• Advertisement

Защо те е страх да пишеш в Zaedno.eu?

Кажете мнението си и дайте предложения как да подобрим "Заедно".

Мнениеот Bossy » 17 Юни 2007, 19:19:48

:twisted: аз за ся се понасям с вси4ки :D 8)
Bossy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 2 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот Avigea » 17 Юни 2007, 19:33:23

Хей, стига вече! Момчето зададе съвсем обикновен въпрос,който явно го вълнува, а ние го обърнахме на пазар.Чудя се понякога(съвсем не провокирана от тази тема) от къде хората натрупват толкова много жлъч в сърцата си и защо е нужно да се нападат без причинно.Но разбирам,че отговор на този въпрос няма да получа тук.Просто предлагам да спрем с нападките и ако някой има мнение да го изкаже.
Ето,на мен ми направи впечатление как тази тема за няколко дни е била посетена,четена,раглеждана и т.н над 1100 пъти.И предполагам не ,за да се научи нещо или за да се отговори,а само заради факта ,че има сеир.
Предлагам да заровите томахавката и да пишете по темата. :)
Аватар
Avigea
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 3 пъти

Мнениеот lili_vlaeva » 17 Юни 2007, 20:13:49

Avigea, идеята ти да се зарови томахавката и да се прекратят тези нападки е много хубава, ама вярваш ли наистина,че това ще се случи?(roll) То, ако не е в тази тема, ще е в някоя друга и така колето се върти ли върти.....

Всичко това е едно напрежение и едни негативни емоции,които смятам,че можем да си спестим с малко повече търпение и разбиране към другите хора! Ние винаги ще сме с различно мнение,разбиране,нрави,начин на живот и това в никакъв случай не прави другият човек по-долен и по-необразван или невъзпитан от мен! Колкото повече хора го осъзнаят,толкова по-добре за тях!
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот I_Vsichki_Goli » 17 Юни 2007, 20:19:16

lili_vlaeva написа:Avigea, идеята ти да се зарови томахавката и да се прекратят тези нападки е много хубава, ама вярваш ли наистина,че това ще се случи?(roll) То, ако не е в тази тема, ще е в някоя друга и така колето се върти ли върти.....

Всичко това е едно напрежение и едни негативни емоции,които смятам,че можем да си спестим с малко повече търпение и разбиране към другите хора! Ние винаги ще сме с различно мнение,разбиране,нрави,начин на живот и това в никакъв случай не прави другият човек по-долен и по-необразван или невъзпитан от мен! Колкото повече хора го осъзнаят,толкова по-добре за тях!

Добре, мамо. Разбрах, мамо. Лека нощ, мамо.
I_Vsichki_Goli
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 6 пъти

Мнениеот cando » 17 Юни 2007, 21:03:33

Няма страх хора - всичко върви както трябва тук. :D

****модерирано от vel... ****

mammamia/cando, или каквото си там сега - нямаш място тук!
Аватар
cando
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот lili_vlaeva » 17 Юни 2007, 21:11:49

I_Vsichki_Goli написа:Добре, мамо. Разбрах, мамо. Лека нощ, мамо.

Съжалявам,че така си разбрал това,което исках да кажа. Не смятам да се заяждам с никого,нито да порицавам никого. Това беше просто мое мнение,защото наистина смятам,че такива заяждания са излишни и безсмислени! И моля не се захващайте и с мен,защото съм била толерантна винаги и към всички! Не е нужно за всяко мнение да се захващате! Достатъчно големи и здравомислещи хора сте,за да го разберете!
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот Sparxter » 17 Юни 2007, 21:41:15

Aбе шефчетата що не вземете да пуснете една заключена тема за казуса маммамиа с подробни обяснения за баннването и??? Защото от контактите с нея/него? ми изглеждаше свестен човек!
Защото тва обиди към целия форум и др. си е просто смешно??
И тая цензура дето я налгате мигновено верно дразни!! Cando ако е mammamia поне излезнете с някакво становище - еднакви IP, птиченце ви е подшушнало.. нещо бе хора???
Cartman: It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation.
Аватар
Sparxter
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот velingrad » 17 Юни 2007, 21:52:34

