• Advertisement

Защо daisуmm се цензурира?

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Защо daisуmm се цензурира?

Мнениеот daisymm2 » 28 Септември 2016, 10:32:12

Каква ли може да бъде причината във всички мнения (мои и на други потребители), никът ми daisy mm да бъде заменян с ******.

Някаква цензура ли е това? Не ви ли стига, че ме оставихте в полуживо вегетативно състояние?
Последна промяна daisymm2 на 29 Септември 2016, 09:28:33, променена общо 2 пъти
Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 145 пъти
Благодарено: 23 пъти

Re: Въпрос за форума

Мнениеот boyko123 » 28 Септември 2016, 10:58:19

Wow. Никаква идея това пък откъде дойде?! За ****** (d a i s y m m) ли става дума?
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Мнениеот daisymm2 » 28 Септември 2016, 11:04:51

boyko123 написа:Wow. Никаква идея това пък откъде дойде?! За ****** (d a i s y m m) ли става дума?

Точно така, за d a i s y m m, когато е написано без интервалите става въпрос. Е, щом дори и ти не знаеш, значи другият, който може да изкоди нещо подобно сигурно има своята си основателна причина да цензурира.

Както и да е ... благодаря за отговора, все пак.

Потребители благодарили на автора daisymm2 за мнението:
Митака ФУ
Рейтинг: 4%

Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот Mony60 » 28 Септември 2016, 11:17:11

Дейзи, ника ти навсякъде се вижда нормално и **** не е имало. Поне от моя лаптоп и смартфон, откъдето понякога чета. И при двата ти ника няма проблем.
daisymm2 написа:Не ви ли стига, че ме оставихте в полуживо вегетативно състояние?

Ами явно прийомите на (някой) от екипа са да те изхвърлят от летящ влак и даже да не се обърнат да погледнат дали си оцелял. Такива хора са просто жестоки и не си дават сметка какво могат да нанесат на ответната страна. Но не се притеснявай, Господ вижда всичко!

Потребители благодарили на автора Mony60 за мнението (общо 2):
daisymm2Митака ФУ
Рейтинг: 8%

Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот onufriy » 28 Септември 2016, 11:19:13

daisуmm
Извинявам съ, не можах да се въздържа :mrgreen:

Потребители благодарили на автора onufriy за мнението:
daisymm2

onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 176 пъти
Благодарено: 296 пъти

Мнениеот daisymm2 » 28 Септември 2016, 11:31:10

onufriy написа:daisуmm
Извинявам съ, не можах да се въздържа :mrgreen:

Този начин на изписване daisуmm (с българско "у") скрипта не го хваща. Не хваща и когато "а"-то е на кирилица, т.е. dаisymm също ще бъде оставено :-"

Mony60 написа:Дейзи, ника ти навсякъде се вижда нормално и **** не е имало. Поне от моя лаптоп и смартфон, откъдето понякога чета. И при двата ти ника няма проблем...

Mony60, става въпрос за заличаване, когато ника ми е споменат в потребителско мнение. Ето два примера

Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Мнениеот boyko123 » 28 Септември 2016, 11:42:30

Писах на администратора, знам че в момента има технически промени по сайта, ще проверим.
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 28 Септември 2016, 12:28:02

Здравейте съфорумци,
Въпросният цензуриран господин е изгонен от този форум. Още преди, но и след това си позволи да ме засипе с безкрайни ЛС и имейли (вероятно не само мен). Трудно можеше да срещне разбиране тъй като мисля целият екип съжали междувременно, че сме го включили в малката ни, но симпатична и всеотдайна група. Та в един момент нещата минаха всякакви разумни граници и не желаехме да се появява под каквато и да е форма. А имам бегъл спомен, че активно почна да контактира други хора с други никове, което си е злоупотреба и беше нежелано не само от нас. "Цензурата" беше наложена в този доста по късен момент.

Няколко точки за размисъл:
- Правата на един потребител да ползва този форум свършват в момента, в който е изгонен.
- Ние нямаме време (и желание) да си играем на детективи и да проверяваме кой кой е и дали се е регистрирал повторно.
- Но сме в правото си да не позволяваме определени никове и да ги цензурираме (което май така и не постигна желания ефект за съжаление).

Потребители благодарили на автора Mr.Bombastic за мнението (общо 2):
daisymm2boyko123
Рейтинг: 8%

Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 465 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот daisymm2 » 28 Септември 2016, 16:18:17

Mr.Bombastic написа:... Въпросният цензуриран господин е изгонен от този форум. Още преди, но и след това си позволи да ме засипе с безкрайни ЛС и имейли (вероятно не само мен). Трудно можеше да срещне разбиране тъй като мисля целият екип съжали междувременно, че сме го включили в малката ни, но симпатична и всеотдайна група. Та в един момент нещата минаха всякакви разумни граници и не желаехме да се появява под каквато и да е форма. А имам бегъл спомен, че активно почна да контактира други хора с други никове, което си е злоупотреба и беше нежелано не само от нас. "Цензурата" беше наложена в този доста по късен момент...

