• Advertisement

Резиденца и работа в Италия област Марке

Информация за новопристигнали, търсене на жилище и др.

Резиденца и работа в Италия област Марке

Мнениеот asko1955 » 24 Юли 2012, 01:02:31

Здравейте,за пръв път ползвам форум и създавам нова тема така че се извинявам предварително ако нещо сбъркам с правилата.От 4 месеца живея в Италия област Марке под наем в апартамент в централната част на град Озимо, работя временно като баданте с единствената цел да получа резиденца понеже работата е с трудов договор (за момента не мога да си намеря друга работа с договор).Моля за информация от живеещи тук (за предпочитане в областта) както и от информирани какъв е срока за получаване на резиденца след като вече има трудов договор ( имам кодиче фискале и договор за наем на апартамента) , тоест колко време след подаване на документите се получава такава? Интересувам се също има ли начин да получа на резиденца след като майка ми и брат ми имат такава (те са регистрирани на друг адрес обаче).Ще съм доволен на всякакви съвети както и на помощ за работа в радиус от 30-40 км от тук(АНКОНА,ЙЕЗИ,РЕКАНАТИ,ЧИВИТАНОВА).По принцип последните 10 години имах малък магазин за продажба и сервиз на компютри и периферия в България,но имам и категория Ц ,както и опит в управлението на кари!БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО и НАДЯВАМ СЕ ТЕМАТА ДА Е ПОЛЕЗНА И НА ДРУГИ НАОКОЛО...
asko1955
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Новобранец