• Advertisement

търся работа

Форумът, който касае всеки!

Re: търся работа

Мнениеот jabchetooo » 8 Януари 2012, 09:50:42

Здравейте! От 3 години уча във Виена. Приятелят ми обаче е в България. Сега иска да дойде при мен във Виена, но не знае немски. Имате ли информация и представа дали има изобщо шанс да намери някаква работа, каквато и да е тя, без да знае езика?? И ако да... къде да търсим? Благодаря предварително!!
jabchetooo
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот yol4e » 2 Април 2012, 22:25:31

Здравейте, казвам се Йоана Казакова и имам огромна молба към всеки, който би могъл да ни помогне..аз и мъжа ми аз на 25г, той 24г. имаме детенце на 1г. искаме да живеем в Австрия или по-скоро във Виена, тук нямаме нищо, нито свой дом, нито кола, нищичко..винаги сме в скандали с част от роднините ни, които са тук..мъжът ми работи в охранителна фирма СОТ за 384лв на месец, аз гледам детенце и взимам ТЕЛК за него, защото се роди с криви крачета към 200лв. на месец..кажете ми вие как се живее с тези пари тук? Знам немски, по професия съм учителка по рисуване, гледала съм деца и в детска градина, имам опит в това..моля ви, ако имате възможност, помогнете ни с информация или работа или място за живеене там, за да можем да имаме някакъв старт, искам да осигуря по-добър живот за сина си..МОЛЯ ВИ!!! За контакти майл- yol4e@abv.bg или мобилен телефон в БГ- 00359892249729 Благодаря!
yol4e
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот ico_man » 8 Април 2012, 20:52:12

Здравейте.Уча във Виена и си търся работа вече 4-5 месеца,но все удрям на дърво.Или местата,на които кандидатствам са заети,или търсят хора със стаж.Трябва да се работи,а не знам какво да правя.Ако някой има някаква информация относно това къде мога да намеря някаква работа ще съм много благодарен.Пишете ми на лично или на имейла ми : icospico@mail.bg.Мерси предварително.
Аватар
ico_man
Нов потребител
Нов потребител

Предишна

Назад към Работа, данъци и осигуровки