Здравей г-н Администратор,

написаното от теб по-горе ми отвори напълно очите и ми помогна да завърша пъзела. Нямам какво да кажа в свое оправдание, защото написаното от теб е много (ама много) по-различно от действителноста. А и не е нужно да хабя сили, особено когато цялата мощ на една малка, но симпатична и всеотдайна група е впрегната в борбата с форумната конска муха :rock:

Здравейте и вие (все още активни) съфорумци,

макар и да сте на гости в този форум, всъщност вие сте тези, които го правите да съществува. Чест е за вас, че влагате доброволно и безвъзмездно време и енергия да споделяте информация. Но е странно мълчанието ви, когато при форумни проблеми не се решавате да поставяте въпроси и не настоявате да получавате отговори, а оставате пасивни наблюдатели. :-#

Все пак желая на теб, г-н Администратор, и на вас съфорумци, да имате вътрешен мир и да изпитвате удоволствие от това, което вършите тук, а и в реалния живот.
Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Re: Защо d a i s y m m се цензурира

Мнениеот Mr.Bombastic » 28 Септември 2016, 16:35:02

Няма проблем. Позволих си да отделя темата, за да не се слива с другата.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот ysmivka » 28 Септември 2016, 18:27:44

Това някаква шега ли е, уж е изгонен а пише от ново потребителско име? Че и претенции има.
daisymm2 написа:Здравейте и вие (все още активни) съфорумци,

Здравей daisymm2, мърдаме още, смяташ да ни довършиш ли?
Изображение

Потребители благодарили на автора ysmivka за мнението:
daisymm2

Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 100 пъти
Благодарено: 364 пъти

Мнениеот wilkosz » 28 Септември 2016, 18:43:04

Велинград не беше ли се връцнал обиден и не напусна ли форума преди известно време?
След като сте много принципни вие настоящите модератори, да ви питам защо max2 беше веднага изтрит и безпощадно блокиран и вторият му профил, а Daysimm2 си остава допуснат въпреки, че според вашите думи остовният му профил е "блокиран"??? Уж е "лош", уж го цензурирате, а има право да пише от втория си профил, докато max2 не? :-k
Иначе евала на Дейзим, че се бори срещу вас за правдата и не се отказва. От такива хора има нужда човечеството!
wilkosz
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 11 пъти
Благодарено: 16 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 28 Септември 2016, 18:53:23

Едно от нещата които разбирам от поста ти е, че си съгласен, че на макс мястото му не беше тук, нали? И другото е, че за да постъпим честно трябва и потребителят, който дискутираме да го забраним повторно ако сме сигурни, че е той?
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот Mr.Bombastic » 28 Септември 2016, 19:29:12

Иво, някак си няма логика май? Хем, признаваш, че някой с право са изгонени, хем искаш да ги поканим обратно. Защо, да си направим един мегдан и само да се наддумваме ли? А тези дето помагат и го правят с чисто сърце - евалата (и ние сме между тях бай дъ уей). Ама онези дето го правят, за да ни натрият гагите на лошите админи и модове, тях ги толерираме стига да не заформят подобни леко елементарни дискусии. Крайната цел естествено е да изкрат едни хора черни като ноща, а те невинни. ;-)

То почти не останаха админи и модове, ама основно заради помията, с която трябва всекидневно да се сблъскват във форума. И която се излива от ама буквално шепа хора. Че то на кой му се четат расистки, нецензурни коментари. Ми на никой, способните, интелигентни и знаещи хора бягат от подобни хора и писания като от чумата. Че те нали затова са в чужбина? Избягали са точно от това.

А другите си четат, черпят си информация и казват по едно дружелюбно здрасти. Защо ви няма там да им помогнете от първия ден или да пуснете някое смислено проверено фактче.

В крайна сметка до това последното опира функцията на форума. И хората, които го вземат лично, защото разбираш ли реда им пречи и си организират свой хаос от компютърния екран, еми не ви е тук мястото. Това е, 14 години ви го обясняваме, мразите ни, псувате ни, смъртни заплахи, съд, какво ли не беше.... Ама всичко това по 10, не по 20 поне.

Направете нещо полезно за другите хора във форума и допринесете с нещо смислено - съвет, интересна тема, запознайте се с нови хора и се вижте на живо. Този форум е за това.

Лека вечер, животът продължава и е по хубав извън виртуалния свят.

Потребители благодарили на автора Mr.Bombastic за мнението (общо 3):
onufriydaisymm2boyko123
Рейтинг: 13%

Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот wilkosz » 28 Септември 2016, 21:50:20

ivo75 написа:А мах, знаеш, че си ми симпатичен, но ако се чудиш защо не можеш от мах? много е просто, всяко първо мнение и половина при теб е изпъстрено с нецензурни думи и обиди на расова и религиозна основа. Само по сексуалните въпроси не съм чел обиди от теб. Защо ли? И това е само предположение от моя страна, може и админа или някой модератор да загубят някой ред с обяснение, но всъщност ти си знаеш, но пак си тук и ревеш, всекичасно, но питаш може ли....

Това не е вярно. Макс не е вулгарен. Той просто не търпи неправдата. Публична тайна е, че повечето мигранти не бягат от война и са използвачи, в които няма особено възвишени мисли. Какъв грях е да ги наречеш с истинските им имена? Докога този цирк на преструване и на гутменшен? Разбирам човещина, но наивността какво я правим? И да ги оставим да ни се качват на главите??? Трябва да се мери с еднакъв аршин. Никак не ми станаха ясни аргументите защо Дейзим, който носеше форума на раменете си, когато Велинград абдикира, и с голямо търпение и знания помагаше на търсещите информация без да е влизал в провокации изведнъж се оказа черна овца, та дори да бъде и баннат?!...
Защо провокативната Олга, която е на всяко гърне-похлупак и само троли без да е полезна на някого за нещо, само е предупреждавана много пъти, но никой не блокира тази безполезна агресивна участничка до живот???

Потребители благодарили на автора wilkosz за мнението:
Gabinova

wilkosz
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 11 пъти
Благодарено: 16 пъти

Следваща

Назад към За страницата и форумите