• Advertisement

Брюкселски свободен университет

Напред, науката е слънце!

Брюкселски свободен университет

Мнениеот siyanaaa » 21 Май 2016, 16:46:22

Здравейте,
Да се представя първо - завършвам 11клас във Варна във Френската гимназия. Разгледах темите и понеже е от преди няколко години информацията си позволих да направя нова тема.
Много искам да уча в Белгия. Спряла съм се на два университета - université libre de bruxelles и université catholique de louvain. Не знам още за специалност, обмислям, за сега си изкарах ниво - delf B2.
По-скоро пиша темата с надежда (понеже не познавам абсолютно никой в Белгия) някой да се наеме да ме "открехне" по темата "Белгия". Имам още една година да мисля къде, какво да продължа да уча, но съм любопитна и имам нужда някой, който живее в Белгия, учил е там или просто знае за какво става въпрос да ми пише.
Много ще съм благодарна! :cheers:
siyanaaa
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Re: Брюкселски свободен университет

Мнениеот bknf » 24 Май 2016, 16:31:59

Здравей,
много вероятно е, тука да няма хора, живеещи или учещи в Белгия или знаещи нещо за тия 2 места.
Но през гоогле сигурно ще можеш да намериш малко повече информация..
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Re: Брюкселски свободен университет

Мнениеот siyanaaa » 25 Май 2016, 14:37:30

bknf написа:Здравей,
много вероятно е, тука да няма хора, живеещи или учещи в Белгия или знаещи нещо за тия 2 места.
Но през гоогле сигурно ще можеш да намериш малко повече информация..

Здравей,
Аз изчетох всичката информация по темите, които открих във форума както и четох в сайтовете на университетите.
Проблемът е,че хората, които живеят/учат в Белгия и са писали по темите, са писали в периода 2007-2010г и за това реших да пробвам да видя дали изобщо има някой останал, който чете форума! Иначе мерси :)

Потребители благодарили на автора siyanaaa за мнението:
daisymm2
Рейтинг: 4%

siyanaaa
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Назад към Образование