

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Виза за USA от DE

Някой да е вадил виза за US от Германия? - И ако "да" за колко време?
Баси тъпанарите (без извинение) - искат ми информация за заплатата, автобиография (handgeschrieben) и ми назначават интервю за след 2-месеца... А аз псувам японците дето ме бавят само 1-седмица... :twisted: :twisted: :twisted:
Още : Виза за USA от DE | Преглеждания : 28382 | Отговори : 63

Издаване на пълномощно от DE

Здравейте,

Налага ми се да дам палномощно на майка ми. Дали някои знае как може да стане това без да се прибирам до България.

Благодаря предварително.
Още : Издаване на пълномощно от DE | Преглеждания : 5673 | Отговори : 9

Купуване на автомобил за България

Здравейте!
Реших да купя кола за семейството ми в БГ.
Спазарих едно малко Renault Clio. Ще го купя от Betreuer-a ми в университета :P , heh.
Обаче нямам ни най-малка представа как да уредя документи и прочее неща. Искам да я купя директно на името на баща ми.
Ще се радвам ако някои сподели своя опит и ми помогне малко да се ориентирам.

поздрав най-сърдечен
от Щутгарт далечен,
Koruin
Още : Купуване на автомобил за България | Преглеждания : 4521 | Отговори : 10

Изваждане на шофьорска книжка / смяна на българска с немска

Трудоемко, врмеемко и скъпо мероприятие.
Ако имате книжка от България, в рамките от 6 м. до 3 г. от установяването ви в Германия, можете да извадите немска само срешу изпит – тестове и курмуване. При всяко положение ще са ви необходими няколко часа курмуване, за да ви въведе инструктура в триковете при изпитване (както е и у нас). Трябват още курсове по първа помощ. Освен това има маса бюрократични изисквания – превод със заверка на ...
Още : Изваждане на шофьорска книжка / смяна на българска с немска | Преглеждания : 134607 | Отговори : 305

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189310 • Общо теми 18542 • Общо членове 39545

• Advertisement