Sparxter, от де на де казус? На тебе ти е смешно, на мене не.
Не смятаме, че е нужно заради един/една от 7000 да се пуска екстра Тема.
И от мене лично:
няма да ми стигне ноща, та да разясня, какво, как и защо.
Личните ти контакти са едно, "контактите" из Форума, съвсем друго.
Имаш право да ни вярваш, имаш право да не ни вярваш.
Подобни решения, се вземат не еднолично а със съгласието на всички модератори.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 17 Юни 2007, 22:11:17

Момчета и момичета,
Нарочно поизчаках с намесата си. Тая тема как ви се струва? Защото сами си я направихте такава. Модераторите (или поне аз) дигнахме ръце и ви оставихме да правите, каквото искате. Ще ви харесва ли ако и другите станат такива? Малко доверие няма да навреди, бая години го правим, все сте имали наблюдения дали си вършим работата. Айде и за в бъдеще като се изгони някой като въпросната дама, дето замести стотина свои мнения с по 2-3 точки между 12.00-3.00 часа през нощта, ще го обясняваме на дълго и нашироко. Сигурно щеше да е голям кеф да се четат теми с малко текст и доста точици в тях.

Та така, Сет какво да ти правим темата? Ти си прецени. Аз не знам какво искаше да кажеш с нея, но ме помоли да не се намесвам. Може би наистина ще е нелош подход за в бъдеще да си обмисляш темите малко по-добре и някакси заглавията да отразяват, това което искаш да кажеш.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 465 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот makeno » 17 Юни 2007, 22:38:50

И са к'во?В половината от темите на главната страница има само заяждания.Нищо лошо де,хубаво е да има сеир :),но все пак...Вземете поразчистете малко,че то си заприлича на чат.
Просто моите 2 цента...
В българския език няма дума в множествено число, която да завършва на й.
Аватар
makeno
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 51 пъти
Благодарено: 118 пъти

Мнениеот seth » 17 Юни 2007, 22:55:42

Aми аз мисля 4е пи6а на 6то годе прили4ен български и бе6е ясно какво исках да кажа с темата.
Не сам виновен 4е :

a) Azbuk ми е кръвно обидена (а маи и на целия свят) и 4ака всяка моя тема да по4не да пи6е безмислени глупости вътре в нея с цел да ви накара да я заклю4ите.
Мисля 4е на вси4ки ви е ясно 4е това е насо4ено ли4но кам мен а не кам темите ми!!!

б) Вси4ки си мислите 4е пи6а темите единствено да се заяждам. НЕ КАРАМ никого да ми отговаря и ако го прави мисля 4е си е на негова отговорност. Мисля 4е има6е няколко мнения които бяха по темата , например SnowWhite.

в) Това 4е вие не се понасяте не е мои проблем :!: :!: :!: Кои как пи6е или какъв цвят са му банските не ме интересува изоб6то.

г) Единственото за което може да ме обвинявате е 4е се опитвам да се замислям отвреме на време, какво интересно може да обсадим , като нормални възпитани хора. Мисля 4е това което попитах е важен въпрос, за6тото на вси4ки ни е ясно 4е много хора го имат форума за 4ат и пи6ат коментари от типа :
" Днес станах, измих си зъбите и пих кафе"

Моля престанете всеки път като пусна някоя тема да ме питате за6то се заяждам пак или да молите модераторите да я заклю4ат. Ако вси4ки са единоду6ни 4е само се заяждам и 4е мястото ми не е тук, моля кажете ми и 6те спра да пи6а.
Оба4е хора дето имат стотици мнения без никога да са пуснали своя собствена
СМИСЛЕНА тема да ми пи6ат двуредови коментар4ета, много слабо ме засягат.

