• Advertisement

Кога ще ми отговорят

Напред, науката е слънце!

Кога ще ми отговорят

Мнениеот Marto92 » 22 Март 2011, 10:37:40

Някой има ли идея кога ще получа някакъв отговор,това чакане без да знам докога ме изнервя. :) :)
Marto92
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Кога ще ми отговорят

Мнениеот svenson » 22 Март 2011, 13:34:32

Аз като кандидатствах миналата година, отговора дойде към средата на април, ако не се лъжа. :)
Търпение и всичко ще е наред. Предполагам си изпратил всичко точно и на време.
Аватар
svenson
Тукашен
Тукашен

Благодарено: 2 пъти

Re: Кога ще ми отговорят

Мнениеот Marto92 » 22 Март 2011, 23:07:20

Ами пратих им всички задължителни документи.Не им изпратих само документи потвърждаващи участието ми в олимпиади,които споменах,защото както всичко тук,трябва да чакаш доста докато ти ги издадат и щях да изтърва срока.В момента,в който ми ги издадат ги пращам.А иначе в средата на Април като ти отговорят какво ти казват-приемаме те или ти поставят някакви условия.Кой ти отговаря,университета от първо желание нали?След това те прехвърлят нататък към другите?Въобще имам ли шанс с моята 4,50 диплома и 103 ТОЕФЛ?А и братле ако знаеш нещо за stand by place.Не го цъкнах на КОТ формуляра,но си мислех да им пиша по мейла,че искам да аплайвам за такова място тъй като и да ми предложат догодина място,пак съм навит,защото държа да е Архус Скул оф Бизнес.Никой не ми разяснява,какво точно ми предлага stand by place и next year postponement.Ако знаеш нещо по въпроса светни ме :)
Marto92
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Назад към Образование