• Advertisement

Желаещи за Англия има ли?

Форумът, който касае всеки!

Мнениеот monarcha » 28 Декември 2006, 19:28:14

klatilina написа:
monarcha написа:
klatilina написа:фирма можеш да си регистрираш през интернет онлайн за стотина(и по-малко)паунда. счетоводството е около 450 на година.
кола можеш да си купиш на старо за стотина паунда + МОТ и застраховка (200)
с една дума минимум за старт 1500 кинта(паунда), ама треа и да има човек още толкова за сигурност.
няма цигански квартали. почти целия град е цигански и дори в центъра има консил флатс пълни с кретени. единствено в кингстон, ама то е отделен град

ти май си ходила само на екскурзия в Лондон :wink:

живея перманентно в лондон от 2000 година. в момента(от 2004) държа едностаен апартамент на 10 мин пеша от стадиона на челски. наема на месец е 900 кинта + кансил такс 140 на месец. менаджинг директор см на 2 лимитед компании и си прява всекидневни изкурзии из лондон и кънтрисайта.

e аз като имам английски паспорт, две къщи и десет фирми кво, ше се състезаваме кой е по-голем тарикат ли, щом си толко светнат продължавай да дрънкаш глупости на хората, пък гледам, че на Аress му харесва да му пишеш тъпотий който "ще са му от полза". Айде всичко хубаво
Аватар
monarcha
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот elle » 28 Декември 2006, 23:49:12

А пък моето гадже рита в Челси, но за сега не мисля да се местя в Лондон, тъй като в Брюксел се чувствам много добре, пък и климата ми харесва малко повече. Освен това все още не искам да се обвързвам с него дотолкова че чак да живеем заедно. Пишете намират ли се готини жилища (цената не е от значение - не плащам аз) в близост до бутика на Gucci, защото си изгубих шофьорската книжка и ще ходя пеша, ако все пак се реша да заживея с приятеля си.

Поздрави и весело посрещане на Новата Година :wink:
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот mammamia » 29 Декември 2006, 11:50:54

"The Devil weArs Prada",а от нова година Gucci ? :) Щом гаджето ти рита в 4елси,магазините ще ти изпратят лимузина с шофйор или ти изпращат дрехи за пробване и избор у дома,обикновено ти ги носи тяхна асистентка,модна стилистка,съветни4ка - НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ ДА ХОДИш ПЕшА! :D
.
Аватар
mammamia
Роден писач
Роден писач

Мнениеот elle » 29 Декември 2006, 13:34:45

Ахааа... маммамua значи ти си била бившата...Знаех че преди мен е бил 4 години с друга българка, а сега като чета колко добре си запозната с живота на "Femme de footballeur de Chelsea" всичко вече ми се изясни ;) Преди да ни санкционират за оффтопиk-а предлагам да продължим на Лични :)
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот Aress » 1 Януари 2007, 17:41:20

monarcha написа:
klatilina написа:
monarcha написа:
klatilina написа:фирма можеш да си регистрираш през интернет онлайн за стотина(и по-малко)паунда. счетоводството е около 450 на година.
кола можеш да си купиш на старо за стотина паунда + МОТ и застраховка (200)
с една дума минимум за старт 1500 кинта(паунда), ама треа и да има човек още толкова за сигурност.
няма цигански квартали. почти целия град е цигански и дори в центъра има консил флатс пълни с кретени. единствено в кингстон, ама то е отделен град

ти май си ходила само на екскурзия в Лондон :wink:

живея перманентно в лондон от 2000 година. в момента(от 2004) държа едностаен апартамент на 10 мин пеша от стадиона на челски. наема на месец е 900 кинта + кансил такс 140 на месец. менаджинг директор см на 2 лимитед компании и си прява всекидневни изкурзии из лондон и кънтрисайта.

e аз като имам английски паспорт, две къщи и десет фирми кво, ше се състезаваме кой е по-голем тарикат ли, щом си толко светнат продължавай да дрънкаш глупости на хората, пък гледам, че на Аress му харесва да му пишеш тъпотий който "ще са му от полза". Айде всичко хубаво

Виждам че си голям всезнайко.Явно знаеш повече от другите щом им се звериш така.Добре кажи каво да направя след като klatilina пише тъпотии според теб?
Аватар
Aress
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот ani123 » 2 Януари 2007, 19:36:37

искам да попитам ако сега реша да тръгна за англия какви документи ще ми трябват
Аватар
ani123
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот mammamia » 2 Януари 2007, 22:55:20

ani123 написа:искам да попитам ако сега реша да тръгна за англия какви документи ще ми трябват

1.Редовен паспорт
2.При попълване на др. документи,сте се наложи (поне в на4алото) да пи6е6 Англия с главна буква
.
Аватар
mammamia
Роден писач
Роден писач

Мнениеот klatilina » 5 Януари 2007, 00:13:04

mammamia написа:
ani123 написа:искам да попитам ако сега реша да тръгна за англия какви документи ще ми трябват

1.Редовен паспорт
2.При попълване на др. документи,сте се наложи (поне в на4алото) да пи6е6 Англия с главна буква

лична, карта или обикновен пас и се минава през гишето за еу граждани. нищо не питат и не с епопълват никви картони както преди, даже и печати не искат да удрят- било противозаконно вече, след като сме били еу.
Аватар
klatilina
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 2 пъти

Предишна

Назад към Работа, данъци и осигуровки