• Advertisement

Защо daisуmm се цензурира?

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Re: Защо d a i s y m m се цензурира

Мнениеот itzo » 28 Септември 2016, 22:35:58

ivo75 написа:...А мах, знаеш, че си ми симпатичен, но ако се чудиш защо не можеш от мах?...

wilkosz написа:...Това не е вярно. Макс не е вулгарен. Той просто не търпи неправдата...

Хм. ivo75 се обръща към Max, а отговаря wilkosz ? :-k В трето лице отговаря, ноооо вие тримата или по- скоро двамата, драги съфорумници, май някаква публична тайна си споделяте?
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 248 пъти

Мнениеот ysmivka » 29 Септември 2016, 08:37:42

wilkosz написа:Това не е вярно. Макс не е вулгарен. Той просто не търпи неправдата. Публична тайна е, че повечето мигранти не бягат от война и са използвачи, в които няма особено възвишени мисли.

:) Чела съм и къде, къде по-големи недоразумения. Мах е немски лакей, маргаритков също. Имаме си и други къде мътят водата.

Модератор: Обиди не се толерират, мисля не е нищо ново, нали?
Изображение

Потребители благодарили на автора ysmivka за мнението:
daisymm2
Рейтинг: 4%

Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 100 пъти
Благодарено: 364 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 29 Септември 2016, 09:09:59

Ама тези ситуации не са били само към мен, а към хората, които изброяваш. Освен това, съгласи се, на всеки приоритетите са променят и никой не е длъжен да е безкрайно модратор, потребител и т.н. Моят живот си е супер, проблемите при мен са предизвикателства, а не проблеми.

Между другото кой е "селския"? Наявам се не е обиден намек, защото знаеш, че има правила нали?

ivo75 написа:знае на мах, първо, от доста време насам, мнение, без обиди. Но то така, щото той се оправдавал. Мах бъди себе си, ние те знаем.

Mr.Bombastic опитвам се да разбера трудната ситуация, в която се намираш. Смъртни заплахи, съд... Боже, какви трагедии. Съчувствам ти, но да се опитваш да прехвърлиш проблемите си на нас неприятните потребители, недопринесли с нищо, освен с мрънкането си, не го разбирам. Опитите да ни обясниш липсата на селския, estira, bromma, seli и т.н. с някои неприятни, в твоите очи, потребители е малко жалка работа. Не ни карай да те съжаляваме, мисля че не заслужаваш такова отношение. Ама ти си знаеш най-добре......

Потребители благодарили на автора Mr.Bombastic за мнението:
daisymm2
Рейтинг: 4%

Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 465 пъти
Благодарено: 309 пъти

Re: Защо daisуmm се цензурира?

Мнениеот wilkosz » 29 Септември 2016, 10:53:53

Защо обидата към макс от усмивка не е изтрита, а само е оставена модератора забележка, че обидите не се толерират? По какъв начин точно не се толерират, след като е оставена да се чете и не е изтрита?
wilkosz
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 11 пъти
Благодарено: 16 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 29 Септември 2016, 11:23:18

Има предупреждение вече, не се притеснявай.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот Mr.Bombastic » 29 Септември 2016, 16:33:16

Къде е точно дискусията? Намеквайки, че някой е селски т.е. обиждайки някой? Кой ще тръгне да се занимава да дискутира с теб? Просто си твърдиш едни неща, обиждаш едни хора и така.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот itzo » 29 Септември 2016, 19:22:28

ivo75 написа:...Незнам, какво иска да каже itzo, но държа да подчертая, че нямам допирни точки с мах. И каквито и да било точки. Малко става, като че нямам сестра...

Но трябва да му се признае на мах, първо, от доста време насам, мнение, без обиди. Но то така, щото той се оправдавал. Мах бъди себе си, ние те знаем...

Не става въпрос за допирни ...точки :) Това, което казвам е, че отстрани погледнато потребителят с ник wilkosz май се явява трета или която там по ред реинкарнация на потребителя с ник Max и че очевидно това не е новина за теб.

П.С.
ivo75 написа:...Кой ли е селския? Интересно? Когато се обединят три села административно си е град, а селата квартали. И селяните автоматично стават граждани...

За неразбралите: Чепино, Каменица и Лъджене са трите села/сега квартала, които образуват Велинград. Града, не (екс)администратора, който пък за Иво не знам, но на мен към момента ми се пада селски...или градски, както предпочита ;-)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 248 пъти

Мнениеот daisymm2 » 4 Октомври 2016, 16:38:28

Силно поласкан съм от интереса към моята скромна и в същото време спорна личност, която определено не го заслужава 8-[ . Понеже получих отговора, който ме интересуваше, моля темата да бъде заключена, а уважаемите потребителки и потребители да насочат вниманието си към други дразнещи сетивата им теми и участници.

За блокиране на настоящия ми профил daisymm2 е глупаво да моля когото и да е, но както уместно беше споменато по-горе, в името на справедливостта е редно след daisуmm и daisymm1 той също да бъде стопиран. Така де, този полу-бан буди леко недоумение. Не се тревожете дали ще е по правилата. И без това показахте нееднократно, че жонглирате умело с тълкуването и прилагането им. Щом сте решили да направите нещо го правите, ама като сте тръгнали да мачкате, поне мачкайте докрай. Нали така, Zlateto?

Сполай ви :wave:
Аватар
daisymm2
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 145 пъти
Благодарено: 23 пъти

Мнениеот boyko123 » 4 Октомври 2016, 22:58:44

И аз мисля, че беше даден отговор на въпроса, тъй че заключвам темата.
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Предишна

Назад към За страницата и форумите