• Advertisement

Търся работа като мотокарист

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся работа като мотокарист

Мнениеот ivo777 » 5 Февруари 2017, 09:04:12

Здравейте!

Търся си работа като мотокарист,имам документ и над 15 години стаж като такъв,9 от които в завода на PEPSI.
Имам и категория В,така,че като резервен вариант може и като шофьор на бус.
Имам завършен техникум + полувисше техническо образование,също съм работил и като шлосер/монтажник/механик.

За контакти:

Viber: 00359 89 0306 909
ivo777
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Търся работа като мотокарист

Мнениеот ivo777 » 16 Февруари 2017, 18:51:14

Много ви моля за съдействие,ще ви се отплатя пребогато!!!
ivo777
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Ali Baba » 17 Февруари 2017, 14:29:07

ivo777 написа:Здравейте!

Търся си работа като мотокарист,имам документ и над 15 години стаж като такъв,9 от които в завода на PEPSI.
Имам и категория В,така,че като резервен вариант може и като шофьор на бус.
Имам завършен техникум + полувисше техническо образование,също съм работил и като шлосер/монтажник/механик.

За контакти:

Viber: 00359 89 0306 909

В Испания ли си ? ivo 75 , обявата е във страницата на Испания , не на Германия . :)
Аватар
Ali Baba
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Мнениеот ivo777 » 17 Февруари 2017, 18:57:17

Все още съм в България,но имам готовност за бързо тръгване при конкретна оферта (за Испания става въпрос).
И,да,колкото и нескромно да звучи съм просто брилянтен в занаята си,който работодател ме наеме на работа и грам няма да съжалява за гласуваното доверие,гарантирам го.
ivo777
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Ali Baba » 18 Февруари 2017, 01:19:04

С Испанския език , как си ? В краен случай, ако няма нещо свързано с твоята професия .... може да се хванеш мандарини да береш .Или това е под твоето достойнство ? :mrgreen:
Аватар
Ali Baba
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот ivo777 » 18 Февруари 2017, 07:36:43

С бране на мандарини/портокали в най-добрия случай ще си плащам квартирата и храната и няма да мога да пращам нищо на семейството ми,имам съпруга и 17-годишен син,жена ми работи за под 400 лева,а само наема ни е 200 лева...
Карането на мотокар е нещото,което правя най-добре,иначе съм копал канали,бъркал бетон и каква ли още не работа...
ivo777
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Ali Baba » 18 Февруари 2017, 11:09:29

А с Испанския език ще кажеш ли , как си ?
Аватар
Ali Baba
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот bknf » 18 Февруари 2017, 12:30:41

То сигурно търсят някъде - мотокаристи. Било то в Испания, или в Германия - или някъде другаде. Но за целта трябва да разбереш, кой може да търси - коя фирма. Може би - там където има големи складове; където пристигат контейнери (с кораби) - които трябва да се разтоварват по тирове и камиони. Но първо трябва да разбереш къде - към кой да се обърнеш - и да му/и се представиш, кой си. Може да обикаляш и на място - което е свързано с разходи.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 286 пъти
Благодарено: 450 пъти

Мнениеот ivo777 » 24 Февруари 2017, 18:37:40

За конкретна оферта публично обещавам пребогата почерпка!!!
Супер сериозен човек съм,а и страхотен професионалист в занаята си,само бихте спечелили ако ме препоръчате на някой конкрекен работодател!
Работил съм в Германия и Англия,но истинската ми мечта (още от времето на падането на визите) е да работя и се установя в Испания,това съвсем сериозно!!!
Към колегата по-горе - знам десетина думи на испански,100-200 думи и изрази на немски,много добър английски и отличен руски и сръбски език.
ivo777
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот olga » 24 Февруари 2017, 21:25:19

ivo777 написа:За конкретна оферта публично обещавам пребогата почерпка!!!
Супер сериозен човек съм,а и страхотен професионалист в занаята си,само бихте спечелили ако ме препоръчате на някой конкрекен работодател!
Работил съм в Германия и Англия,но истинската ми мечта (още от времето на падането на визите) е да работя и се установя в Испания,това съвсем сериозно!!!
Към колегата по-горе - знам десетина думи на испански,100-200 думи и изрази на немски,много добър английски и отличен руски и сръбски език.

