• Advertisement

Лични съобщения и благодарности

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Лични съобщения и благодарности

Мнениеот albajulia » 20 Ноември 2014, 20:23:23

Знам, че не му е тук мястото, но не мога нито да пиша лични съобщения, нито да благодаря някому. Как да уведомя модераторите за това, т.е. има ли отделна тема?

Потребители благодарили на автора albajulia за мнението:
simosimo
Рейтинг: 4%

albajulia
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Re: Лични съобщения и благодарности

Мнениеот boyko123 » 20 Ноември 2014, 21:57:14

Сега вече си е на мястото :). Провери дали наистина си влязла с твоето име във форума - понякога той те "забравя". Ако си влязла, иди в някой форум (все едно кой) и долу на страницата има връзка "Изтрий всички бисквитки" - натисни я и после затвори и отвори браузера. Това засяга само бисквитките (cookies) от Заедно, няма да изтрие нищо друго. Ако и това не помогне, пиши пак, ще потърсим проблема по-дълбоко.
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Мнениеот albajulia » 21 Ноември 2014, 16:43:37

Благодаря за съвета. Пробвах го два пъти, но нещо не се получава. Надявам се проблемът да не много сложен за решаване :-k
albajulia
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот daisymm » 21 Ноември 2014, 17:04:35

albajulia написа:Знам, че не му е тук мястото, но не мога нито да пиша лични съобщения, нито да благодаря някому. Как да уведомя модераторите за това, т.е. има ли отделна тема?

Има вероятност потребителят, на когото искаш да изпратиш ЛС, да е изключил тази опция от контролния си панел. Пробвай с друг потребител, например ****** :mrgreen: Аз също ще ти пусна едно тестово ЛС. И още нещо - изобщо ли не ти се отваря призореца за писане на лични съобщения или просто не можеш да изпращаш? Да не би папките да са пълни на 100%?

По отношение на благодарностите - с кой браузер си?
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Мнениеот Mishle » 30 Ноември 2014, 20:09:13

Не знам, ******, дали при вас се получи с пращането, но понеже albajulia искаше да й пратя последното събщение пак.. при мен не определено не става, стои си в папка "Изходящи"
Аватар
Mishle
Роден писач
Роден писач

Снимки: 0
Благодарил: 19 пъти
Благодарено: 99 пъти

Мнениеот boyko123 » 30 Ноември 2014, 20:34:44

Явно има нещо не съвсем наред с нейния (albajulia) акаунт, ще го прегледаме.
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Мнениеот daisymm » 30 Ноември 2014, 21:27:15

Mishle написа:Не знам, ******, дали при вас се получи с пращането, но понеже albajulia искаше да й пратя последното събщение пак.. при мен не определено не става, стои си в папка "Изходящи"
Моето съобщение явно е било получено (стои в "Изпратени"), но нямам отговор от albajulia дали и какво е получила нито като ЛС, нито по E-Mail :(
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)

Потребители благодарили на автора daisymm за мнението:
boyko123
Рейтинг: 4%

Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Мнениеот boyko123 » 30 Ноември 2014, 21:35:16

А, да, да допълня, че съобщението стои в "изходящи", докато се прочете (отвори) от получателя. Така че може би просто не е било отворено. Но така или иначе ще прегледаме акаунта.
boyko123
Златен писач
Златен писач

Мнениеот olga » 30 Ноември 2014, 21:58:37

Може ли да ми пратите и на мен.
Последно време ми изчезнаха съобщения.
Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот Mishle » 30 Ноември 2014, 22:01:08

Хм виж това не го знаех, boyko123, ще почакаме още малко тогава. Голяма мистерия се получи с тия съобщения :)
Аватар
Mishle
Роден писач
Роден писач

Снимки: 0
Благодарил: 19 пъти
Благодарено: 99 пъти

Как се праща л.с.?

Мнениеот Dreamy » 6 Януари 2015, 19:49:00

Как се праща л.с.?
С Хром и ИЕ предишна и последна версии не може. И с XP не става.

Чета:
''Вие не сте оторизиран да използвате тази функция. Може би сте се регистрирали скоро или имате по-малко от 10 мнения.''

Какъв е смисъла да спамя или да слагам емотикон на някой виц, за да направя ''нормата''?!? ](*,)
Не мислите ли, че има потребители, които желаят да ползват сайта като източник на информация, без много-много да пишат?
Последна промяна Dreamy на 6 Януари 2015, 19:55:23, променена общо 1 път
Dreamy
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот zlateto » 6 Януари 2015, 19:52:30

За да можеш да пращаш, ти трябват поне 10 смислени мнения :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1198 пъти

Re: Как се праща л.с.?

Мнениеот daisymm » 6 Януари 2015, 21:59:09

Dreamy написа:... Какъв е смисъла да спамя или да слагам емотикон на някой виц, за да направя ''нормата''?!? ](*,)
Не мислите ли, че има потребители, които желаят да ползват сайта като източник на информация, без много-много да пишат?

Здравей Dreamy,

прав/а си, няма особен смисъл от това ограничение в момента, понеже повечето стремящи се да достигнат "нормата" го правят точно по описания от теб начин - пускат в рамките на един-два дни 10 бр. каквито и да е мнения и после си бият камшика.

Иначе замисълът на това ограничение е добър, защото трябва да има стимул потребителите на форума да участват в неговото изграждане, като публикуват мнения. А работа на екипа модератори/администратори е да направят това ограничение смислено, като блокират пускането на абсурдни съобщения съобщения с единствената цел - достигане на "нормата".

Моето мнение е, че форумът ни се нуждае от подобно ограничение. Дали трябва да е по минимален брой мнения или нещо друго не искам да коментирам в момента. Важното е да има нещо, което да предизвиква споделянето във форума, а не зад форума. Лично на мен ми е тъжно да виждам ЗАЕДНО като място, на което се идва по голяма нужда.

Ще бъда откровен с теб и ще ти кажа, че лично в твоя случай се чудя как не си успял/а до момента да пуснеш необходимия броя мнения. Ако все още си в Чехия има толкова много неща, които могат да се споделят. Не ми се вярва да няма какво да кажеш. Информацията в темите за Чехия е доста оскъдна.

Ти си на ход ...
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Мнениеот boyko123 » 6 Януари 2015, 22:07:25

Dreamy написа:Не мислите ли, че има потребители, които желаят да ползват сайта като източник на информация, без много-много да пишат?

Не само, че го мислим, виждаме го непрекъснато. Освен това няма проблем да позваш сайта като източник на информация, без да пишеш - просто го четеш. Макар че, ако всички само четат и никой не пише, няма да има и сайт в скоро време. Но в твоя случай освен четенето на информация искаш и да се свържеш с хора, които са писали, и да им поискаш още информация. Ако това стане практика се намаява вероятността ценна информация - най-вече като преживан опит - да се появи в сайта. И рискуваме да се превърнем в дъска за обяви, а това не ни е целта. Та оттам и ограничението.

Иначе публикуващите обяви са наясно (или би трябвало да бъдат) с ограничението на личните съобщения, така че могат да преценят какви координати да оставят за връзка.
boyko123
Златен писач
Златен писач

Мнениеот estira » 6 Януари 2015, 22:42:01

Ограничението със съобщенията беше въведено, защото находчиви рекламодатели, чиито теми бяха изтривани, продължаваха да творят на лични. Така че, въпреки възраженията, 10те мнения остават.

Не знам дали има смисъл да казвам, че постването на емотикони, за да се достигне заветната бройка, не се толерира, а и на малката и растат зъби, така че съм много чуствителна. :mrgreen:
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Назад към За страницата и форумите