• Advertisement

Дата и час: 15 Юни 2021, 02:59:41

Последно от форума Последно от Кофата

Преглед на Кофата » Форум : Кофата

Тука фърляме всички скандалджии, луди, неразбрали, спамъри и рекламодатели-тарикати.

Re: Да осигуриш подслон на един милион бежанци - филантропия, брак по сметка, ...?

Зададох ти конкретен въпрос-отново не пожела да отговориш! Аллес клар ода??? [-X

Пътнически превоз до Австрия,Германия,Чехия,Белгия,Холандия

Здравейте,извършвам пътнически превози до Австрия, Германия ,Чехия,Белгия и Холандия. От адрес до адрес ! Превоз на пратки и колети !
Също така разполагаме с платформа за превоз на Автомобили.
Пътуването се извършва от двама шофьори с цел по голяма сигорност и комфорт за нашите клиенти, с луксозни бусове ,разполагащи с * ТВ/ДВД ,*WiFi ,*Климатици*
Гарантирана коректност и точност ! ! !

Всяка Събота от България за посочените страни ,и всяка сряда към България !

**** ...

Турция- нещо, което трябваше да се случи..

ivo75 написа:тАкАв оптимизъм, какво светло бъдеще, и всичкото това в едни супер кратки срокове. Няма и петилетка, ах мечти...
Където е текло, пак ще тече...Тече, всичко тече...но уви не всичко се пие. В овеса сутринта е имало омайни билки.

Я,кой се събуди,изпълзя на припек и почна пак за билки да подгуква :mrgreen:

Как си ivo ? Като гледам, вървят ти добре нещата напоследък?
Още : Турция- нещо, което трябваше да се случи.. | Преглеждания : 11634 | Отговори : 2

да кандидатстват за финансова помощ

Здравей,
Това е да се информира широката общественост, че г-жа Роуз Anna, частен кредитор заем има отвори финансова възможност за всеки, който се нуждае от никаква финансова помощ. Ние даваме заем при 2% лихва за физически лица, фирми и дружества по ясен и разбираем начин и състояние. свържете се с нас днес по електронната поща на адрес:
Още : да кандидатстват за финансова помощ | Преглеждания : 10560 | Отговори : 1

Споделено пътуване с Лина

На 11 06 тръгваме със съпруга ми за Гент Белгия.Ситроен С8 7 местен.Имаме едно свободно място за пушачи.Пловдив, Добрета,Будапеща, Виена, Нюрнберг, Франкфурт, Кьолн, Брюксел, Гент.Пътузаме 4 човека. Багаж среден. :cheers:
Още : Споделено пътуване с Лина | Преглеждания : 10727 | Отговори : 1

Моля За Помощ

Здравейте,скъпи сънародници,моля за помощ,тъй като синът ми,който е на 15 години се оказа наследник на дългове в размер на 35000 лева от баща си,който почина преди време.Въпреки,че от 10 години сме разделени и не съм имала брак с него сега трябва да плащаме.А аз работя на минималната заплата и не мога да го позволя ,но ми направиха запор и сега направо изнемогваме,дори понякога нямам пари да дам на сина ми за закуска.Затова се принудих да ...
Още : Моля За Помощ | Преглеждания : 21851 | Отговори : 26

Пътуване с ИВО.

ЕКСПРЕСНО и ЛУКСОЗНО пътуване с Ситроен С8 2003г.За групи от 3,4 човека.Отвсяка точка на Пловдив до всяка точка от Германия.Дата и час на тръгване по желание на клиента.Възможност за пушачи и за непушачи, както се разбере групата. :cheers: Багаж среден.
Още : Пътуване с ИВО. | Преглеждания : 10583 | Отговори : 1

max

Знам, че не ми е работа да си пъхам гагата тук и там, но понеже съм общоизвестен форумен дразнител и пишман-правозащитник (а и "Бойко от Еншеде" така и не пусна анкетата), възползвам се от чат-инициативата на contraintuitive / rikiking / Mony60 и пускам анкета "ЗA или ПРОТИВ връщането на max сте?"

Много добре осъзнавам, че пускайки тази анкета е много вероятно за пореден път да бъда изгонен от форума, така че ако внезапно изчезна, без ...
Още : max | Преглеждания : 27833 | Отговори : 41

От: издаване на документ Wohnungberechrigungsschein

Ей , голяма работа е тоя немския социал бе , от цял свят ще се издавят и изтрепат по оградите на границите,
само и само да могат да се закачат на хранилката .......

Направо ме хваща яд що учих едно време и що се трепах да правя кариера на три континента, че и в Германия
сумати данъци напусто да плащам, като можеше да си извадя и аз един Wohnberechtigungsschein
и едно Hartz IV и да ...
Още : От: издаване на документ Wohnungberechrigungsschein | Преглеждания : 11310 | Отговори : 4

Дистанционно събуждане

Прати ПАРИ ЗА БУНТ, не само за хляб – твой ПИКЕТ на Попа, Витошка, Царя и крайните квартали с призив за всенародно действие -свързване в местни групи и събрания БЕЗ партии и НъПъО за промени, договорени между всички и на първо място ПРАВА за пряко влизане на гражданите във всички власти – законодателна, изпълнителна, съдебна и медийна. Не да им вършат работата, а като коректив. Два постера, 100 листовки, масичка и нещо за човека 3 ...
Още : Дистанционно събуждане | Преглеждания : 10587 | Отговори : 1

Влез  •  Регистрация

Статистика

Общо мнения 189491 • Общо теми 18556 • Общо членове 39613

• Advertisement