• Advertisement

Здравейте, работата в Швейцария

Форумът, който касае всеки!

Здравейте, работата в Швейцария

Мнениеот uBaHoB » 22 Април 2010, 20:38:07

Здравей на всички.Радвам се, че има място, където всеки може да си сподели проблемите и да му бъде помогнато.Радвам се, че има място къдетоо вски може да почерпи полезна информация.Благодаря на хората, които подържат този сайт и форум.А сега по същество:
Малко инфо за мен.На 23 години съм и се казвам Йордан Иванов.Сега завършвам право и политически науки на френски език паралелно.Говоря френски език и слабо английски.Работя в сферата на соларните технологии и възобновяемите енергийни източници.Не искам децата ми да израстнат в България, не искам децата ми да бъдат в тази среда, не искам децата ми да бъдат заплашвани от убийства, наркотици, заливане от киселина и прочее, не искам жена ми да ражда в БГ клиника и т.н. и т.н.Живо ме вълнува работа в Швейцария.Искам да напусна БГ.Не бързам, тука имам що годе стабилна работа и изчаквам правилния момент.Мечта ми е да работя в швейцария.В краен случай, ще се насоча към Франция, но не искам на този етап да правя компромис с желанието ми.Моля за съвети.Готов съм дори да си платя за консултация и съвети, които биха ми помогнали наистина.
Поздрави
Благодаря на отзовалите се
Й.И.
uBaHoB
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Здравейте, работата в Швейцария

Мнениеот velingrad » 22 Април 2010, 21:04:10

Привет uBaHoB,
не ми става ясно, защо всеки нов/търсещ начин за емигриране пуска нова Тема, при наличието на тази тук, но както и да е. Както вече съм го споменавал, избирате възможно най-трудната за емигриране държава. Освен линковете, които вече са публикувани, можете да се информирате и тук: Immigrer et s'installer en Suisse.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Re: Здравейте, работата в Швейцария

Мнениеот uBaHoB » 25 Април 2010, 20:16:06

Мерси за вниманието, може да изтриеш темата.Благодаря Ти още веднъж!
uBaHoB
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Работа, данъци и осигуровки