• Advertisement

ЗАЕДНО - място за обединение или късо съединение*

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Re: ЗАЕДНО - място за обединение или късо съединение*

Мнениеот Mony60 » 12 Септември 2015, 13:07:55

estira написа:А сега специално към Велингрaд, защото знам, че ме чете - не, не си готов да се върнеш. Не само времето лекува, а и нагласата.

Много точно казано, Естира! :thumbleft:
Искам само да добавя, че той дължи на тебе и на Бойко специални благодарности, че вече близо година поддържате форума, което е често свръх силите ви, имайки предвид и задълженията ви в реалния свят. Пиша го, защото знам, че ще го прочете. ;-)
PS: „Ако нещо не ти харесва, промени го! Недей мрънка!“ Кой го беше казал? 8-[
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот rikiking » 18 Декември 2017, 09:02:43

ivo75 написа: Гонехте членове, дори и себеподобните си(бивши модератори), накрая изгонихте себе си, почти вкупом. И ни оставихте в ръцете на краля и неговите фиксфантазии свързани с пингвините, батман и овчето месо.

Напротив, оставиха ни да четем ежедневните ти злобарски памфлети, на които в общи линии останалите потребители гледаме и да не обръщаме много-много внимание, защото чувството което създават у всеки нормален читател, е нещо средно между тягостно депресивно настроение и искрена погнуса в някои случаи.

Да не говорим ,че ни оставиха в ръцете ти да се "наслаждаваме" и на честите ти бълнувания и виртуално изхождане, изразяващо се в редовно оплюване на католическата църква ,папата, рим, ватикана,духовниците, виртуалните ти посещения на цюрихското езеро и високопарните ти изказвания в стил последна инстанция по всички теми и въпроси,подплътени eстествено с по няколко правописни грешки за разнообразие. :mrgreen:
Последна промяна rikiking на 18 Декември 2017, 09:29:51, променена общо 1 път
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот itzo » 18 Декември 2017, 09:26:52

Ще ви замоля само при раздаване на квалификации и изказване на фундаментални позиции и прозрения да се ограничавате до единствено число. "Аз мисля", "на мен не тия", "писна ми от" ...е такива неща. Всичко друго намирисва на дисоциативно разстройство на идентичността, щото :mrgreen:

http://superhandy.org/%D1%80%D0%B0%D0%B ... %82%D0%B0/

П.С. Не стига, че останахме десет пишещи накръст, ами и половината не са сами в черепните си кутии. Лично мнение :)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 248 пъти

Мнениеот onufriy » 18 Декември 2017, 09:57:07

itzo написа:П.С. Не стига, че останахме десет пишещи накръст, ами и половината не са сами в черепните си кутии. Лично мнение :)

Значи сме повече :mrgreen: Само през моя ник сме трима-четирима, представяш ли си кво става, ако деплойна тактиката на мъртвите души като M'Бвана...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 176 пъти
Благодарено: 296 пъти

Мнениеот rikiking » 18 Декември 2017, 12:27:25

onufriy написа:... ако деплойна тактиката на мъртвите души като M'Бвана...

??? що не се доизясниш ? ;-)
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот onufriy » 18 Декември 2017, 13:06:12

rikiking написа:
onufriy написа:... ако деплойна тактиката на мъртвите души като M'Бвана...

??? що не се доизясниш ? ;-)
Па имаше разни юзъри anal fatal, черната паламарка, резаната карабина, big мокар...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 176 пъти
Благодарено: 296 пъти

Мнениеот Митака ФУ » 18 Декември 2017, 16:55:42

Чета ви тук... И моето второ Ich се раздвои отново...! :mrgreen:

То си е като ,,По записките на психиатъра.." .... Не ви знам на всеки предисториите, но усещам тъмната страна на мрака, как поема власта над форума... :-$ :-# ( снощи бях на кино)

Потребители благодарили на автора Митака ФУ за мнението:
Mr.Bombastic
Рейтинг: 4%

Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Снимки: 0
Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот itzo » 18 Декември 2017, 17:05:19

Митака ФУ написа:...но усещам тъмната страна на мрака, как поема власта над форума... :-$ :-# ( снощи бях на кино)

Верно ли либерастичният Холивуд е докарал сагата до войнстващи феминистки и цветнокожи гей-джедаи, каквито слухове чувам?
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 18 Декември 2017, 17:37:30

itzo написа:
Митака ФУ написа:...но усещам тъмната страна на мрака, как поема власта над форума... :-$ :-# ( снощи бях на кино)

Верно ли либерастичният Холивуд е докарал сагата до войнстващи феминистки и цветнокожи гей-джедаи, каквито слухове чувам?

Утре следобед ще го гледам най-внимателно на 3D кино, ще си водя бележки и после ще направим тук съответния детайлен разбор, отделяйки особено внимание на всякакви евентуални неолиберални забежки, толеращини, гей-пропаганда и препратки към миграционната политика на лузърите. :laughing6:

@ ounufriy - явно само ти не си ъпдейтнат , че имах единствено два клонинга за период от десетина дена, докато ми беше баннат този акаунт миналата Коледа. Иначе никога не ползвам клонинги - и само с този акаунт губя достатъчно от времето си тук :mrgreen:
Ronald Reagan

Потребители благодарили на автора rikiking за мнението:
Митака ФУ

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 18 Декември 2017, 18:09:28

rikiking написа:...после ще направим тук съответния детайлен разбор, отделяйки особено внимание на всякакви евентуални неолиберални забежки, толеращини, гей-пропаганда и препратки към миграционната политика на лузърите. :laughing6:...

Казах ти вече, с градивна или неградивна критика се обръщай към съответния причинител на случилото се. В случая- към студио "Уолт Дисни". Просто споделям информация и ако това, което чувам е истина, то дъртият доносник на ФБР мистър Дисни се върти в ковчега си като турбина на пернишки Голф :laughing6:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот estira » 25 Декември 2017, 14:52:10

ivo75 написа:
И, какво се оказа? Не съм вече модератор=преставам да пиша във форума...

Където и да сте, каквото и да правите, надничайки в полето на собствения си неуспех(zaedno punkt de), да ви споделя личното си мнение. Знам, че не ви интересува, но все пак, не е честно, не може да сте толкова мишки, само и единствено от позиция на силата. Преди се избивахте да пишете, през мнение беше я админ, а някой мод, и половината тема изчезваше със скоростта на светлината. Разбирам, сърдити сте, сигурно Убидени, неразбрани, недооценени, но пък времето лекува...казват...
Докажете на себе си, че можете малко повече, отколкото изглежда, че действително сте...

"Не тъжи – каза Алиса – Рано или късно всичко ще стане ясно, всичко ще си дойде на мястото и ще се подреди в красива схема като дантела. Ще се изясни, за какво е било нужно всичко, защото всичко ще се окаже правилно.

- Да, така и ще бъде. Но понякога човек има нужда от малко помощ в този процес, а не просто да чака – отвърна котаракът – необходимо е да знаеш и чувстваш как е правилно, иначе има вероятност да не проумееш, когато всичко си дойде на мястото.

- Или можеш да развалиш всичко като прибързаш или изпуснеш момента. - добави Алиса.

- Необходимо е да се действа, когато удари звънецът. След първата стъпка ще стане по-лесно, а пътят – по-ясен. Глупаво е да биеш звънеца сам, но още по-глупаво е да не го чуеш – каза котарака и изчезна, оставяйки само сива раирана опашка след себе си."
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.

Потребители благодарили на автора estira за мнението:
boyko123

Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти