• Advertisement

За изтриването на потребители

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Re: Работа на летище

Мнениеот daisymm » 5 Ноември 2014, 19:35:58

goldempo написа:Не разбирам защо е това ходене на пук.
Не харесвам този форум. Не искам в бъдеще да взимам участие в него, не искам сега да имам участие в него, не искам и да съм вземал участие в него.

Ейто това написах.

"Здравейте,
ако е възможно искам профила и всичките мнения от него да бъдат изтрити.

Поздрави"

Да, така е. Точно това изпрати до мен като лично съобщение вчера:

Това беше моят отговор:
****** написа:goldempo, не намирам друг начин за връзка с теб, но се надявам, че поглеждаш тази тема...

Не мога да ти отговоря на личното съобщение, защото си изключил тази опция от потребителския си панел. Относно искането ти - не мога да ти съдействам по никакъв начин, защото това е въпрос от компетенцията на модераторите и администраторите на форума. Техните потребителски имена ще намериш ТУК. Аз не съм в този списък.

Отговарям ти още веднъж, понеже явно не си ме разбрал. Понеже си отказал да получаваш лични съобщения ти отговорх с мнение по-горе в темата: не съм аз човека, който може да свърши тази работа. Право на това имат само администраторите и модераторите. Няма смисъл да ми пращаш повече ЛС по този въпрос. Аз не съм нито администратор, нито модератор в този форум.

Стига писа в тази тема, че я омазахме ужасно, човече. Има си специален подфорум за подобни болежки, свчързани с темите, потребителите и т.н. Премести питанията си там...

Хайде, остани си със здраве!
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Re: Пренесено от "Работа на летище"

Мнениеот boyko123 » 5 Ноември 2014, 20:24:35

@goldtempo - написаните мнения във форума остават. Не ги трием, защото се губи контекста на дискусията. Форумът сам по себе си не изпраща мейл. Ако получаваш мейл от Заедно, или си се абонирал за новините, или за някоя тема. Можеш да прекратиш абонамента си сам от потребителския панел.
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Re: За изтриването на потребители

Мнениеот bknf » 6 Ноември 2014, 08:17:20

goldempo, в руския форум питаш нещо и за тебе идват хахаха
B америката, там е разбира се рая на земята))

Откъде и защо тая такава негативност към форумa? Но, ти вече сигурно си се самоизтрил и едва ли ще го прочетеш.

Така засегнатия от goldempo проблем обаче е много важен. Отишъл е да работи някъде си, без да пресметне разходите и приходите. Без да разбере какво подписва - какъв договор, и с каква фирма. Отивайки в Германия с погрешни очаквания. Накрая се оказало, че ще получи много по-малко, отколкото си е мислил.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 286 пъти
Благодарено: 450 пъти

Re: За изтриването на потребители и техните мнения

Мнениеот daisymm2 » 3 Декември 2015, 11:55:10

Нямах намерение да натрапвам на форумното пространство присъствието си, но не мога да не коментирам случващото се през последните дни в този форум. Намирам го за ужасно деструктивно. Наясно съм, че в състояние на афект човек действа ирационално и стига до крайности. Но това безумие със самотриене на мнения (визирам velingrad), самозаличаване на регистрация (визирам popwill) и т.н., и т.н. е абсурдно. Точно толкова абсурдно, колкото и следните въпроси:

Трябва ли човек да убие детето си, за да го предпази от неподходящата среда, в която е попаднало или може би ще попадне? (визирам velingrad)

Трябвало ли е например Христо Ботев да поиска да му спрат от печат всички стихове и да изгорят печатните издания, само защото е сърдит на един цял народ за овчедушието му? (визирам popwill)

КАКВО ВИ СТАВА, ХОРА? Никога ли не сте играли на "Не се сърди човече"???
Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 145 пъти
Благодарено: 23 пъти

Мнениеот Rashkov1 » 3 Декември 2015, 21:10:23

Света просто е полудял, а защо не знам.
Rashkov1
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 84 пъти

Мнениеот contraintuitive » 3 Декември 2015, 21:21:31

Просто ти се струва така, а истината е, че много хора са душевно болни и дори не го осъзнават. За съжаление при много дори и най-тежката терапия не може да помогне и да компенсира липсата на мозъчни клетки. Само трябва отворя заедно или медиапуул и веднага изкачат пациенти :mrgreen:
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот bknf » 3 Декември 2015, 22:23:24

Rashkov1 написа:Света просто е полудял, а защо не знам.
Май и още по шарено ще става занапред ;-)

Мнението ми от вчера към темата "Липсва ми Вел",
А има ли подписан договор между дадения потребител (п1), където точно е споменато, че п1 като пише нещо - то правото на написаното и тяхното изтриване си остават при п1

се отнасяше всъщност към popwill.

Също би било интересно, да се узнаят причините за тяхното решение (нa velingrad и popwill).

Може би, смятат останалите "читатели", днес и за в бъдеще, за недостойни да четат техните ценни мисли?
Не се знае. Но все пак, сигурно си имат някакви силни аргументи за това.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 286 пъти
Благодарено: 450 пъти

Мнениеот daisymm2 » 4 Декември 2015, 14:23:59

bknf написа: ... Също би било интересно, да се узнаят причините за тяхното решение (нa velingrad и popwill)...

Според мен няма значение какви са причините. За velingrad и popwill те вероятно са били достатъчно основателни, за да ги накарата да изберат опцията "самозаличаване".

За мен по-интересен е един друг аспект на проблема. Имало е някои потребители, които са дразнили с изказванията си velingrad и popwill, но и хиляди други, които са намерили отговори на своите въпроси в мненията им. В момента те, както и всички други, които в бъдеще ще търсят отговори на своите въпроси, получават най-меко казано една чаша студена вода с коментара "А вий, вий сте ***(потърсете сами какво е казал поетът) и не заслужавате нашето внимание". Какъв е смисълът? Що за житейска философия е това?

Ще завърша с една перифраза на стих от Питер Брьогел: „Във форума добре личи каква ни е съдбата - един е луд, а друг със ум блести, накрая всички във земята“

Хубава вечер :(
Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 145 пъти
Благодарено: 23 пъти

Назад към За страницата и форумите