• Advertisement

Търся съквартиран в Göteborg

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся съквартиран в Göteborg

Мнениеот VooDoo-36 » 18 Май 2010, 21:07:51

Търся съквартирант за двустаен апартамент. Днес познат ми се обади , че негов приятел давал апартамент за 4000, но искал само един наемател. Казах на моя познат,че на мога да плащам такъв висок наем, защото дохода ми е нисък. Помолих моя човек да говори с неговия приятел за двама човека за апартамента, а аз ще имам грижата да си намеря съквартирант. Ако има някой от Göteborg , които да търси жилище да ми пише на лични или да ми звънне на телефон 0766502939. Аз по пронцип съм ангажирал доста хора да ми помагат с намирането на квартира и се надявам все от някъде нещо да изкочи.
VooDoo-36
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Търся съквартиран в Göteborg

Мнениеот ivoiliev2001 » 25 Август 2010, 21:09:04

Приятелю,имам желание да емигрирам в Швеция
от доста врме се интересувам но ми казаха че е доста трудно с квартирите.В момента съм в БГ,за кага ти трябва човек,ако има мегдан бих заминал веднага
как е с работата
там,знам английски и мога да работя доста не6та,като и сервитьор и барман,така и да разнасям вестници,казвам се Ивелин Илиев,би ми било приятно да контактуваме.От кога си там и какво работиш,имаш ли ЕГН вече.Засега това,ако ти остава време пиши,ако имаш скайп намери ме да те присъединя и да се чуваме.Имам познати в Йоншопинг,но май е малък града и е трудно с квартирите и работата.Това е моя скайп inkognito457.Ще чакам отговор
ivoiliev2001
Нов потребител
Нов потребител

Re: Търся съквартиран в Göteborg

Мнениеот VooDoo-36 » 29 Август 2010, 09:39:06

ivoiliev2001 написа:Приятелю,имам желание да емигрирам в Швеция
от доста врме се интересувам но ми казаха че е доста трудно с квартирите.В момента съм в БГ,за кага ти трябва човек,ако има мегдан бих заминал веднага
как е с работата
там,знам английски и мога да работя доста не6та,като и сервитьор и барман,така и да разнасям вестници,казвам се Ивелин Илиев,би ми било приятно да контактуваме.От кога си там и какво работиш,имаш ли ЕГН вече.Засега това,ако ти остава време пиши,ако имаш скайп намери ме да те присъединя и да се чуваме.Имам познати в Йоншопинг,но май е малък града и е трудно с квартирите и работата.Това е моя скайп inkognito457.Ще чакам отговор

Здрасти! Няколко дена не съм влизал във форума, защото не ми оставше време. Моя скайп е: asruas-33
VooDoo-36
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Търся/Предлагам