• Advertisement

Търся студенти в ZIBAT Дания

Напред, науката е слънце!

Търся студенти в ZIBAT Дания

Мнениеот gotika » 4 Юни 2014, 12:29:32

Здравейте!
Тъй като съм съвсем росна китка в този форум:-))) се опитвам да намеря хора които в момента учат в Дания- главно ZIBAT както и VIA, по точно в Хорсенс! Ще съм благодарна ако някой реши да ми помогне относно хилядите въпроси препускащи в главата ми :-k Благодаря предварително на всеки решил да ми отдели малко време =D>
gotika
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Търся студенти в ZIBAT Дания

Мнениеот hrisian365 » 23 Юли 2014, 17:17:35

Аз също ще уча там. Дай ми някакви твои кординати.
hrisian365
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот daisymm » 24 Юли 2014, 14:41:03

gotika написа:Здравейте!
Тъй като съм съвсем росна китка в този форум:-))) се опитвам да намеря хора които в момента учат в Дания- главно ZIBAT както и VIA, по точно в Хорсенс! Ще съм благодарна ако някой реши да ми помогне относно хилядите въпроси препускащи в главата ми :-k Благодаря предварително на всеки решил да ми отдели малко време =D>

Здравей gotika,

пусни в търсачката на форума търсене по Хорсенс, Horsens, ВИA, VIA. Ако не се ориентираш, пиши и ще ти обясним. Ще намериш мнения от много потребители, с които може да се опиташ да се свържеш. За съжаление те най-вероятно няма да ти отговорят, защото повечето от тях не са посещавали форума през последните 2 (и повече) години :cry:

Ако все пак успееш да осъществиш контакт с някои от тях им прати поздрави от ЗАЕДНО.

Надявам се твоето участие във форума да е по-дълго. Успех :thumbleft:
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Мнениеот gotika » 30 Август 2014, 20:06:28

hrisian365 написа:Аз също ще уча там. Дай ми някакви твои кординати.

Здравей!
Благодаря че се свърза с мен:-) Може да ми се обадиш на скайп:manager77 или на мeйл: raisa30@abv.bg
gotika
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Daniel_pld » 2 Октомври 2014, 17:18:34

Здравейте! Искам да попитам някой дали е кандидатствал с Dream Foundation? Виждам добри отзиви за тях. Аз също искам да кандидатсвам в Дания или Англия. От известно време чета доста информация за процесите на кандидатстване в различните държави и университети, както и за изискванията, но все още не съм наясно с доста неща.
Благодаря!
Daniel_pld
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот l0wrider » 8 Октомври 2014, 00:37:16

@Даниел_плд

Здравей, аз използвах dreamfoundation преди години когато кандидатствах, вършат работа. Незнам за какво ниво на образование се интересуваш, но бих те посъветвал добре да разгледаш всички програми - какво се изисква и какво се изучава, както и местоположението, за да няма после изненади. :)

Потребители благодарили на автора l0wrider за мнението:
Буквоядец
Рейтинг: 4%

l0wrider
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 5 пъти

Назад към Образование