• Advertisement

Магистратура Електроника

Напред, науката е слънце!

Магистратура Електроника

Мнениеот lincheto0 » 27 Май 2011, 19:53:32

Здравейте въпроса ми е Кои университет в Англия имат магистърски програми със специалност Електроника?
Ако някой е кандидатствал моля да споделите какви са изискванията им,документите за кандидатстване , какъв е желания успех и също и някакви препоръки ако може да ми дадете
lincheto0
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Магистратура Електроника

Мнениеот denitza1 » 14 Юни 2011, 15:49:35

Здравей, най-добре за теб ще бъде да търсиш сам в google.de университети с такава магистратура /няма как някой да го свърши вместо теб, дори да има някой кандидатствал с това, то едва ли е в цяла Германия/. Най-добре си избери област, в която искаш да идеш и в нея извади всички университети, които има. Преглеждаш ги един по един /вероятно твойта специалност се намира в Техническите Уни-та, така, че........... кръгът на търсене се стеснява/. Всеки УНИ си има условия за документи, но до колкото знам бакалаварската ти диплома не трябва да бъде по-ниска от 4,50/по българските оценки, което е равно на тяхното 2,5 - най0ниската възможна оценка за кандидатстване там/. Също трябва да имаш и нужните знания по език, за което също ще си прочетеш в сайтовете на УНИ-тата. Успех!
denitza1
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Образование