И о6те не6то, мисля 4е темата е показателна за6то хората не искат да пи6ат в форума и ако някои ме обвини 4е сам го направил наро4но, да попита вси4ки които са писали дали сам ги накарал наро4но :!: :!: :!: :!: :!:
Последна промяна seth на 17 Юни 2007, 22:58:44, променена общо 1 път
Минута след минута живота ни свършвa.
Наи-лесния начин да направи6 от един добър един зъл човек, е да му даде6 това което искa!
Аватар
seth
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 3 пъти

Мнениеот I_Vsichki_Goli » 17 Юни 2007, 22:58:38

Друже, не си ли забелязал, че от години няма за какво да се пише. То не беше да се поздравяват разни с песни, не си разправяха кой какво слушал, не се споделят разни терминологични тънкости (той каза, тя каза и тн.)

От много време насам няма нищо ново, свежо и интересно. Разни хора се опитват от време на време да внесат свежа жилка, но...

По мой лични наблюдения, първата подобна криза на Заедно беше през зимата на 2004/2005. Дали оттогава нещата са се променили, незнам. Тогава познавах хората, които пишеха, знаех и техните мотиви. Сега има друг екип от модератори (ки), които (надявам се) си вършат работата. Как да се подобри този форум е тяхна работа, както навремето си блъскахме главите ние. Дано да се справят. Иначе ще ги замести някой друг...
I_Vsichki_Goli
Златен писач
Златен писач

Мнениеот I_Vsichki_Goli » 17 Юни 2007, 23:01:33

seth написа:Aми аз мисля 4е пи6а на 6то годе прили4ен български и бе6е ясно какво исках да кажа с темата.
Не сам виновен 4е :

a) Azbuk ми е кръвно обидена (а маи и на целия свят) и 4ака всяка моя тема да по4не да пи6е безмислени глупости вътре в нея с цел да ви накара да я заклю4ите.
Мисля 4е на вси4ки ви е ясно 4е това е насо4ено ли4но кам мен а не кам темите ми!!!

б) Вси4ки си мислите 4е пи6а темите единствено да се заяждам. НЕ КАРАМ никого да ми отговаря и ако го прави мисля 4е си е на негова отговорност. Мисля 4е има6е няколко мнения които бяха по темата , например SnowWhite.

в) Това 4е вие не се понасяте не е мои проблем :!: :!: :!: Кои как пи6е или какъв цвят са му банските не ме интересува изоб6то.

г) Единственото за което може да ме обвинявате е 4е се опитвам да се замислям отвреме на време, какво интересно може да обсадим , като нормални възпитани хора. Мисля 4е това което попитах е важен въпрос, за6тото на вси4ки ни е ясно 4е много хора го имат форума за 4ат и пи6ат коментари от типа :
" Днес станах, измих си зъбите и пих кафе"

Моля престанете всеки път като пусна някоя тема да ме питате за6то се заяждам пак или да молите модераторите да я заклю4ат. Ако вси4ки са единоду6ни 4е само се заяждам и 4е мястото ми не е тук, моля кажете ми и 6те спра да пи6а.
Оба4е хора дето имат стотици мнения без никога да са пуснали своя собствена
СМИСЛЕНА тема да ми пи6ат двуредови коментар4ета, много слабо ме засягат.

И о6те не6то, мисля 4е темата е показателна за6то хората не искат да пи6ат в форума и ако някои ме обвини 4е сам го направил наро4но, да попита вси4ки които са писали дали сам ги накарал наро4но :!: :!: :!: :!: :!:

За тез думи, братчед, си спечели една бирка. Да ти е сладко! И отсега нататък все така - виж, че когато искаш можеш :wink:
I_Vsichki_Goli
Златен писач
Златен писач

Мнениеот Mishle » 18 Юни 2007, 00:03:40

I_Vsichki_Goli написа:Друже, не си ли забелязал, че от години няма за какво да се пише. То не беше да се поздравяват разни с песни, не си разправяха кой какво слушал, не се споделят разни терминологични тънкости (той каза, тя каза и тн.)

От много време насам няма нищо ново, свежо и интересно. Разни хора се опитват от време на време да внесат свежа жилка, но...

