• Advertisement

Търся работа в Австрия при съдействие заплащане

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся работа в Австрия при съдействие заплащане

Мнениеот Karayanev » 10 Септември 2012, 16:25:28

Търся работа в Австрия/ без значение къде и в кой сектор / дойде време да не подбираме :)
Мъж На 33 г ,книжка Б категория и личен автомобил . С малки но прогресиращо нарастващи познания по немски.
При съдействие съм задължен да ви се отблагодаря и заплатя :)
Karayanev
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 0 пъти

Re: Търся работа в Австрия при съдействие заплащане

Мнениеот angel2172 » 22 Септември 2012, 18:37:55

каква работа търсиш ако е обща мога да ти дам тел и веднага започваш осигурена е квартирата
как и колко заплащаш
angel2172
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти

Мнениеот Karayanev » 24 Септември 2012, 09:37:55

angel2172 написа:каква работа търсиш ако е обща мога да ти дам тел и веднага започваш осигурена е квартирата
как и колко заплащаш

благодаря предварително, и обща работа става кажи какви са условията и заплащането а колкото до комисионната ще се разберем. пиши ми на лични или на kkarayanev@gmail.com
Karayanev
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот evelin » 24 Септември 2012, 20:34:11

Здравейте,ние с мъжа ми също търсим работа,живеем близо до Мистелбах и Генсердорф (Долна Австрия),но ако има нещо стабилно другаде,не е проблем единия да замине.
Аватар
evelin
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот tedydelcheva » 28 Септември 2012, 07:34:07

Здравейте. Ние сме младо семейство и със съпруга ми също търсим работа и квартира във Виена. Бяхме малко поизлъгани от познат, който щеше да ни помага и когато подадохме предизвестие за напускане на работа се оказа че този познат не може да ни помогне. Сега сме без изход. искаме не искаме трябва да тръгнем за Виена. Ако може някой да ни насочи сме готови да си платим. Без значение каква е работата и квартирата. Просто за начало. Език в момента учим. Мъжът ми се справя по-добре,защото е учил. Аз знам по-добре английски и руски.
tedydelcheva
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот пролет » 10 Февруари 2013, 15:56:27

Здравейте,
На мен скоро ми предстои търсене на работа в Австрия като болногледачка или подобна в къща или дом за стари хора. Ще се радвам ако има жена, която да заместя или с която да се сменяме през определен период от време. Работила съм такава работа над 10 години в Гърция.Освен това има и още една възможност- с мен да работи и брат ми. Той също има опит в тази работа. За контакт може да ми пишете на spetars@abv.bg
пролет
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот sergio1 » 15 Февруари 2013, 10:15:52

Здравейте, живеем в Инсбрук с жена ми, търсим работа. При съдействие за започване- заплащане веднага.
annkrasteva@gmail.com
sergio1
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот az_de » 26 Февруари 2013, 19:40:44

пролет написа:Здравейте,
На мен скоро ми предстои търсене на работа в Австрия като болногледачка или подобна в къща или дом за стари хора. Ще се радвам ако има жена, която да заместя или с която да се сменяме през определен период от време. Работила съм такава работа над 10 години в Гърция.Освен това има и още една възможност- с мен да работи и брат ми. Той също има опит в тази работа. За контакт може да ми пишете на spetars@abv.bg

Защо не опиташ в Hilfswerk? За българите посредник е Нина Бамер, потърси в нета инфо за нея, има и телефони и мейл, на който можеш да и пишеш. Работи се 28 дни и се почива пак толкова. Заплащането е 65.50 на ден.
az_de
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Назад към Търся/Предлагам