• Advertisement

Онлайн Българска Библиотека с Фентази литература

Онлайн Българска Библиотека с Фентази литература

Мнениеот grifin » 23 Юли 2007, 15:42:20

Здравейте,

Може би и вие, както и аз на времето сте се запалвали по някоя поредица, която изведнъж е бивала спряна и не сте могли да си я дочетете-така се получи и с мен-на времето се запалих по поредицата на "Тери Брукс-Магическо царство за продан" и така и не успях да си го дочета..От антикварен магазин успях да изровя втората книга от поредицата"Черниа Еднорог" и това беше. Наскоро се опитах да намеря поредицата онлайн и с очудване открих, че са излезли още 2 книги,а именно "Магьосникът Куестър Тюс",която е трета поред и "Вълшебната кутия" която е последната преведена на български. За да се довърши цикъла трябва да се преведе и последната книга от поредицата, но се съмнявам че ще стане.За съжаление навсякъде пише, че са изчерпани бройките и няма да има допечатване.Ако някой ги има 2те книги и иска да ги продаде или пък знае някоя онлайн библиотека, в която мога да си ги сваля-моля да каже..Надявам се, че ме разбирате-от няколко дни ровя безнадежно из нета в търсене, но не намирам нищо..Моля ако някой може да ми помогне..
Аватар
grifin
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот DerWolf » 23 Юли 2007, 16:22:12

цъкни тук и цъкни там
Аватар
DerWolf
Златен писач
Златен писач