• Advertisement

Липсва ми Вел...

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Re: Липсва ми Вел...

Мнениеот Tangerine88 » 2 Декември 2015, 14:44:48

Вероятно човека си има основателни причини, за да не иска да се връща. В случая с форума е добре, че има и други модератори, които не си тръгват просто ей така.
В друг форум, в който доста дълго писах админите и модераторите просто изведнъж си биха едни камшици и вече втора година форума е неактивен (не дадоха никакви обяснения, просто затвориха самият форум и никой и да иска не може да пише там). Смея да твърдя, че форума имаше доста посетители и за мен това е меко казано несериозно - така е всеки си има личните мотиви... но да зарежеш нещо, което толкова много хора ползват?!
Надявам се Вел да се върне и на мен ми липсва, той беше един от първите хора, които ми подадоха ръка когато за пръв път се регистрирах в "заедно" а това беше преди може би три години....
Аватар
Tangerine88
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 83 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот daisymm2 » 2 Декември 2015, 15:55:58

Tangerine88 написа:Вероятно човека си има основателни причини, за да не иска да се връща...

Ех Tangerine88,

има съществена разлика между това на някой да му пусне и да си отиде и това да си отиде, като преди това съзнателно унищожи създаденото от него, нали? В случая става въпрос за второто [-(
Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 145 пъти
Благодарено: 23 пъти

Мнениеот olga » 2 Декември 2015, 16:06:35

daisymm2 написа:Кой изтри абсолютно всички мнения на дългогодишния потребител, модератор и администратор velingrad :-k

Откъде познаваш Велинград като си се регистрирал преди две седмици ?
Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот Mony60 » 2 Декември 2015, 16:17:16

Добре, че опцията всеки да си изтрива мненията като реши да напусне форума не съществува, защото ще се получи едно „осакатяване“ на форума.
Какво се е случило зад кулисите, ние нормалните потребители сигурно никога няма да научим, но е тъжно, когато някой няма желание и по късните доби вземе едно подобно решение и затрие всичко, събирано с години. :(
При такива „окончателни“ решения човек трябва да преспи веднъж, защото утрото било по-мъдро от вечерта.
Все пак да благодарим на останалите модератори, че не ни напускат ей така завинаги. :)
Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот Mony60 » 2 Декември 2015, 16:38:05

olga написа:
daisymm2 написа:Кой изтри абсолютно всички мнения на дългогодишния потребител, модератор и администратор velingrad :-k

Откъде познаваш Велинград като си се регистрирал преди две седмици ?

Олга, ти нямаше ли предупреждение за заяждане? :-k

Потребители благодарили на автора Mony60 за мнението:
contraintuitive
Рейтинг: 4%

Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот contraintuitive » 2 Декември 2015, 16:39:36

Аз си мисля, че човек си е прав винаги за себе си. Велинград е в правото си да е изтрил мненията си понеже те са негова интелектуална собственост /лично аз си мисля, че те не са изтрити окончателно, а ги е запазил за себе си/ и никой няма право да го вини за това. Не знам дали с този акт не са изтрити мнения и на останали потребители? Няма ли архивиран форума преди напускането му?

А тези, поради които велинград си замина /те си знаят много добре кои са/ могат само да се хванат за носовете :^o
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот Tangerine88 » 2 Декември 2015, 17:16:42

И все пак Вел можеше просто да размаха "тоягата" да блокира потребителите, които са враждебно настроени (в друг форум, в който бях по този начин се разрешаваха конфликтите, админа още си е на мястото). И ако не друго, това е форум - всеки е свободен да си изразява мнението без да накърнява и обижда другите, считайки себе си за прав, а другите за глупаци и идиоти.
Съжалявам, че пак давам за пример други форуми но... администратора като се сблъскваше с видимо агресивни потребители ги банваше и по IP aдрес. Все пак хората са се регистрирали, за да им е приятно, а не разни комплексирани идиоти да си изливат помията върху тях. А какво стана с този форум ли? Ами в момента (след като си изрита 99% от потребителите, понеже не са му угодни и не споделят мнението му за живота този админ си чати сам с няколко новорегистрирани потребителя).
Не знам, кое е правилното - но да зарежеш всичко с лека ръка ми се вижда прекалено лесно. Ако аз имах правомощията на Вел първо щях да блокирам достъпа на хора, които само се заяждат и се чудят как да наплюят някой, за да им стане деня по-добър. Иначе наистина всичко се превръща в пълен хаос - всеки си пише каквото си иска, където си поиска и безнаказано продължава да храчи и нагрубява.
Аватар
Tangerine88
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 83 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот zlateto » 2 Декември 2015, 19:03:30

Не че нещо, ама преди време една потребителка поиска мненията и да бъдат изтрити и администраторът уважи решението ѝ. Имало някакъв нов закон, който го позволява. Въпреки това, popwill не го прави, не си струва :(

P.S. И вземи се върни ;-)

Преди някой да е ревнал, че не съм в темата и аз съжaлявам, че Вел напусна обиден.
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1198 пъти

Мнениеот estira » 2 Декември 2015, 19:39:16

Няма да коментирам случилото се. Надявам се, че Вел е намерил вътрешния си мир и е щастлив. Тези негови напускания вече взеха да ми идват в много, защото всеки път форумът губи само един администратор, а аз - нещо много повече от това.

Намирам триенето на мненията за напълно безотговорно, неконтролирано и безсмислено, което не подхожда на човек на такава позиция и възраст.

Обиден??? Смешно е да се твърди нещо подобно от хора, които не знаят абсолютно никакви подробности.

zlateto написа:Не че нещо, ама преди време една потребителка поиска мненията и да бъдат изтрити и администраторът уважи решението ѝ. Имало някакъв нов закон, който го позволява

Това е нещо ново за мен, коя е тази потребителка?
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот zlateto » 2 Декември 2015, 19:44:21

Хехе смешно, караме на чувства :mrgreen:

Потребител: albajulia

Тема: Бременност и нужда от информация
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1198 пъти

Мнениеот estira » 2 Декември 2015, 20:47:11

popwill написа:Хаха, така ли ве, Пенке Цукербергова. Ти ли си шефа? Пропуснала си АГБ-то и Nutzerrechte да прочетеш.
Да не се срещаме заради теб с МР. Бомбастик пред Amtsgericht Düsseldorf (според АГБ-то).

Изтрий мненията ми с добро, да не стане с лошо...Съвсем сериозно го казвам. И по безсмислени дела съм водил.

popwill написа:Ти ако ми кажеш нещо, което не е "ново" за теб аз ще се застрелям и сепуко ще направя след това. Толкова неграмотен човек, но иначе с претенции, като теб рядко съм виждал.

Много благодаря за мнението ти. Взех го под внимание.
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот bknf » 2 Декември 2015, 21:14:37

А има ли подписан договор между дадения потребител (п1), където точно е споменато, че п1 като пише нещо - то правото на написаното и тяхното изтриване си остават при п1 ?
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 286 пъти
Благодарено: 450 пъти

Мнениеот boyko123 » 2 Декември 2015, 21:17:19

С нападките и обидите - стоп!

Освен това за добро или за лошо - и за дълбоко мое съжаление - Вел го няма във форума, мненията му също. Искрено и лично, потресен съм, но това не променя фактите :-#.

И понеже го няма, и с изтриването на мненията си е показал, че е окончателно, заключвам темата. Дискусиите за триене на мнения може да се водят в темата за страницата и форумите.

Иначе може би някога, някъде... в този живот или в някой друг, виртуален или реален... краят да се окаже начало...
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Предишна

Назад към За страницата и форумите