• Advertisement

Търся съквартирант в Малмьо

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търся съквартирант в Малмьо

Мнениеот Peter_Tonev » 14 Юли 2010, 15:27:03

Здравейте,

на 12ти юли официално бях приет в университета в Малмьо, специалност - Еuropean Studies, та сега си търся и съквартирант.
Поразтърсих из шведски сайтове за апартаменти, квартири и намерих това - http://www.studenthusetgripen.se/
Звънах на телефона, указан там, и ми казаха, че има възможност да живея с някого, ако предварително го познавам, или сме се уговорили, че ще живеем заедно (не беше буквално така казано, but hope you get the point - не могат да те настанят с някой random guy).
Някакси ми се вижда скъпо да плащаш за апартамент по 3400 SEK на месец, при положение, че живееш сам и ми се струва, че би било по-изгодно да живееш с някого.
http://online.techotel.dk/Common/pre/Cu ... 13&lang=se - тук можете да се регистрирате.

Ако някой изявява желание, да ми пише на Л.С. или на е-mail - tonev_jr@abv.bg
Peter_Tonev
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Търся съквартирант в Малмьо

Мнениеот ivoiliev2001 » 12 Ноември 2010, 23:25:54

Колега,така викаме ние от варна,не че съм студент:),имам огромното желание да се махна от България и твоята оферта ужасно ме привлече,при все това че според моите скромни изчисления 3400 sek са 340 евро,което за третия и м по големина град не е скъпо за апартамент,стига да не е в общежитие за студенти.Та така,там ли си вече,и все още ли търсиш съквартирантимам намерение да си търся неквалифицирана работа,и ще дойда с 3-4000 евро за да не се притесниш че ще ти вися на врата:)Но това е единствения начин да си намеря квартира без договор за работа.Макр че сега работя тук и изкарвам по 1200 лв,смятам че скоро време няма да е така тук и ще става по зле.Ако искаш може да комуникираме известно време за да се опознаем преди да ме приемеш евентуално:)
Поздрави от Варна.
ivoiliev2001
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Търся/Предлагам