• Advertisement

работа в Гърция

Форумът, който касае всеки!

работа в Гърция

Мнениеот sem » 17 Юли 2008, 18:20:00

slance 83, живея и работя в Гърция осем години, на добра работа съм но ти казвам- НА ВСЯКЪДЕ ДРУГАДЕ ОСВЕН ТУК. Расизъм и пренебрежение на всяка крачка, да не говорим за лицемерие - византийци, ако помниш нещо от историята.....
Аватар
sem
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: работа в Гърция

Мнениеот zozina » 18 Април 2010, 14:18:00

мисля да пътувам до атина за да си намеря работа на 38 години гена споредтеб лесно ли хте бъде
zozina
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот cvetanka » 14 Юни 2011, 14:38:36

аз съм на 29 години и искам да замина спешно за гърция.Намерих тук някакви борси - АВС и Елпида но не зная нищо за тях. Искам да ми каже някой знае ли нещо за тези борси, намират ли свясна работа и каква. Да не са въздух под налягане и само да ти обират парите. обадих се на АВС и там ми отговориха да си пусна автобиография и че има работа за реципционистки и камериерки. Дали е така се интересувам защото нали е криза и знам ли
cvetanka
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот nipama » 26 Септември 2012, 16:37:19

cvetanka написа:аз съм на 29 години и искам да замина спешно за гърция.Намерих тук някакви борси - АВС и Елпида но не зная нищо за тях. Искам да ми каже някой знае ли нещо за тези борси, намират ли свясна работа и каква. Да не са въздух под налягане и само да ти обират парите. обадих се на АВС и там ми отговориха да си пусна автобиография и че има работа за реципционистки и камериерки. Дали е така се интересувам защото нали е криза и знам ли
:) Тук сам от 1996г.в момента сам безработна,с дете на 14 год.стигнала сам до там че и в къща да вляза стига да ме приемат с детето като сте си плащам разходите за него...стига къде се казва за едно парче хляб...Това което ме учудва е от къде ,,БЪЛГАРСКИТЕ ФИРМИ НАМИРАТ РАБОТА,,тук като е страсно трудно,казвам го защото сам обиколила всички фирми тук...вземат им парите(разбира се зад бюрото в по вече случаи стои българка,,като им обещават работа ...ако случайно излезе пращат 5-6 жени ,(които вече са дали парите си,защото условието е ,да има ама трябва да платис)отиват бедните зеници и....късмет...останалите чакат отново,но понеже идват нови на които трябва да вземат парите и така....докато се отчаят и си тръгнат в по вече случаи,но пари назад не се дават..а и фирмата им удържа по 10 евр на ден да спят във фирмата...не си давайте парите,ако толкова искате елате сама,наемете си хотел и си търсете работа...СЪЖАЛЯВАМ АКО САМ ОБИДИЛА НЯКОГО ,НО ТОВА Е ИСТИНАТА.

Потребители благодарили на автора nipama за мнението:
estira
Рейтинг: 4%

nipama
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Мнениеот мартилла » 9 Октомври 2012, 21:03:55

[b]До [b]cvetanka,и всички Българки![/b][/b]
Фирма ЕЛПИДА Е МОШЕНИЧЕСКА ФИРМА.Намира се на улица ПИРЕОС 16-18 до Омония.тел; 210/5230341 210/5230938 АЗ и други Българки лично пострадахме от тях.Собственикът се казва Христо.Там работи и една българка Люси.Ще Ви омаят с ФАЛШИВИ ОБЕЩАНИЯ,за да Ви вземат парите и ЩЕ ВИ ИЗПРАТЯТ ...В АДА!!! При това сами си плащате и билетите от Атина до.....където Ви забутат.Колкото по- далеч, по добре за тях....да не можете да се върнете!!!
След това ако имате пари да се върнете ...(някой нямат)....до агенцията и си искате 200 или 100 евро които са Ви взели,за почва ходене по мъките.Изиграват цирка, че за първи път им се случва работодател да ги излъже...Уж бил много коректен, работили години с него...."хайде сега, не можете ли да устискате 2-3 месеца"??? А ЛЮСИ МОЖЕ ЛИ ДА УСТИСКА ДА СПИ 2-3 МЕСЕЦА ПОД РЕКАТА , В БУНКЕР БЕЗ ПРОЗОРЦИ......В МУХЪЛ И МИШКИ???
Ние ме можахме и цяла нощ БЯХМЕ В ГОРАТА. ДА 2 БЪЛГАРКИ САМИ В ГОРАТА!!! ЛЮСИ МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕ КОИ СМЕ!!!
За 1 седмица, ние бяхме третите изпратени на това място......и третите върнали се.
И най-лошото е, че другите които се бяха върнали от там преди нас.....стояха в агенцията.....знаеха къде ни пращат и НЕ НИ ПРЕДУПРЕДИХА!!! Страхуваха се!

