• Advertisement

Възможност да учиш и работиш в Дания

Напред, науката е слънце!

Re: Възможност да учиш и работиш в Дания

Мнениеот Bulgar » 14 Юни 2011, 16:39:43

Ами именно за такива става на въпрос. Един даже смъкна от цената от 3500 на 2500. Попаднах на 5-6 случая и всичките с някакви такива не-датски имена и все в чужбина пък имали апартаменти в Копенхаген. Но от унито няма да ми съдействат, за общежитие нямам шанс и може цялата работа да се прецака поради тази причина. Там хотелите са скъпи. Ако отида на хотел и търся квартира на място, докато си намеря квартира ще си изхарча всичките пари. Просто не знам какво да правя.

Иначе и на мен ми хрумна, че и аз мога да пусна обява, да баламосам някой чужденец, че ще му пратя ключ по ДХЛ ... и после да духа супата, както се казва.

Просто няма как да съм сигурен, че човекът отсреща е реален и, че няма да ме прецака. А всичките искат депозит.
Bulgar
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 3 пъти

Re: Възможност да учиш и работиш в Дания

Мнениеот l0wrider » 19 Февруари 2012, 03:03:56

Трябва много да се внимава за измамници по тези сайтове за обяви, пари не трябва да се плащат предварително без да се е видяла квартирата или да има среща с човека и оформен договор. За пример мога да дам как по обява за телефон може буквално след минути да започнат да се получават оферти да го пратиш телефона към Нигерия срещу банков превод :)
l0wrider
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 5 пъти

Предишна

Назад към Образование