• Advertisement

За избутването на теми

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

За избутването на теми

Мнениеот Esme » 16 Ноември 2014, 01:04:26

****** написа:Аз намирам елегантната провокация за успешно средство за противодействие на неприемливи по моите виждания действия/бездействия на участниците във форума.

******, аз пък намирам, че следното не ми звучи елегантно-провокативно, а по-скоро като чат:
****** написа:
olga написа:Защо трябва ?

Защо да не?

За личните (твои/мои) виждания разделът "блог" е много подходящ. :)
Esme
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 74 пъти

Re: Да поуспокоим топката...

Мнениеот olga » 16 Ноември 2014, 01:11:36

Някой може ли да ми обясни, какъв е логичният смисъл да се избутват теми от 2010 год., които на всичкото отгоре съдържат едно мнение ?!
Някой ще се опита ли да открие тема от 1999 ?

Потребители благодарили на автора olga за мнението (общо 2):
Mr.BombasticEsme
Рейтинг: 8%

Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Re: Да поуспокоим топката...

Мнениеот Esme » 16 Ноември 2014, 01:20:25

Честно казано и аз съм си задавала същия въпрос.
Но май и двете не го задаваме в правилната тема.
Иначе zlateto мисля предложи стари теми да се избутват само от модератори и администратори. Подкрепям.
Esme
Тукашен
Тукашен

Re: За избутването на теми

Мнениеот daisymm » 16 Ноември 2014, 16:20:23

Здравей Esme,

фактът, че тази и други подобни теми (например Да поуспокоим топката...) се появиха означава, че все пак се намират потребители, на които не им е все едно какво се случва във форума ни. Поздрави за което =D>. Ценя коментарите ти и ти благодаря, че запазваш добрия тон. Но се надявам и занапред да бъдеш все така непримирима към крайностите във форума. А ако още няколко човека са като теб, форумът ще е способен да се самоподдържа.

Иначе смисълът от безсмисленото ми избутване на темата от 2010 г. е толкова голям, колкото и записването под теми или избутването на такива от други потребители. Едни от тях са с много малко опит във форума (към тях е нормално да проявим търпение), но други са с предостатъчно опит и въпреки това ги търпим (както ние, така и модераторите) да пишат непрекъснато извън темите.

Пуснах безсмисления си коментар във въпросната стара тема в отговор на olga, за коментара й от 14 Ноември 2014 в темата Интересни неща. Нима този и други подобни на него коментари са ОК? И нима мненията на страница 39 в една тема, която би трябвало да запазим неомазана, не звучат също като чат? Ами тези от стр.40, 46 ... в същата тема? И защо, след като си забелязала абсурдността на публикуваното от мен мнение, просто не го докладваш на модераторите? Те няма как да следят всичко, но с активно участие на повече потребители ще помогнем на форума да запази своето лице.

М-м-да, да беше само един подобен потребител, с мед да го маже човек, но не е :( . Мисля, че не е нужно да давам примери ...

А по отношение на възможността за избутване на темите съм дал мнението си в една друга тема. Надявам се модератор за свърже мненията с тази тема, за да се събере на едно място всичко по въпроса.

@модераторите
Моля мненията от 19.10.2014 и след това в темата Предложения / Мнения / Препоръки за подобряване на форумите да бъдат преместени в тази тема, защото се отнасят към нея. Благодаря!
Последна промяна daisymm на 16 Ноември 2014, 17:07:56, променена общо 1 път
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Мнениеот olga » 16 Ноември 2014, 16:49:43

Човек ******, не ти си стига един път обяснение защо писах в темата Интересни неща.
Извинявай, не се сетих да пиша в чата - и не се сетих, защото потребителят gsmsoft не влиза в чата.

Моля те, не ми отговаряй, защото ако ми отговориш, ще ти кажа и защо от 2011 не общувам с модератори/администратори.
Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот estira » 16 Ноември 2014, 17:09:06

olga написа:Моля те, не ми отговаряй, защото ако ми отговориш, ще ти кажа и защо от 2011 не общувам с модератори/администратори.

Тц, общуваш, и то изключително недружелюбно. Не се старай да обясняваш защо.
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот Esme » 16 Ноември 2014, 20:43:30

****** написа:И защо, след като си забелязала абсурдността на публикуваното от мен мнение, просто не го докладваш на модераторите?

Защото не сме в детската градина и не съм доносничка. ;)
Сам казваш, че избутването ти на тема е било безсмислено. И фактът, че го осъзнаваш го прави още по-безсмислено (за разлика от потребителите с по-малък опит, които визираш). Искаш да постигнеш нещо градивно, да подтикнеш хората към комуникация и споделяне? Отвори нова тема за нещо, което не е било обсъждано досега, по-малко провокативно и не толкова лично, но интересно. Може и да не се получи, но може пък и да се получи.

Радвам се, че усещаш добронамерения ми тон, защото той наистина е такъв. Поздрави! :)

Потребители благодарили на автора Esme за мнението:
boyko123
Рейтинг: 4%

Esme
Тукашен
Тукашен

Мнениеот daisymm » 16 Ноември 2014, 21:11:45

Esme написа:Защото не сме в детската градина и не съм доносничка. ;)

:-# :-# :-#

Esme написа:... Сам казваш, че избутването ти на тема е било безсмислено. И фактът, че го осъзнаваш го прави още по-безсмислено (за разлика от потребителите с по-малък опит, които визираш). Искаш да постигнеш нещо градивно, да подтикнеш хората към комуникация и споделяне? Отвори нова тема за нещо, което не е било обсъждано досега, по-малко провокативно и не толкова лично, но интересно. Може и да не се получи, но може пък и да се получи.

Ако действително ме виждаш като безидеен човечец, който търси начин да привлече внимание върху себе си, избутвайки смислени или безсмислени теми, явно ме бъркаш с някой. Много жалко е, че не си успяла да разбереш каква е причината, която ме кара да се правя през последния месец във форума на такъв, какъвто не съм.

Пренавил съм се, казват някои. Може би е време да се отвия ... или да е оставя на ревността да ме изяде.
Последна промяна daisymm на 17 Ноември 2014, 01:54:15, променена общо 1 път
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Мнениеот Esme » 16 Ноември 2014, 21:55:55

****** написа:Ако действително ме виждаш като безидеен човечец, който търси начин да привлече внимание върху себе си, избутвайки смислени или безсмислени теми, явно ме бъркаш с някой. Много жалко е, че не си успяла да разбереш каква е причината, която ме кара да се правя през последния месец във форума на такъв, какъвто не съм.

Далеч съм от мисълта да те анализирам. Не става въпрос за теб в темата. И понеже я обърнахме на чат предлагам да преместим дискусията на лични съобщения.
Esme
Тукашен
Тукашен

Мнениеот daisymm » 17 Ноември 2014, 00:43:54

@модераторите
Моля мненията от 19.10.2014 и след това в темата Предложения / Мнения / Препоръки за подобряване на форумите да бъдат прегледани и евенуално преместени в тази тема, защото по мое мнение се отнасят към нея.

Тегаво е това занимание, знам. И си е губене на време, но какво да се прави - службата е такава. По тази причина изпращам своето огромно "БЛАГОДАРЯ".
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Назад към За страницата и форумите