• Advertisement

Търся начин за подмяна на бг книжка с английска!

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся начин за подмяна на бг книжка с английска!

Мнениеот igdimi » 17 Септември 2013, 19:13:18

Здравейте скъпи ианглоговорящи сънародници!
Може да ви се стори странно определението,което използувам,но за словообразуването в езика на държавата в която живея е
нормално да се вграждат почти цели изречения в една дума,като при това смисъла остава непроменен,ако все пак има такъв.За какво става въпрос: имам професионална бг книжка, работех като шофьор,работа бол,парите достатъчно и както се казва,живот си живеех.Случи се обаче така,сигурно се досещате как,че в един момент лиценза ми,както го наричате ако не се лъжа,се оказа невалиден за държавата,в която живея,въпреки професионалните ми умения.Възстановяването му е дълъг и
"психоенергоемък",демек,късащ нервите процес.Та да си дойда на думата:трябва ми английска книжка.
Чувал съм,че във Великобритания смяната не е много сложна,четох по въпроса в интернет,но нещо не ми се вързват нещата.
Молбата ми е ,ако някой знае повече по въпроса,или може да предложи готова стратегия за осъществяването на подобно начинание,да ми пише.Поемам,разбира,се голяма част от разходите.
Предварително Благодаря на всеки,който вземе отношение по поста!
Ивайло.
email:diwol6@yahoo.com
igdimi
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Re: Търся начин за подмяна на бг книжка с английска!

Мнениеот velingrad » 17 Септември 2013, 19:28:46

Днес-ка съм на тема "бой по каската", та се запитвам, какво (с какво) допринесе ти за форум Заедно, че да ти се помогне и на тебе?

2 милона пъти (вече): няма как само да питате, требва и да отговорите (на дадено питане). Иначе успех в начинанието.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Re: Търся начин за подмяна на бг книжка с английска!

Мнениеот aido » 23 Ноември 2014, 22:56:12

Отиваш в пощата и от вземаш един формуляр D нещо си ( безплатен е) той е с плик, след това отиваш на медицински преглед струва 90 паунда. Попълваш формуляра и пращаш бг книжката, медицинския преглед и още един документ лична карта или паспорт, на адреса който е изписан в формуляра (DLNA Swansey...). Успех извинявай, че не бях много конкретен.

Потребители благодарили на автора aido за мнението:
daisymm
Рейтинг: 4%

aido
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Назад към Търся/Предлагам