Как е мотокарист на немски ? Aко това е Gabelstaplerfahrer, то такива под път и над път в Германия, и свидетелство за такъв се издава за няколко часа в Германия и не е голяма философия. В този случай не разбирам и за какъв "занаят" става въпрос, че и да си "брилянтен" в него. За занаят в Германия се учи три години.

В Испания има 50 % безработица.

Потребители благодарили на автора olga за мнението:
novia
Рейтинг: 4%

Аватар
olga
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 213 пъти
Благодарено: 173 пъти

Мнениеот rikiking » 24 Февруари 2017, 23:37:03

olga написа:Как е мотокарист на немски ? Aко това е Gabelstaplerfahrer, то такива под път и над път в Германия, и свидетелство за такъв се издава за няколко часа в Германия и не е голяма философия. В този случай не разбирам и за какъв "занаят" става въпрос, че и да си "брилянтен" в него. За занаят в Германия се учи три години.

В Испания има 50 % безработица.

Точно защото мислите че не е голяма философия, навремето нигерийците дето ги бяхме пратили на вътрешно обучение в Германия,вкл. и за мотокаристи, се върнаха със сертификатчета и толкова "добре" подготвени, ча един от тях чак подпали огромен склад, като налетя с мотокара върху варелите с толуол,а на останалите се наложи да им се прави пълен refresher training с инструктори от ЮАР.
Работата е много отговорна и се изисква сериозно обучение и е типичен занаят, но в Германия явно опира само до Gabelstaplerschein-a.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот Ali Baba » 25 Февруари 2017, 10:55:43

ivo777 написа:

Първо ) не съм ти никакъв колега . Второ ) може спокойно да ме наричаш Али Баба . Трето) много ти е слаб испанския . Четвърто ) тази обява е като за тебе https://www.bezplatno.net/%D0%BE%D0%B1% ... 21327.html
Аватар
Ali Baba
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот ivo777 » 25 Февруари 2017, 13:35:06

Първо - нормално (и културно) е потребителите на един форум да се наричат колеги.
Второ - предпочитам обръщението ''колега'' пред ''Ali Baba'' най-малкото защото не се намирам в арабския свят...или някоя приказка да речем...
Трето - щом съм се справил с английския,ще сторя същото и с испанския,но при липса на конкретни оферти нямам стимул да го направя към този момент.
Четвърто - имам завършен електротехникум,полувисше техническо образование,имам отлична компютърна грамотност,работил съм като механик,ел. техник,мотокарист и още престижни професии в големи и известни компании...та в този ред на мисли на полето не бих отишъл дори и това да е последната работа на света.

Както и да е.
Имам възможност да започна работа като мотокарист както в Англия,така и в Германия,имах мераци за Испания единствено заради прекрасния климат и хора там,но явно размерите на кризата в тази държава са по-големи,отколкото съм очаквал.
Ще трябва да пренасоча мислите и усилията си към друга географска зона,бях го оставил това като краен вариант,идеални неща няма...извинявам се за изгубеното време на всички и за неползотворния диалог,който проведохме.

Лек ден и успех във всички начинания,колеги ;)
ivo777
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Ali Baba » 25 Февруари 2017, 13:58:47

ivo777 , човек винаги трябва да започне от някъде. От високо се пада най лесно . Успех с мотокарството в Англия и Германия :-s
Аватар
Ali Baba
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот ivo777 » 25 Февруари 2017, 14:59:32

Първата ми работа в Англия беше на автомивка.
Първата такава в Германия беше да мия чинии (12-14 часа на ден,31 дена в месеца),чак след това започнах като мотокарист в един огромен склад към бирена фабрика.
Та не е като да не съм започвал от нулата.
Между другото първата ми работа в БГ беше като работник по поддръжката на ЖП линии,естеството на работа беше оперирането с кирка и лопата в камънак,от сутрин до здрач,по 28 дена в месеца...
Скоро обаче (живот и здраве) ставам на 44 и вече нямам нито тези сили,нито нерви да се меря с младоците,затова си търся квалифицирана работа,надявам се,че ме разбирате правилно.
ivo777
Нов потребител
Нов потребител

Следваща

Назад към Търся/Предлагам