• Advertisement

Писна ми от теб

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Писна ми от теб

Мнениеот daisymm » 4 Март 2015, 11:18:25

Мили приятели,

тези от нас, които влизат ежедневно във форума, контактуват с всякакви хора тук. Но има една група потребители, които просто ни скъсват нервите. За да не оплескваме съществените теми със злостни коментари по адрес на един или друг такъв потребител, предлагам в тази тема да си казваме, каквото има да си казваме. Току-виж, след като излеем душата си и ни олекне, помогнем и на другия да се види по-добре.

Давам си сметка, че в подобна тема няма как през цялото време да се запази изящен и екзактен изказ, така че се надявам модераторите да проявят разбиране.

Ето и нещо за начало:
Лично мен ме дразни телеграфния стил в повечето мнения на olga (не е само тя, но това си е нейна запазена марка), което много често става повод за последователно пускане на лавина от нови мнения с въпроси, отговори, реплики, дуплики и т.н. По този начин, темите се раздува страшно много. Olga, вземи се в ръце и промени нещо [-o<

Кой е следващия?
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)

Потребители благодарили на автора daisymm за мнението:
contraintuitive
Рейтинг: 4%

Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Re: Писна ми от теб

Мнениеот ysmivka » 4 Март 2015, 15:37:10

„Залудо работи, за лудо не стой.“ Няма по-добър начин да нелееш масло в огъня.
****** написа:Давам си сметка, че в подобна тема няма как през цялото време да се запази изящен и екзактен изказ, така че се надявам модераторите да проявят разбиране.

Много дипломатично подканваме модераторите да си затворят очите, ще се леят изящни и екзактни изкази, защото темата го изисква ;-) .
Мен лично никой не ме дразни, всички са ми много симпатични. :)
Изображение

Потребители благодарили на автора ysmivka за мнението:
daisymm

Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 100 пъти
Благодарено: 364 пъти

Мнениеот contraintuitive » 4 Март 2015, 15:53:14

Малииии каква тема брат. Ще се избием тук значи :) Ще те баннат пак за нарушаване на Правилата, дейз...така го виждам аз хахаха чисто приятелски и човешки както винаги :mrgreen:
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот daisymm » 4 Март 2015, 16:08:16

contraintuitive написа:... Ще се избием тук значи :) Ще те баннат пак за нарушаване на Правилата, дейз...така го виждам аз хахаха чисто приятелски и човешки както винаги :mrgreen:

А-а-а ... моля, моля :) Ние сме културни хора и обичаме културата и бахура (цитатът е от "Улицата" на Теди Москов) :mrgreen:

Точно това е темата, в която iniuta спокойно да ме нарече дребнав, xamsterdamm - "дървен философ", а не да се омаскаряват с подобни квалификации информационните теми.
Последна промяна daisymm на 4 Март 2015, 16:22:12, променена общо 1 път
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Мнениеот contraintuitive » 16 Март 2015, 10:12:25

contraintuitive написа:Малииии каква тема брат. Ще се избием тук значи :) Ще те баннат пак за нарушаване на Правилата, дейз...така го виждам аз хахаха чисто приятелски и човешки както винаги :mrgreen:

пс. мани личните акции на личностна основа тук...нали и ти писа на няколко пъти, че сме форум за да си обменяме информация, която да е полезна на търсещите. Аз примерно преди се дразних на усмивка, ама си казах един ден, че не мога да я променя и че ми е тъпо в същност да бъда гъз с нея или с който да било в тоя форум. Сега усмивка ми е любимката в добрия смисъл, четох " тайно " квази някои неща от нея, сиреч без тъпи коменти от моя страна и израстнах над себе си. И от най-неприятния човек можеш се научи на нещо...
Усмив благодарско :)
find your path and stay on it

Потребители благодарили на автора contraintuitive за мнението:
daisymm

contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот estira » 16 Март 2015, 13:41:26

"...Обичай ближния си както себе си."

( Евангелие от Матея. Глава 19 : 18 - 19 )

Перифразирам: Обичай съфорумеца както себе си! :mrgreen:
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.

Потребители благодарили на автора estira за мнението (общо 3):
vldaisymmzlateto
Рейтинг: 13%

Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот daisymm » 16 Март 2015, 17:44:33

estira написа:
"...Обичай ближния си както себе си."

( Евангелие от Матея. Глава 19 : 18 - 19 )

Перифразирам: Обичай съфорумеца както себе си! :mrgreen:

Без коментар

...
"И ако ти съгреши брат ти (вкл. съфорумец), иди, покажи вината му между тебе и него самия. Ако те послуша, спечелил си брата си."...

Тогава Петър се приближи и Му рече "Господи, до колко пъти, като ми съгреши брат ми (вкл. съфорумец), да му прощавам? До седем пъти ли?".

Исус му рече "Не ти казвам: до седем пъти, а до седемдесет пъти по седем."
...

Евангелие от Матей, глава 18, стихове 15, 21, 22

Потребители благодарили на автора daisymm за мнението:
vl

Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Мнениеот max » 17 Март 2015, 16:58:26

Мен ме дразнят усмивка и олга. А днес много ме подразни заявлението на онзи "добър 32-годишен самарянин" дето предлага безплатни нощувки и пътувания със себе си. Няма нищо против да спи с чужда хетеросексуална жена в една стая, а често стаите с по едно платено легло са всъщност легло за двама...но шумно заявява "хора с обратни наклонности да не ми пишат". Не съм му писал нищо и не съм аз поводът да пише така, но се чувствам лично засегнат, защото това предупреждение е грозно. Като че ли хомосексуалният ще му налети като бик на червено... [-X :-& Абсолютна дискриминация е в ума на този човек! =;
max
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 50 пъти
Благодарено: 148 пъти

Мнениеот Esme » 20 Март 2015, 21:52:51

******, не разбрах целта на темата, но ако е "чат" определено се получава. :)
Само не знам защо не ползваме официалния чат.

За да не спамя излишно ще кажа, че от никой не ми е писнало. Но ако искаме да сме обективни може би трябва да създадем още една безсмислена тема като "Супер ти се кефя" например. :)

Потребители благодарили на автора Esme за мнението (общо 2):
daisymmestira
Рейтинг: 8%

Esme
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 74 пъти

Мнениеот Gabinova » 21 Март 2015, 22:50:34

Никой не ме дразни. Според писанията им, едни са ми много симпатични, други не толкова.
Gabinova
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 68 пъти
Благодарено: 110 пъти

Мнениеот daisymm » 7 Май 2015, 11:25:28

Esme написа:...За да не спамя излишно ще кажа, че от никой не ми е писнало. Но ако искаме да сме обективни може би трябва да създадем още една безсмислена тема като "Супер ти се кефя" например. :)

Ами давай, Esme. Място на сървъра има. Сещам се за поне 10 други теми, спрямо които темата "Супер ти се кефя" ще ни изглежда супер кефеща.

Gabinova написа:Никой не ме дразни. Според писанията им, едни са ми много симпатични, други не толкова.

Gabinova, няма ли поне един супер-кефещ, който да изтипосаш в новата тема на Esme?
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Назад към За страницата и форумите