• Advertisement

popwill

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Re: popwill

Мнениеот naselo » 14 Септември 2015, 08:19:07

Между другото, този форум има претенциите да е за българите в чужбина, а всъщност си е за клюки от/в/за германия и бавно или бързо, според момента, но сигурно върви към това. Не-немските неща в него са малко и спжат за украса и оправдаване на името. Като шарено боядисана ограда на европроект, иначе прогнил от корупция. Въпреки очевидната истина, упорито се казва друго.
Исках да добавя този щрих, че е пропуснат в описанието на що е то "блато".
naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот olga » 14 Септември 2015, 09:44:45

max написа:Ти си имаш "някаква" жена :-k #-o Това е сензацията на форума :cheers:

Ти добре ли си ?!

С главата, и с други части на тялото ?

Не че този въпрос не е задаван многократно.
Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот criyo » 14 Септември 2015, 11:17:59

Аз съм съгласен с Popwill, въпреки че на моменти адски много ме е дразнил.

Форумът се напълни с гастарбайтери и хартц4 фенове, от които информация не се получава. Хората, които години наред споделяха информация, включително и аз, преставаме да пишем.

За нас едва ли ще е проблем, но от това губите вие, простолюдието, което продължава да се опитва да изебава немската социална система, да оплюе бежанците (между другото Естира направо ме шокира с расистките ти изказвания) или да си намери работа като градинар и да тегли торенти.

Халал да ви е.

https://en.wikipedia.org/wiki/Average_is_Over
The above written comment should not be accepted as a direct advice, as it only represents my opinion on the topic.
Аватар
criyo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 51 пъти

Мнениеот estira » 14 Септември 2015, 11:48:02

За 11 години Заедно съм забелязала едно странно явление - на питащите или не се отговаря, или се правят на пух и прах. Но като става на въпрос да се плюе по нещо, да се мърмори, да се оплаква, иронизира, обижда, преувеличава или просто така, да си чешем езиците - се включват всички целокупно.

И още нещо мили ми cryo - не си спомням дали тогава, като се запознахме, разказах, че приятелят ми беше мюсюлманин.

"Останалото е плевел и плява и само тук-там тинтява."
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.

Потребители благодарили на автора estira за мнението:
boyko123
Рейтинг: 4%

Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот contraintuitive » 14 Септември 2015, 12:11:28

С цялото ми уважение към popwill и vel, това, което правят си е eстествено тяхна си работа.
В класическата психология това се нарича negativ reinforcement. Понеже не получават необходимито признание или поне не в такава форма каквато преди, ни лишават нас от присъствието си, което естествено предвид статуса им тук е неприятно. Ние сме наказани.
Хммм. Всичко обаче функция на егото и незадоволеност на нуждата от признание и социална приетост. Жалко. :(
find your path and stay on it
contraintuitive
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 209 пъти
Благодарено: 123 пъти

Мнениеот seli » 14 Септември 2015, 15:38:09

Какво се учудвате, навсякъде е така. Сеир, джумбюш и патаклама да има... Човешка черта е.
Не разбрах с какво пречи по-различното участие на някой си в темата. Дразни окото докато давате от вашият опит на питащият ли? Или не сме женени или преживяваме тежък флирт, аз друго обяснение нямам за последните събития.
Аватар
seli
Професионалист
Професионалист

Снимки: 256
Благодарил: 205 пъти
Благодарено: 246 пъти

Мнениеот Rashkov1 » 14 Септември 2015, 19:50:27

А мен като цяло попвил ме кефи, то и другите ме кефите де. Само това с интернета от преди 15 години не го разбрах точно. Аз не си спомням от колко години имам нет ( определено са под 15 , но не с много) обаче си спомням , че от първия ми ден в интернет до ден днешен аз с мои лични средства съм си го плащал ( обаче лично спечелени от мен , а не от джобни или други там наречени от мама и тате ).
Rashkov1
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 84 пъти

Мнениеот Supernova » 14 Септември 2015, 20:31:41

zlateto написа:Popwill може да е всякакъв, но в момент, когато ЗАЕДНО се пукаше от напрежение, само той каза точно и ясно къде е проблема. Без wenn und aber.

