• Advertisement

Saxsion Universities-моля за информация

Напред, науката е слънце!

Saxsion Universities-моля за информация

Мнениеот mdtomova » 13 Май 2008, 17:37:03

Здравейте,

Търся някой който учи в Saxsion Universities за информация относно града, университета ,разходите за живот, правото на работа на студентите-през уч.година и лятото,възможностите за реализация .Ще Ви бъда благодарна,ако можете да ме насочите и изобщо за информация по тези теми.Приета съм там аrt& technology.Не можем да намерим хора учещи там,започвам да се притеснявам да не е забутано и неперспективно място.Благодаря за вниманието .
Аватар
mdtomova
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот velingrad » 13 Май 2008, 20:05:37

Нямам представа, дали е "перспективно място", но като се зачетох май е.
На първо място се казвал Saxion, а не Saxsion. После прочетох, че се следвало предимно на китай... пардон, холански :wink: Интересно, с какъв език са те приели?
Другото, което не стана ясно в питането ти: къде са те приели? Така като попрепочитам имало и в Enschede и в Deventer и в apeldoorn.
Веднага ми направи впечатление, че годината струва 1.538€, като отделно за книги цената може да варира, между 100 и 650€. Важното е обаче, че съществува възможност, да ги финансираш чрез Collegegeldkrediet - и не само.
За намиране на работа, помагат директно от института.
Saxion.nl
de.Saxion

А сега и запознатите по от близо - моля.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Назад към Образование