• Advertisement

Колко време се чака за разрешително за работа

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Колко време се чака за разрешително за работа

Мнениеот valeriqimitko » 29 Ноември 2012, 17:21:56

ЗДРАВЕЙТЕ! Колко време се чака за разрешително за работа в Австрия? На мъжът ми са подадени документите преди повече от два месеца и половина и все още няма некакво решение. Преди около месец подадоха документи на още едно място и от там никакъв отговор. Благодаря предварително!!!
valeriqimitko
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 0 пъти

Re: Колко време се чака за разрешително за работа

Мнениеот salatka » 30 Ноември 2012, 15:54:25

Здравейте,според мен това е много време и да не ви отчайвам,но си мисля,че няма да му издадат ,защото в това време са кандидатствали и др./унгарци,чехи,и т.н /,а те са без разрешителни.И на работодателите не им се занимава с нас /БГ/ и румънците,да ни изкарват разрешителни. Аз изхождам от моята позиция на сезонен работник в хотелиерството.Не зная мъжът Ви къде е кандидатствал,но нашите са излизали за седмица до 10 дни.И най-добре мъжът Ви да се обади на работодателите където е кандидатствал да попита какво става,защото много често като не им дадат ,работодателя не Ви се обажда и стоите в невидение и все се надява човек,че този път Ха ,ще стане ! Желая Ви късмет !

Потребители благодарили на автора salatka за мнението:
valeriqimitko
Рейтинг: 4%

salatka
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Re: Колко време се чака за разрешително за работа

Мнениеот valeriqimitko » 30 Ноември 2012, 16:20:55

Благодаря за отговора но проблема не е в работодателя :( той преди е бил шеф на съпруга ми(4 год) и се чуваме всяка седмица да проверим има ли някакъв резултат ....но нищо .Каквото е зависело от човека(работодателя)съм убедена че го е направил. Става на въпрос за McDonald's
valeriqimitko
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 0 пъти

Назад към Документи