• Advertisement

срещичка

срещичка

Мнениеот sweety0girl » 10 Юни 2012, 15:34:43

Здравейте съфорумци живеещи в Мюнстер.Живея тук отскоро и все още не съм започнала образованието си в университета.Предлагам да спретнем една среща на българските студенти тук в Мюнстер ,а и не само студенти.Предлагам го от чисто егоистична гледна точка,защото определено ми се иска да се запозная с нови хора,туко виж завържа приятелства-защо не ? :) Разбира се не съм от хората ,около които има само българи-аз и не искам.Но за момента единственото ,което правя аз е да уча немски език,да посещавам фитнеса и да пазарувам хаха .Аз лично не съм свикнала така и определено се нуждая от комуникация.Именно заради това го правя от егоистична гледна точка както споменах по-горе, а и мисля,че може да се получи интересно при проявено желание :) . Така ,че ако има хора,на които идеята им допада,ще се радвам да споделят идеи или просто да драснат 2 реда ,така ако не се получи среща за кафе или друго с хората от форума ,поне ще имаме една идея някаква информация един за друг,според мен не пречи ;-) . Аз се казвам Велислава и съм на 21 год. .... от София съм и една година живях в Мюнхен преди да дойда тук.Желанието ми е да започна образованието си в университета в Мюнстер(стискайте палци за зимния семестър да се вредим, ако ли не-летния ни очаква :) ). :flower:
sweety0girl
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: срещичка

Мнениеот Ivo » 11 Юни 2012, 11:35:27

Здравей и добре дошла в Мюнстер Велислава!

Надявам се нещата да са се подредили при теб и информацията, която ти споделих да ти е била от полза. В град Мюнстер следват малко повече от 400 български студенти и съм сигурен, че съвсем скоро ще създадеш контакти и тук. С няколко души мислим тези седмици да организираме плажно волейболче и грил, така че ако имаме конкретна дата и час с удовослтвие ще се радваме да се видим и запознаем. До скоро.

Успех и късмет

Иво
Аватар
Ivo
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот sweety0girl » 11 Юни 2012, 13:22:51

Здравей Иво.... да определено при мен поне засега нещата са наред ,много съм доволна от квартирата ,която намерих. \:D/ ..... сега ако и с унито всичко е наред,грешка няма да има хаахха.За плажното волейболче,за което спомена много ще се радвам да се присъединя :) ,определено ще ми бъде много приятно....аз както го гледах,въобще не мислех,че някой ще ми отговори хахаха. Това-01785096955 е номера ми,ако излезе нещо :)
sweety0girl
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Ivo » 17 Юни 2012, 13:05:40

Здравей Велислава!

Как си ти, как е самочувствието? Плажният волейбол и грилът са планирани за 01.07. в неделя от 14.00 ч. на Щайнфортърщрасе. Ако имаш профил във Фейсбук, прати ми линк за да се свържа с теб за да те информирам за подробностите около събирането. До скоро.

С пожелание за успешна седмица

Иво
Аватар
Ivo
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот sweety0girl » 17 Юни 2012, 17:05:22

Здравей.... хаха то самочувствието е добре.... но положението същото.... да бъда честна не очаквах такова мълчание от съфорумците :( ,но както и да е ... който има желание винаги може да пише :) по-горе ти дадох тел. ми номер, а профила ми във фейсбук е https://www.facebook.com/velislava.dimitrova.3 ..поздрави от мен ;-)
sweety0girl
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот jamiemirror » 31 Октомври 2012, 21:14:00

Егасимус Велислава, и на мен Мюнхен не ми пасна и се преместих до Оснабрюк. Гледам - където и да идеш, веднага срещички :) Но Фейсбук линка ти вече не работи.
jamiemirror
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 29 пъти

Мнениеот sweety0girl » 7 Януари 2013, 11:13:54

https://www.facebook.com/dimitrova.velislava Еми..... какво да правя общителен човек съм.... може би затова не съм особено голям фен на Германия :) хахаха но това е друга тема .. ето линк за профила ми :)
sweety0girl
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот riham » 19 Ноември 2014, 07:36:30

Абе поzнавам две блиzначки от Мünster (БивШи сЪученички ако някой ги поzнава им кажете много поzдрави от Буксо, а да имената са им Мира и Теди Тодорови
You can easily check out our best quality VCAP5-DCD exam dumps 648-385 dumps you well for the real sterling You can also get success in real exam of www.muih.edu with the quality Palm Beach Atlantic University
riham
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Мюнстер