• Advertisement

VIA UC Horsens (Отново)

Напред, науката е слънце!

VIA UC Horsens (Отново)

Мнениеот Veselin.A » 24 Февруари 2015, 00:36:33

Здравейте на всички! :)

Казвам се Веселин и съм нов тук. От доста време чета постовете и най-накрая реших, че се регистрирах, за което се радвам!
Сега съм 11 клас в МГ П-джик, но още отсега съм решил, че ще кандидатствам във VIA в Дания. Първоначално бях решил да ида в Швеция, но там няма хубави програми. Или поне такива, каквито аз искам - Civil engineering. Досега изчетох доста писания относно кандидатстването там, изпитите и т.н.Та въпроса ми е: какви са цените там като цяло, квартири, има ли студентски заеми, защото срещнах противоречиви отговори относно това, а също и много ли е ученето. Ще има ли шанс още от 1вата година да си намеря някъде почасова работа - каквато и да е-? :)

Благодаря ви предварително! :) O:)
Veselin.A
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: VIA UC Horsens (Отново)

Мнениеот daisymm » 24 Февруари 2015, 00:49:43

Veselin.A написа:... ще кандидатствам във VIA в Дания. Първоначално бях решил да ида в Швеция, но там няма хубави програми. Или поне такива, каквито аз искам - Civil engineering. Досега изчетох доста писания относно кандидатстването там...

Здравей Весо, а тази тема прочете ли: VIA college university

До скоро ...
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Re: VIA UC Horsens (Отново)

Мнениеот Veselin.A » 24 Февруари 2015, 00:53:05

****** написа:
Veselin.A написа:... ще кандидатствам във VIA в Дания. Първоначално бях решил да ида в Швеция, но там няма хубави програми. Или поне такива, каквито аз искам - Civil engineering. Досега изчетох доста писания относно кандидатстването там...

Здравей Весо, а тази тема прочете ли: VIA college university

До скоро ...

Йеп, прочетох я, но все пак тя е отпреди 6 години :) И ми се искаше да имам малко по-актуализирана информация :)
Veselin.A
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Образование