По мой лични наблюдения, първата подобна криза на Заедно беше през зимата на 2004/2005. Дали оттогава нещата са се променили, незнам. Тогава познавах хората, които пишеха, знаех и техните мотиви. Сега има друг екип от модератори (ки), които (надявам се) си вършат работата. Как да се подобри този форум е тяхна работа, както навремето си блъскахме главите ние. Дано да се справят. Иначе ще ги замести някой друг...

голи, ти пък за това си спе4ели бирка :) което горе долу се припокрива с това, което казах в предната подобна тема, която се разви и по подобен на4ин и действащи бяха горе долу същите хора.

та по Темата - аз доколкото разбрах, идеята на сет е да подтикне хората с да кажем 0-10 мнения, които са хиляди сигурно, да запо4нат да пишат, да излязат от сянката на пасивни наблюдатели и да се вклю4ват, където могат, като ги провокира с твърдението, 4е според него ги е страх, което те да потвардят или опровергаят. не виждам повод за скандал или да го заклеймявате, 4е видиш ли все такива теми пуска

логи4но погледнато, според мен, тази тема не трябваше да има и половината от тези мнения, които има сега, защото целта е не едни и същи хора да тарсят поле за изява да се дракат помежду си, а да пишат "новите-стари" потребители. един-двама се престрашиха, както видяхме, браво :)

та в тоя ред на мисли, мен също ми е било интересно защо има над 7400 регистрирани потребители, като да кажем, 4е форума (като най-полезен от тази страница) може да се разглежда и от нерегистрирани потребители. един вид малко ли страници и какви ли не пинове, пароли и глупости имаме да помним, 4е и тука още една парола и име, като дори нямаме намерение да пишем.

възможни при4ини, според мен, са
- както някой спомена ирони4но, при толкова звезди на това небе, как да бъдеш забелязан,
- мога да си 4ета, пък ако имам въпрос ще "потормозя" някой на ли4ни.. ето може би срамът, който сет усеща, 4е видиш ли как ще се изложа, па макар и под псевдоним
- първо е имало някакъв ентусиазъм, а след това голяма 4аст са "забравили" за сайта или са решили по друг на4ин да тарсят помощ знам ли хора много при4ини много може да фантазираме безкрай :wink:

това е общо взето

Потребители благодарили на автора Mishle за мнението:
daisymm
Рейтинг: 4%

Аватар
Mishle
Роден писач
Роден писач

Снимки: 0
Благодарил: 19 пъти
Благодарено: 99 пъти

Мнениеот wawy4ka » 18 Юни 2007, 01:25:01

възможни при4ини, според мен, са
- както някой спомена ирони4но, при толкова звезди на това небе, как да бъдеш забелязан,
- мога да си 4ета, пък ако имам въпрос ще "потормозя" някой на ли4ни.. ето може би срамът, който сет усеща, 4е видиш ли как ще се изложа, па макар и под псевдоним
- първо е имало някакъв ентусиазъм, а след това голяма 4аст са "забравили" за сайта или са решили по друг на4ин да тарсят помощ знам ли хора много при4ини много може да фантазираме безкрай Wink

Съгласна съм, тези причини могат да се отнесат към мен например. Към това бих добавила за мен лично:
- не обичам много, много виртуалното общуване, просто когато ми е интересна или полезна някоя информация се зачитам
- когато имам мнение по някоя тема и време и желание да пиша - пиша, но това е рядко, а и обикновено повечето съществена информация е вече казана, а аз мразя да се изказвам само заради самото изказване без да допринеса за дискусията
- защото винаги някой превратно ще разбере думите ми и ще се започне един лов лов на вещици, не ти е истина
- не обичам да се зачета в някоя тема и да стигна до караницата и темата да се размие и тн и тн

Дерзайте вие много пишещите :) А това което всъщност не мога да разбеера е какъв е проблема че само една малка част от тези 7000 пишат? Нали и в икономиката има едно ниво на безработица, което не може да се премахне. Нокой не се стреми към пълна 100 % заетост, защото е непостижимо.
Wenn Du morgens aufstehst und Dir nichts weh tut, dann bist Du Tot.
Аватар
wawy4ka
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 1 път

ПредишнаСледваща

Назад към За страницата и форумите