• Advertisement

Превод на документи (някъде в Брюксел)

Информация за удължаване на международен паспорт, тарикатлъци със шофьорските книжки и др.

Превод на документи (някъде в Брюксел)

Мнениеот elle » 1 Май 2010, 16:28:04

Трябва да преведа документи (при заклет преводач) от френски на друг език. Тези, които са го правили, тук, бихте ли ми препоръчали къде да отида (да се чете "къде е оферта").
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Re: Превод на документи (някъде в Брюксел)

Мнениеот dari4ka » 21 Юни 2010, 15:04:41

elle написа:Трябва да преведа документи (при заклет преводач) от френски на друг език. Тези, които са го правили, тук, бихте ли ми препоръчали къде да отида (да се чете "къде е оферта").

Привет!Незная дали бих ти била от полза и дали така стоят нещата в Брюксел /аз живея в Гент и тук е Фландия, може нещата да стоят по различен начин, но нищо не пречи да се поинтересуваш ако искаш/...Аз си преведох документите /дипломите/ в INBURGERING училището за интеграция и изучаване на език към общината.Всичко беше безплатно и не съм имала проблеми с признаването /и във VDAB и в други институции/.И акта си за раждане /бях си взела дубликат с апостил от общината в БГ/ си преведох в отдела за емигранти към съответната община по местоживеене.СТава бързо и без проблем.Така ме посъветва една българка която живее вече 15 г.тук и съм много доволна.Иначе за превод и легализация в БГ за 3 дипломи ми искаха 580лева! А преводаческо бюро тук ми искаше за същото 150 евро!? ;-)
Никога не спори с глупака...Хората може да не разберат разликата...
Аватар
dari4ka
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Превод на документи (някъде в Брюксел)

Мнениеот sergei_jekov » 24 Март 2013, 13:54:17

Здравейте,отскоро съм в Белгия и ме интересува ако знаете някои добър преводач в Антверпен,ще съм ви благодарен . )
sergei_jekov
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Документи