• Advertisement

Работа в Дания

Мястото за Вашите безплатни обяви

Re: Работа в Дания

Мнениеот pigito68 » 15 Ноември 2009, 10:15:37

Здравеите.Аз с помоща на мои близки правим това ,пращаме кандидатури и чакаме да ни поканят на интервю.Но нали са за това все пак и тези форуми ,да си помагаме ,ако е възможно разбира се.Защото понякога се случва да попаднеш на точния човек.Благодаря за отговора и дано да изкочи от някъде заичето.
pigito68
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Antonia » 27 Януари 2010, 21:11:02

Здравейте!

Тука в БГ набират хора за селскостопанска работа в Дания от Бюрата по труда, като се спи на палатки! :mrgreen: Някой чувал ли е как точно стоят нещата с бригадите в Дания?!
:) ;-)
Аватар
Antonia
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 144 пъти
Благодарено: 32 пъти

Мнениеот lazar_lulchev » 28 Януари 2010, 07:58:23

Antonia написа:Здравейте!

Тука в БГ набират хора за селскостопанска работа в Дания от Бюрата по труда, като се спи на палатки! :mrgreen: Някой чувал ли е как точно стоят нещата с бригадите в Дания?!
:) ;-)

Antonia Здравей!

Някъде бях писал за това из форум Дания, но сега не успях да го намеря къде е! :( Виж мнението ми за тези бригади не е много добро. Преди плащаха малко и ти намираха квартира! Сега едва ли са почнали да плащат по-добре, а виждам че квартирата са сменили с идея на палатка. :) Смешно е! Знам, че преди плащаха по около 400 датски крони на ден (100лв), но повярвай ми имаш разходи и тези 400 крони ще ти стигнат като доход, но идеята да живееш 1,2,3 месеца на палатка на това време в Дания, където никога не спира да вали, не ми се вижда очарователна идея. Плюс, че нямам вяра на тези фирми за трудова заетост, които пращат хора на подобен вид труд. И в този ред на мисли се сетих за един случай във Великобритания преди 2 години и как близо 200 български граждани останаха без работа, без пари и без място къде да жевеят. :(

Поздрави!
Нека ЗАЕДНО помогнем на хората да разберат, че ни има и сме ЗАЕДНО
Аватар
lazar_lulchev
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 9 пъти

Мнениеот Antonia » 29 Януари 2010, 19:05:50

http://www.seasonalwork.dk/mod_inc/?P=i ... kind=front
Който иска може да разгледа сайта!