• Advertisement

Търся работа в Австрия

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся работа в Австрия

Мнениеот bocinko » 26 Януари 2014, 16:31:19

Здравейте! Моля ако някои може да предложи работа да пише, без значение в кои район на Австрия.
bocinko
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Търся работа в Австрия

Мнениеот levcho1 » 29 Януари 2014, 23:08:45

Здравейте на всички,търся работа като машинист монтьор на пътностроителни машини(багери,валяци,грейдери,скрепери и други),завършил съм средно Автотранспорт Варна.Работя механизатор във Варна,имам документи за автокран,кулокран,портален кран,сигналчик супалангист на генерални товари и контейнери,документ за водач на челен товарач,челен товарач бобкет,Вилков товарач до 16 тона(калмар,мотокар и електрокар),също разбирам малко и от ел.монтьорство като и за това имам документ и всички категории A,B,C,D,D,E,M,T, всички документи са ми преведени от лицензирана фирма в Варна а дипломата за средно образование е легализирана от външно министерство с печат и апостил.В момента карам курс като Автомеханик(майстор) на леки и товарни автомобили.Документите не само ги имам но и мога да работя доста добре с всичко за което съм ви информирал.Сега съм В България.Ако накой има нещо в предвид за работа, телефон.00359877421696 Левент или имейл levcho1@abv.bgj
Аватар
levcho1
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Търся/Предлагам