Споделиха това с Нас ,едва когато се върнахме. Такава е нашата Българска "СОЛИДАРНОСТ"!!!
Затова така се гаврят с Нас ,Гръцките Агенции и Българките работещи в тях.

Това е мили Сънароднички.
Това го казвам от ЛИЧНО ПРЕЖИВЯВАНЕ.
Учудвам се с каква наглост ЕЛПИДА продължават да мамят .
Оставям е-маил а при необходимост и телефон.
Мария maria_ne@abv.bg
мартилла
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 2 пъти

Мнениеот ge-to-ma » 15 Октомври 2012, 16:42:45

Здравейте на всички,изкарващи парите си трудно,но честно!!!!!/не като някои,хванали по един смотан византиец и смучат кравта на сънародничките си/Не се ли намери някой да им разкаже играта,наистина бих се радвала...Как спят спокойно,като знаят,че са изпратили в ада нищо не подозираща сънародничка,която и си плаща,...кога ще спре това безобразие.....Искам да попитам знае ли някой нещо за някоя си Роза,обещала работа на моя близка,ако имате инфо,моля споделете/да не си дава парите напразно/,благодаря предварително! [-X
ge-to-ma
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 6 пъти

Мнениеот iniuta » 15 Октомври 2012, 17:14:36

ge-to-ma написа:кога ще спре това безобразие

Ще спре когато хората започнат да се информират, да се интересуват, да не дават пари предварително, да не се доверяват на непознати.
Аватар
iniuta
Златен писач
Златен писач

Снимки: 256
Благодарил: 173 пъти
Благодарено: 202 пъти

Мнениеот ge-to-ma » 15 Октомври 2012, 20:38:39

Ами точно,защото избягват да се доверяват на непознати,за по-сигурно ходят в графии/предполага се,че е по-сигурно,да,ама неее/ ](*,)
ge-to-ma
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 6 пъти

Мнениеот Rashkov1 » 15 Октомври 2012, 22:56:50

За пореден път ще напиша като е дошло време връщайте се в България там има много работа е парите са малко но са сигурни и не се налага да спите в горите и под мостовете не го казвам със сърказъм или ирония просто казвам реално как седят нещата. Каквото можахте направихте за тия държави в които дълго работихте. Или не сте си давали много зор или сте нямали късмет обаче тия държави са пред фалит сега следва почивка в България след това ще го мислите. Пак казвам мое мнение обаче скоро и под мостовете няма да има места по добре се прибирайте и мислете повече следващия път кое кътче от света ще изберете. Пак казвам пиша без ирония .
Rashkov1
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 84 пъти

Мнениеот IRENA_32566 » 12 Юни 2013, 20:15:19

Българска фирма с интереси на гръцкия пазар

Търси

Комуникативни личности за длъжността Тъговски представител.

Изисквания:

- Владеене на езика;

- Организация;

-Умение за вземане не решения.

Задължения:

- Търсене на клиенти и задържането им;

-Поддържане на добри отношения с настоящите клиенти.

За контакти:

Ирена Борисова

+359879151536
IRENA_32566
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Работа, данъци и осигуровки