• Advertisement

Да поуспокоим топката...

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Да поуспокоим топката...

Мнениеот boyko123 » 15 Ноември 2014, 23:33:16

Уважаеми пишещи в Заедно, моля ви искрено и човешки да избягвате лични нападки, апострофиращи мнения и провокации, в рамките на възможното. Нещо запрехвърчаха излишни искри напоследък, според мен. Не визирам никого конкретно в този момент, просто вкарването на негативна енергия в дискусиите поражда само още негативна енергия. По-добре разкажете нещо от вас :)

Усмивки от мен :)
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)

Потребители благодарили на автора boyko123 за мнението (общо 4):
estiraMr.BombasticEsmedaisymm
Рейтинг: 17%

boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Re: Да поуспокоим топката...

Мнениеот daisymm » 16 Ноември 2014, 00:00:26

boyko123 написа:Уважаеми пишещи в Заедно, моля ви искрено и човешки да избягвате лични нападки, апострофиращи мнения и провокации, в рамките на възможното. Нещо запрехвърчаха излишни искри напоследък, според мен. Не визирам никого конкретно в този момент, просто вкарването на негативна енергия в дискусиите поражда само още негативна енергия. По-добре разкажете нещо от вас :)

Усмивки от мен :)

Аз понеже съм си гузен, гузен ще бягам негонен и ще се оправдавам :mrgreen:.

Хей приятели, ако има нарушение на правилата, просто действайте. И нека си говорим открито за това или онова, зрели хора сме. А сега, за да успокой топката, просто поемам паса, обработвам го и го подавам нататък ... само да не стане късо съединение и в тази тема.

Аз намирам елегантната провокация за успешно средство за противодействие на неприемливи по моите виждания действия/бездействия на участниците във форума. Е, ще има искри, но така се кове желязото. А грубата и просташка провокация, както и дезинформацията, намирам за неприемливи, но дори и те не са в противоречие с правилата ни ;-)

До скоро ...
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Re: Да поуспокоим топката...

Мнениеот boyko123 » 16 Ноември 2014, 02:09:25

@daysimm - нарочно казах, че не визирам никого конкретно, това е молба от мен към всички пишещи. Естествено, че е свързана със скорошни мнения във форума, но изрично не искам да анализирам конкретните случаи, поне не тук и сега. Молбата ми си остава - като всяка молба може да се приеме или не - но не виждам смисъл от дискусия по нея, затова заключвам темата.

@olga, @Esme - преместих мненията ви относно избутването на теми в нова тема.
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Назад към За страницата и форумите