Защо се държал така ? Същият въпрос си задавах и за теб Дейзим, а беше света вода ненапита. Cега се чудя театрото с Господине/Госпожо докога ще е.

Знам, че не можеш да преживееш, HO форумът оцелява и без теб. Cлед като ти дават шанс, излез от ролята на клоун - не ти отива на положението. Aко позволиш да тe цитирам "възпитал си деца, посял си поне 1 дърво, 500 човека са ти благодарили".

Уважаема Zlatoto,

нито съм видяла, нито съм разбрала спасителните действия на господина "Майстор на перото" (popwill). Нормално е при проблем всеки един потребител да съдейства за излизане от критичната ситуация, така че не мога да разбера какво толкова специално е станало.

Нещо друго обаче не мога да разбера - в няколко теми вече пишете непосредствено след мен по мой адрес, като апострофирате почти всяко едно мое мнение. Вие също сте уважаван "златен писач" с най-голям рейтинг в този форум, но има ли някаква специална причина да се занимавате точно с мен? Все още не ми прилича на лов на вещици и не смятам да се оплаквам, но ако продължавате по същия начин ще си помисля, че сте започнали вече писането на "Чукът на вещиците". А не е хубаво да ритате новобранците.

Имам усещането, че много скоро ще ми отговорите, така че ви поздравявам със следния стих:
„В картината добре личи каква ни е съдбата един е луд, а друг със ум блести, накрая всички на земята“
Последна промяна Supernova на 14 Септември 2015, 22:35:27, променена общо 3 пъти
Аватар
Supernova
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 15 пъти
Благодарено: 13 пъти

Мнениеот zlateto » 14 Септември 2015, 20:42:36

Ох настръхнах :mrgreen: Рейтинга ми е наследство от теб. Сега предполагам от тела ти е по-трудно, само 4 пъти. Постарай сe да станат 1000.
Последна промяна zlateto на 14 Септември 2015, 20:54:39, променена общо 2 пъти
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1198 пъти

Мнениеот olga » 14 Септември 2015, 20:53:27

Supernova написа:
нито съм видяла, нито съм разбрала спасителните действия. Освен това съм предубеден към личности.

Последно женска ли си или мъжко ?

Потребители благодарили на автора olga за мнението (общо 3):
Supernovacontraintuitivezlateto
Рейтинг: 13%

Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот zlateto » 14 Септември 2015, 20:55:39

Xaxaxa браво Олга !

Нещо друго обаче не мога да разбера - в няколко теми вече пишете непосредствено след мен по мой адрес, като апострофирате почти всяко едно мое мнение.

... Я пак ? Това е второто и последно мнение, което изказвам по твой адрес. И то беше с добрo намерение, пък ти се стегна и обърка пола :mrgreen:

Leb wohl @Supernova, @deutschland, @Крякащата тайфа .... и кой знае колко още !
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот Supernova » 14 Септември 2015, 21:41:04

zlateto написа:Xaxaxa браво Олга !

Нещо друго обаче не мога да разбера - в няколко теми вече пишете непосредствено след мен по мой адрес, като апострофирате почти всяко едно мое мнение.

... Я пак ? Това е второто и последно мнение, което изказвам по твой адрес. И то беше с добрo намерение, пък ти се стегна и обърка пола :mrgreen:

Leb wohl @Supernova, @deutschland, @Крякащата тайфа .... и кой знае колко още !

Какво искате да внушите с последното? Какво сте ме изтипосали в горния списък? Как това се вписва в темата?

Съжалявам, но ще игнорирам следващите Ваши мнения от подобен характер. Стига тролинг!
Аватар
Supernova
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 15 пъти
Благодарено: 13 пъти

Мнениеот zlateto » 17 Декември 2018, 15:21:27

Ей опасен ... откъде го извади ... помня ли какво е било хахаха :flower:

Благодаря ти за пожеланията! И на теб здрава, щастлива и успешна 2019-та.
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Предишна

Назад към За страницата и форумите